اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

خیانت به همسر با پیشنهاد به دانش آموز 15 سالهخیانت به همسر با پیشنهاد به دانش آموز 15 ساله

معلم 37 ساله، به دانش آموز 15 ساله، الکل داد و تصاویر خصوصی خود را برای وی ارسال کرد، اما شوهرش در کنار او در دادگاه حاضر شد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش جام نیوز، یک معلم متاهل، به ارسال تصاویر مستهجن خودش به گوشی تلفن دانش‌آموز 15 ساله و خوراندن الکل به وی، متهم شد.اما علیرغم این اتهام علیه "آندره برنان"، شوهرش در حمایت از وی در دادگاهی در "میشیگان"، حاضر شد.

وکیل این زن می‌گوید: آقای "برنان"، حمایت زیادی از همسرش دارد و این دو، همدیگر را بسیار دوست دارند.به گفته پلیس، نیروی گشت در حال گشت زنی بود که خانم "برنان" را همراه با دانش آموزی در حال مستی، پیدا کرد و با جستجوی گوشی این معلم، تصویر مستهجنی از او در گوشی این دانش آموز پیدا شد که به وی ارسال شده و اکنون خانم "برنان" متهم است که تصاویر مستهجن خود را به افراد صغیر، ارسال کرده و به او الکل داده است.

اگر اتهامات این زن ثابت شود، منجر به زندانی شدن 6 ساله وی می‌شود.او اکنون با وثیقه 10 هزار دلاری، آزاد است و به وی گفته شده تا نتیجه دادگاه با این دانش آموز هیچ گونه ارتباطی نداشته باشد./جام نیوز


ویدیو مرتبط :
سؤال معلم از دانش آموز - پیشنهاد می کنم حتما ببینید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رابطه نامشروع معلم متاهل آمریکایی با دانش آموز 14 ساله اش +عکسرابطه نامشروع معلم متاهل آمریکایی با دانش آموز

به گزارش پرداد به نقل از دیلی نیویورک: معلم 36 ساله و متاهل امریکایی از دانش آموز 14 ساله خود باردار شد.

این خانم 36 ساله که دارای دو فرزند است اعتراف کرده از نوجوان 14 ساله ای که سابقا شاگرد او بوده باردار شده است. این پسر نوجوان توسط دختر 14 ساله این خانم که همکلاس اوست به خانه معلم سابقش راه یافت. 

خانم "سوتلو" بعد ازاینکه مادر این پسر بچه به اداره پلیس رفته و جزئیات این رابطه نامشروع را فاش کرد دستگیر شد. این نوجوان 14 ساله در اعترافات خود اعلام کرده است که حداقل هفته ای یک بار با این خانم که به عنوان معلم در مدارس زیادی در ایالت فلوریدای امریکا به تدریس مشغول است رابطه برقرار کرده است.

این زن در اعترافات خود میگوید: اولین بار این پسر را که برای حل مشکلات درسی اش همراه دخترش به خانه او آمده است دیده بود و بعد از مدتی این رابطه تبدیل به عشقی آتشین شد و ماههاست که این دو با هم رابطه داشته اند . او میگوید ماه گذشته بعد از مراجعه به بیمارستان متوجه شد که باردار است.

او به اتهام رابطه با یک نوجوان که به سن قانونی نرسیده است در زندان به سر میبرد و گفته میشود قاضی پرونده برای او وثیقه 75 هزار دلاری در نظر گرفته است./ گروه خبری پرداد