اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

خودسوزی پس از 90 بار شکست در آزمون رانندگی+ عکسخودسوزی , کلاس‌های آموزش رانندگی

خودسوزی پس از 90 بار شکست در آزمون رانندگی+ عکس

مردود شدن مکرر مادر در آزمون رانندگی منجر به خود سوزی وی در منزل مسکونی اش واقع در ادینبورگ پایتخت اسکاتلند شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از اسیو شیتدپرس، پس از 90 بار شرکت در کلاس‌های آموزش رانندگی مادر 35 ساله باز هم قبول نشد و تصمیم به خود سوزی خود گرفت.

پس از آنکه وی اقدامات لازم برای این کار را فراهم نمود در یادداشتی از همسر و فرزند خود ( جزئیات بیشتری منتشر نشده) آنان را متوجه اقدام خود نمود.

پس از ایجاد شعله آتش بر بدن خود با حضور ناگهانی همسرش که وی از قبل هشدار داده بود که در صورت مردود شدن خودش را خواهد سوزاند به منزل مراجعت نمود و پس از اطفای آتش همسرش را به بیمارستان منتقل نمود.

جراحات ناشی از سوختگی وی 12درصد گزارش و در نقاط پشت ، دست، قسمتی ا ز صورت و پاها اعلام شد./باشگاه خبرنگاران

 


ویدیو مرتبط :
آزمون رانندگی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تغییر نحوه برگزاری آزمون آئین نامه رانندگیتغییر نحوه برگزاری آزمون آئین نامه رانندگی,آزمون آئین نامه رانندگی

تغییر نحوه برگزاری آزمون آئین نامه رانندگی

رئیس مرکز صدور گواهینامه گفت: برگزاری آزمون آئین نامه رانندگی در آموزشگاهها تغییر می کند.

به گزارش مهر، سرهنگ هویدا تزار در تشریح این خبر با بیان اینکه در حال حاضر، آزمون آیین نامه رانندگی به صورت نوشتاری و دستی در آموزشگاه های رانندگی سراسر کشور انجام می شود، اظهارداشت: در راستای کاهش تخلف و تقلب، آزمون آیین نامه رانندگی به صورت سیستمی و مکانیزه به اجرا در می آید.

وی با اشاره به اینکه این آزمون در آموزشگاه ها توسط کارشناس شماره یک راهنمایی و رانندگی اجرا می شود، گفت: سیستم به صورت اتفاقی سوالات آزمون را با دو زبان انگلیسی و یا فارسی در اختیار هنرجویان قرار داده و آنها پس از انتخاب نوع زبان، ظرف مدت 20 دقیقه به سوالات پاسخ می دهند؛ همچنین نتیجه قبولی و یا مردودی از طریق سیستم به هنرجویان اعلام می شود.

رییس مرکز صدور گواهینامه پلیس راهور از مکانیزه شدن آزمون آیین نامه رانندگی در آینده نزدیک خبرداد و یادآور شد: این طرح به مدت دوسال در مرکز صدور گواهینامه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اجرا می شود، پس از گذراندن دوره آزمایشی، طرح مذکور ابتدا در آموزشگاه های رانندگی تهران و سپس سراسر کشور به اجرا در می آید.

مهر