اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

درگیری 2 شرور در شمال تهران/ضارب دوباره به بیمارستان رفت و با فرد مجروح ضرب و جرح کرد مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ضمن اعلام خبری مبنی بر درگیری میان 2 شرور در محدوده شمال شهر تهران، جزییات این خبر را تشریح کرد.

بنابراین گزارش، شب گذشته در محدوده شمال تهران 2 تن از اراذل و اوباش سابقه دار تهران با یکدیگر درگیر شده که این نزاع منجر به چاقوکشی و مجروح شدن یکی از آن ها می شود که متعاقبا به بیمارستان منتقل می گردد.

در ادامه ضارب اصلی که از محل گریخته بود، به اتفاق یکی از همدستانش به بیمارستان محل بستری فرد مجروح رفته و ضمن ایجاد درگیری با کادر بیمارستان مجددا اقدام به ضرب و جرح طرف مقابل خود در درگیری می کند و متعاقبا از محل می گریزد.

پس از گزارش موضوع به پلیس، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی پایتخت ماموریت یافتند افراد مذکور را دستگیر نمایند که در همان ساعات اولیه همدست ضارب که در متواری ساختن عامل اصلی نقش داشته است را دستگیر می کنند.

شایان ذکر است، عامل اصلی این درگیری که متواری است، شناسایی شده و در حال حاضر تحت تعقیب پلیس پایتخت است که در این خصوص اخبار تکمیلی متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 

 اخبار  حوادث  - میزان


ویدیو مرتبط :
سفیر مجروح آمریکا به بیمارستان منتقل شد!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

درگیری دو شرور در شمال تهران


مركز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به درگیری دو شرور سابقه‌دار در شمال پایتخت، اعلام كرد عامل اصلی بروز این درگیری شناسایی و تحت تعقیب پلیس قرار گرفته است.

روزنامه آرمان: مركز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به درگیری دو شرور سابقه‌دار در شمال پایتخت، اعلام كرد عامل اصلی بروز این درگیری شناسایی و تحت تعقیب پلیس قرار گرفته است.

در محدوده شمال تهران دو نفر از اراذل و اوباش سابقه‌دار با یكدیگر درگیر شده كه در اثر نزاع با چاقوكشی یكی از آنان مجروح و به بیمارستان منتقل می‌شود.

براساس این گزارش، در ادامه این درگیری ضارب اصلی از محل نزاع متواری و پس از اطلاع از محل بستری فرد مضروب به اتفاق یكی از همدستانش به بیمارستان رفته و با ایجاد درگیری با كادر بیمارستان، دوباره فرد مضروب را مجروح و متواری می‌شود.

با اطلاع پلیس از موضوع، بلافاصله تیمی از ماموران انتظامی پایتخت مامور دستگیری این افراد شدند كه در همان ساعات اولیه همدست ضارب كه در متواری كردن عامل اصلی نقش داشته، شناسایی و دستگیر می‌شود.

براساس اعلام مركز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، عامل اصلی بروز این درگیری، شناسایی شده و تحت تعقیب پلیس قرار دارد.

مركز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دراین گزارش اعلام كرده كه اخبار تكمیلی دراین خصوص متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.