اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

دوستی دختر جوان با مردان پولدار شگرد باند زورگیران خشناخبار,اخبار حوادث ,باند زورگیران خشن

 

اخبار حوادث - دوستی دختر جوان با مردان پولدار شگرد باند زورگیران خشن

اعضای باند سارقانی که با طعمه قراردادن دختر جوانی و ایجاد رابطه دوستی با پسران پولدار ،از آنها زورگیری می کردند توسط پلیس آگاهی شهرستان قدس غرب استان تهران دستگیر شدند.

سرهنگ حجت اله کرمی زند فرمانده انتظامی شهرستان قدس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح این خبر گفت:با بدست آمدن اخبار و اطلاعاتی از زورگیری چند شهروند به بهانه دوستی توسط دختر جوان و همدستانش،بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قدس ادامه داد:با گرفتن اظهارات شاکیان و بدست آمدن مشخصات ظاهری سارقان،ماموران پلیس آگاهی در کمتر از 12 ساعت پس از شناسایی محل فعالیت سارقان در یکی از شهرک های منطقه قدس موفق به دستگیری 3 پسر و یک دختر جوان شدند.

وی افزود: سارقان پس از دستگیری اعتراف کردند که با طعمه قراردادن دختر جوان و ایجاد رابطه دوستی با پسران جوان پولدار قربانیان را به بهانه اینکه عده ای برای وی مزاحمت ایجاد می کنند به بیرون از شهر کشیده و به سرقت وجوه نقد و گوشی تلفن همراه آنها به کمک همدستانشان کرده سپس از صحنه متواری می شدند.

سرهنگ کرمی زند خاطر نشان کرد:متهمان پس از دستگیری به 3 فقره سرقت بدین شیوه اعتراف کرده و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران

 


ویدیو مرتبط :
دستگیری باند زورگیران خشن در تهران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

باند سارقان که زن جوان را طعمه فریب مردان پولدار قرار می دادند،دستگیر شدند اوایل تیرماه سال‌جاری مرد شیک پوشی با چهره‌ای پریشان و خواب آلود خود را به پلیس رساند و ادعا کرد که در دام فریبکاری دختر جوانی افتاده است.

این مرد به مأموران گفت: عصر روز گذشته سوار بر خودروی گرانقیمتم در خیابان سعادت آباد بودم و خیلی اتفاقی با دختر جوانی که در کنار خیابان ایستاده بود، آشنا شدم و وی را سوار کردم. ساعتی را در خیابان‌ها چرخیدیم تا اینکه در بین حرف‌هایش متوجه شدم سرپناهی ندارد. وی افزود: دختر جوان خیلی زود اعتماد من را به خودش جلب کرد و پیشنهاد دادم میهمان خانه من باشد. ماهک با شنیدن پیشنهادم ابتدا سکوت کرد و سپس پذیرفت همراهم بیاید.


وقتی وارد خانه شدیم دختر جوان با سرعت به سمت آشپزخانه رفت و پس از اینکه در یخچال را باز کرد سراغ ظرف آبمیوه رفته و با ریختن آن در 2 لیوان به سمت من آمد و پس از خوردن آبمیوه‌اش خواست تا لیوان آبمیوه را بردارم.  من هم آبمیوه را نوشیدم و روی مبل نشستم او هم سرگرم تماشای تلویزیون بود که خواب سنگینی به چشمانم افتاد، به قدری که قدرت راه رفتن نداشتم و روی همان مبل دراز کشیدم و خوابم برد.


مرد 40 ساله ادامه داد: بعد از آن دیگر چیزی به یاد ندارم تا اینکه تلفن خانه به صدا در آمد و از خواب پریدم، بی‌حال بودم و توان اینکه از روی مبل بلند شوم نداشتم، دقایقی روی مبل دراز کشیدم تا اینکه توانستم روی پاهایم بایستم که با به هم ریختگی خانه روبه‌رو شدم.


یاد دختر جوان افتادم و به سمت اتاق رفته و هرچه ماهک را صدا زدم جوابی نشنیدم تا اینکه با دیدن تاریخ ساعت دستی‌ام متوجه ماجرای عجیبی شدم.


نزدیک به 2 روز بود که خوابیده بودم و با بررسی خانه، متوجه سرقت میلیونی از داخل خانه‌ام شدم و تازه فهمیدم که در دام نقش‌پردازی دختر جوان افتاده‌ام.

وقتی ماجرای این سرقت ماهرانه به بازپرس نصرتی در شعبه اول دادسرای ناحیه 34 تهران مخابره شد وی به تیمی از پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران مأموریت داد تا زن تبهکار را ردیابی کنند.  کارآگاهان در گام نخست تحقیقات، خود را در برابر شکارهای مشابه این زن جوان دیدند و با توجه به ادعاهای این مردان فریب خورده، محل‌های سوار کردن زن مرموز را شناسایی کردند و از سوی دیگر به بررسی محل زندگی این مردان پرداختند.


تیم پلیس در تحقیقات میدانی دوربین مداربسته‌ای را که در نزدیکی خانه مرد 40 ساله بود تحت بازبینی قرار دادند و خیلی زود پی بردند 3 پسر جوان سوار بر یک خودرو براحتی وارد خانه این مرد شده و پس از سرقت همراه با دختر جوان از خانه خارج و سوار بر خودرو فرار کردند.  تیم تحقیق در این مرحله خود را در برابر باندی حرفه‌ای دید که با طعمه قرار دادن دختر جوان و با نوشاندن آبمیوه مسموم به سوژه هایشان براحتی وارد خانه شده و دست به سرقت زده‌اند.  در گام بعدی و با توجه به سرقت گوشی‌های مردان فریب‌خورده، اقدامات فنی و پلیسی کلید خورد و کارآگاهان خیلی زود موفق شدند مخفیگاه زن جوان را در منطقه شهر ری ردیابی کنند.


بدین‌ترتیب عملیات دستگیری برای به دام انداختن زن جوان آغاز شد و مأموران پس از تحت نظر قرار دادن مخفیگاه ماهک پی بردند وی با شوهرش که یکی از اعضای باند است زندگی می‌کند و توانستند روز 21 شهریور ماه این زوج جوان را در عملیات غافلگیرانه‌ای دستگیر کنند.


پوریا که 20 ساله است وقتی دید راهی جز اعتراف ندارد به مأموران گفت: به خاطر آشفتگی مالی‌ام به سراغ دوستانم رفتم که آنها نیز با طراحی این سناریو خواستند وارد باندشان شوم.


وی افزود: همگی سوار بر خودرو به منطقه سعادت آباد می‌رفتیم و ماهک پس از پیاده شدن در کنار خیابان می‌ایستاد و با نقش‌پردازی سوار بر خودروهای لوکس می‌شد و زمانی که طعمه‌هایمان به سمت خانه می‌رفتند، تعقیبشان می‌کردیم.هک به من زنگ می‌زد و با باز کردن در خانه، ما برای دزدی وارد عمل می‌شدیم.


ماهک 20 ساله در حالی که اشک می‌ریخت در اعترافاتش گفت: من فقط یک بار دزدی کردم که 4 میلیون تومان سهم من و شوهرم شد و فکر نمی‌کردم دستگیر شوم.


بنا بر این گزارش، با توجه به اعترافات این زوج جوان اقدامات پلیسی برای دستگیری 2 همدست فراری آنان که مجید و فرهاد نام دارند در دستور کار مأموران پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران قرار دارد.

  اخبار حوادث  - ایران