اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

دستگیری یک مظنون در پرونده قتل پسر خردسالمرد جوانی در جریان تحقیقات پلیسی برای کشف راز قتل پسربچه 4 ساله در بازارچه مرزی اینچه‌ برون بازداشت شد.

اخبار,اخبارحوادث , قتل

 

به گزارش جام جم، محمدجواد 4 ساله، 14 فروردین امسال همراه مادرش در بازارچه مرزی استان گلستان بود که پسربچه از مادر خواست برای او بستنی بخرد، اما مادر پس از خرید متوجه غیبت ناگهانی پسرش شد.

مادر بازار را به دنبال او گشت، اما هیچ اثری از کودک نبود، فقط چند نفر از فروشنده ها مدعی شدند صدای گریه کودکی را شنیده اند. خانواده محمدجواد وقتی از یافتن او ناامید شدند، با مراجعه به پاسگاه مرزی شکایتی را مطرح کردند و باتوجه به حساسیت موضوع پرونده به اداره آگاهی استان گلستان ارسال شد.

پس از گذشت یک هفته، مرد چوپانی هراسان خود را به ماموران پلیس رساند و از کشف جسد پسربچه ای خبر داد. ماموران پس از تحقیقات مقدماتی دریافتند جسد متعلق به محمدجواد است که بر اثر خفگی به قتل رسیده است. در حالی که جستجوی پلیس برای رازگشایی از این جنایت و دستگیری عامل جنایت ادامه داشت، 2 روز قبل ماموران متوجه شدند پسر جوانی در آن منطقه پرسه می زند و درباره سرنوشت محمدجواد از اهالی پرس وجو می کند. پسر جوان بلافاصله دستگیر شد که در بازجویی ها اظهارات متناقضی را مطرح کرد، اما شواهد نشان می دهد او در این جنایت نقش داشته است.

با توجه به آثار به جامانده در صحنه جنایت، از تنها مظنون جنایت آزمایش «دی.ان.ای» انجام شده تا با مشخص شدن نتیجه آزمایشات راز جنایت فاش شود.


  اخبار  حوادث  - جام جم


ویدیو مرتبط :
دستگیری دو مظنون دیگر در لندن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دستگیری یک مظنون در پرونده اسیدپاشی پایتختیک مظنون در پرونده اسیدپاشی پایتخت دستگیر شده است.

حوالی ساعت 17عصر یكشنبه یك مورد اسیدپاشی در حوالی خیابان فلاح رخ داد كه مأموران راهی آنجا شدند. در بررسی‌ها معلوم شد كه قربانی این اسیدپاشی یك زن متاهل 37ساله است كه توسط اورژانس به بیمارستان منتقل و به‌دلیل سطحی بودن جراحات پس از درمان‌های اولیه از بیمارستان مرخص شد.

در همان بررسی‌های اولیه و در تحقیق از شاهدان مشخص شد كه اسیدپاش یك مرد بوده است. هم‌اكنون كارآگاهان ویژه پلیس آگاهی تهران پیگیر پرونده هستند و بنا بر اظهارات همسر قربانی یك مظنون را شناسایی كرده‌اند.

 

اخبار حوادث - همشهری