اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حضور روحانی در مراسم عزاداری تاسوعا


رئیس جمهور همنوا با عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) با حضور در مجتمع خیریه بهشت امام رضای تهران در عزاداری تاسوعای حسینی شرکت کرد.

پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر: رئیس جمهور همنوا با عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) با حضور در مجتمع خیریه بهشت امام رضای تهران در عزاداری تاسوعای حسینی شرکت کرد.

 روحانی در این مراسم در کنار کودکان تحت سرپرستی مجتمع خیریه بهشت امام رضا، واقع درخیابان آیت الله کاشانی به عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهدای دشت کربلا به ویژه حضرت ابوالفضل العباس (ع) پرداخت.

رئیس جمهور پیش از حضور در مراسم عزاداری در بازدید از مجتمع خیریه بهشت امام رضا از برخی مسائل و مشکلات این مجموعه اطلاع یافت.

در این مراسم، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مشاوران رئیس جمهور، وی را همراهی کردند.

مجتمع خیریه بهشت امام رضای تهران از سال 1380 تأسیس شده است و هم اکنون 146 نفر از کودکان یتیم و معلول از یک تا 23 ساله را در مراکز مختلف خود تحت پوشش دارد.


ویدیو مرتبط :
مراسم عزاداری با حضور آیتالله العظمی روحانی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دلیل حضور نداشتن حسن روحانی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی+تصاویردلیل حضور نداشتن حسن روحانی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی

حجت الاسلام حسن روحانی یکی نامزد غایب بیست و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بود.

حسن روحانی امروز صبح برای تشییع پیکر آیت الله طاهری اصفهانی به اصفهان رفته بود. در این مراسم چهره‌هایی چون عبدالله نوری، غلامحسین کرباسچی، رضا خاتمی، علی اشراقی، مرتضی اشراقی، احمد خرم، حجتی و احمد منتظری حضور داشتند.

حسن روحانی در جریان سفر به اصفهان، پس از شرکت در مراسم تشییع آیت الله طاهری اصفهانی به دیدار امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه در اصفهان رفت و با وی دیدار و گفتگو کرد.

آیت‌الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در این دیدار گفت: روحانی خدمات ارزنده‌ای را برای کشور ارائه کرده‌است و انتخاب نام امام برای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برای اولین بار در مسجد ارک برای ایشان مطرح شد، حقیقتا یادگار روحانی است و انشاءالله همواره موفق باشد.

 حسن روحانی, تشییع پیکر آیت الله طاهری اصفهانی

 

 حسن روحانی, تشییع پیکر آیت الله طاهری اصفهانی

 

 حسن روحانی, تشییع پیکر آیت الله طاهری اصفهانی

 

 حسن روحانی, تشییع پیکر آیت الله طاهری اصفهانی

 

 حسن روحانی, تشییع پیکر آیت الله طاهری اصفهانی

خبرآنلاین/بهارنیوز