اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حداد عادل: به فهرست نهایی نزدیک شده‌ایم


سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: انتظار داریم شورای نگهبان اعتراضات را منصفانه بررسی و آن‌هایی که شایسته هستند را با تجدیدنظر به مردم معرفی کند.

خبرگزاری ایسنا: غلامعلی حداد عادل عصر روز پنجشنبه در حاشیه گردهمایی شورای ائتلاف اصولگرایان به مناسبت بزرگداشت شهادت شیخ نمر باقر النمر در جمع خبرنگاران با بیان این‌که «اصولگرایان در حال حاضر به لیست نهایی خود برای انتخابات نزدیک شده‌اند» اظهار کرد: خوشبختانه با جلساتی که میان تشکل‌ها و جریان‌های اصولگرا برگزار شده است قدم به قدم به فهرست نهایی اصولگرایان نزدیک شده‌ایم و از 10 قدم موجود 8 قدم را برداشته‌ایم و طی یکی دو روز آینده امیدواریم فهرست نهایی مشخص بشود.

وی ادامه داد:‌ امیدواریم مقدمات انجام فعالیت‌های انتخاباتی را نیز از سی‌ام بهمن ماه و یکم اسفند آغاز کنیم و امیدوارم که اصولگرایان در مجلس آینده از میراث امام و انقلاب حمایت کنند و در آن حضور داشته باشند.

وی با بیان این‌که «ما تابع انتخاب مردم هستیم و تلاش داریم لیستی را معرفی کنیم که اعتماد مردم را جلب کند» اظهار کرد:‌ ما اگر بخواهیم در مورد رد صلاحیت‌ها اقدامی انجام دهیم در درجه اول برای اصولگرایان رد صلاحیت شده رایزنی خواهیم کرد و در مقابل نیز اصلاح‌طلبان هم برای نیروهای خود رایزنی‌هایی را انجام خواهند داد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان ادامه داد:‌ اما در این زمینه اصولگرا و اصلاح طلب تفاوتی ندارد و انتظار ما از شورای نگهبان این است که اعتراضات را منصفانه بررسی کنند تا آن‌هایی که شایسته هستند با تجدیدنظر به مردم معرفی شوند.

وی در عین حال تاکید کرد: همه ما در نهایت باید تابع حکم شورای نگهبان باشیم.


ویدیو مرتبط :
فهرست برنامه های تلویزیونی ورادیویی دکتر غلامعلی حداد عادل

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حداد عادل با مقامات سوريه ديدار مي کند 

 

 

دمشق - رئيس کميسيون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي ، جمعه شب براي ديدار با مقامات سوري و شرکت در هفته فرهنگي ايران و فلسطين ، وارد دمشق شد.

 

به گزارش خبرنگار ايرنا از دمشق ، "غلامعلي حداد عادل" در سفر دو روزه خود به دمشق ضمن ديدار با رئيس مجلس سوريه ، در جمع استادان زبان فارسي در رايزني فرهنگي ايران در دمشق سخنراني مي کند.

 

شرکت در آيين گشايش هفته فرهنگي ايران و فلسطين که شنبه شب با حضور وزير فرهنگ سوريه و مقامات سياسي و فرهنگي فلسطين در مرکز فرهنگي اردوگاه يرموک برگزار مي شود ، از ديگر برنامه هاي رئيس کميسون فرهنگي مجلس شوراي اسلامي در دمشق است.

 

حداد عادل پس از دمشق ، براي شرکت در مراسم تجليل از برخي نويسندگان لبناني ، به بيروت سفر مي کند.

 

هفته فرهنگي جمهوري اسلامي ايران و فلسطين از 21 آذر در مرکز فرهنگي اردوگاه فلسطيني نشين "يرموک" دمشق آغاز مي شود.

 

گشايش سه نمايشگاه "آثار هنري ايران و فلسطين" ، "ميراث فرهنگي فلسطين" و "کتاب" ، نمايش فيلم سينمايي "هيام" به کارگرداني "محمد درمنش" از جمهوري اسلامي ايران و نقد آن توسط يک منتقد سينمايي از فلسطين و نيز شعرخواني ، از برنامه هاي هفته فرهنگي ايران و فلسطين است.