اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

جنجالی‌ترین قاتلان زن اخبارحوادث  ,خبرهای حوادث, قتل

خیلی کم پیش می‌آید خودشان برای قتل دست به کار شوند، اما همیشه پرونده‌هایشان جنجالی است.

به گزارش جام جم آنلاین ، زنان قاتل با نقشه قتل را انجام می‌دهند و سعی می‌کنند برای فرار از مجازات رسانه‌ها و ذهنیت جامعه را با خود همراه کنند؛ کاری که هیچ تاثیری بر روند رسیدگی پرونده آنها ندارد و فقط باعث جنجالی شدن پرونده شان می‌شود.

عروس سیاه‌بخت
رسانه‌ها و مردم به او لقب عروس سیاه‌بخت را داده‌اند. زنی جوان که پس از ازدواج سرنوشت برای او خوب ننوشت. مدتی است با تلاش وکیلش و خیرین آزاد شده، اما هنوز هم کابوس‌های سحرگاه‌های اعدام با او همراه است.

 اخبارحوادث  ,خبرهای حوادث, قتل

او در خانواده فقیری چشم به دنیا گشود، خانه‌ای مستاجری با پدر و مادری میانسال و مریض. پدر پیرش به‌سختی امورات زندگی را می‌گذراند. وقتی مرد میانسال و ثروتمند به خواستگاری او آمد، به خاطر خانواده‌اش و برداشتن باری از دوش آنها باوجود مخالفت‌های پدر به این مرد پاسخ مثبت داد.

او خود را برای زندگی آماده کرده بود، اما مادرشوهر 75 ساله‌اش سرناسازگاری برداشت. ساعت 11 و 30 دقیقه یکشنبه پنجم آبان 79 کبری وارد خانه مادر شوهرش در نیاوران شد، آنها باهم دعوای لفظی پیدا کردند و مادر شوهر، کبری را از خانه بیرون کرد. در نهایت کبری دست به جنایت زد. او 13 سال در زندان به سر برد، چند بار به خواسته اولیای دم پای چوبه‌دار رفت و هر بار توانست از آنها وقت بگیرد. در نهایت پس از 13 سال با پرداخت دیه رضایت آنها را گرفت.

عشق، فوتبال، قتل
شهلا یکی از معروف‌ترین زنان قاتل در ایران است که پرونده او سال‌ها تیتر یک صفحات حوادث بود. بیشتر از خود شهلا و جنایتش، همسر مشترک او و مقتول باعث جنجالی شدن این پرونده شد.

او پس از آشنایی با بازیکن سابق پرسپولیس، همسر موقت او شد. شهلا 17تیر 81، زمانی که همسرش همراه تیم پرسپولیس به آلمان رفته بود، شبانه وارد خانه‌ او شد.

شهلا یک سال بعد به قتل لاله اعتراف کرد و درباره جنایت گفت: «همسرم با پرسپولیس به آلمان رفته بود. من تصمیم گرفتم با استفاده از غیبت او برای همیشه لاله را از زندگی‌ام حذف کنم. شب حادثه با کلیدی که از خانه ناصر داشتم، داخل خانه او رفتم و پشت شوفاژ پنهان شدم. از آنجا دیدم لاله همراه دو فرزندش و دوستش به خانه آمدند. تا صبح پشت شوفاژ بودم. وقتی فرزندان لاله به مدرسه رفتند و دوستش از خانه خارج شد، لاله روی تخت دراز کشید. من چاقو را آماده و دستکشم را دست کردم. بعد یک راکت بدمینتون برداشتم و با دسته آن محکم ضربه‌ای به سر لاله زدم. بعد با هم درگیر شدیم و من هم با ضربات چاقو آن‌قدر او را زدم تا جان داد.»

با آن‌که شهلا بعد از آن منکر جنایت بود، اما باتوجه به بازسازی صحنه قتل، اعترافات صریح متهم، مدارک و شواهد موجود در پرونده وی، آذر 89 در محوطه زندان اوین به دار مجازات آویخته شد.

 اخبارحوادث  ,خبرهای حوادث, قتل

فقط دفاع کردم
پرونده اش در زمان رسیدگی جنجالی شد و کمی‌هم چاشنی سیاست همراه داشت. زن جوان می‌گفت در دفاع از خود مرتکب قتل شده است. او همراه شوهر و دو فرزندش به کیش رفتند تا شاید دوست قدیمی‌شوهر افسانه بتواند برای آنها کاری پیدا کند.

وقتی شوهر این زن با دوست قدیمی‌اش دیدار کرد، این مرد قول همکاری داد و همین مساله باعث شد مرد جوان با زن و بچه‌اش راهی کیش شوند. او بعد از آن به خاطر ماموریت راهی تهران شد، اما مقتول با همسر و بچه‌های دوستش در شهر تنها ماندند.

عصر یکشنبه 15تیر 76 زمانی که این مرد به جزیره برگشت با دست‌ها و لباس‌های خونین همسرش و در طبقه دوم با جسد دوست قدیمی‌اش مواجه شد. آن زمان بود که همسرش ادعا کرد مقتول قصد آزار و اذیت او را داشته و به همین دلیل دست به چاقو شده است. همان روز آنها راهی تهران شدند، اما زن جوان فردای آن روز بازداشت شد.

او در همان تحقیقات اولیه ادعای دفاع مشروع را مطرح کرد و به بازسازی صحنه جنایت پرداخت. مسئول رسیدگی به پرونده در این رابطه گفته بود: «اول ما شک کردیم که شاید بجز زن جوان فرد دیگری نیز در قتل دست داشته است، اما نظریه پزشکی قانونی اعلام کرد به مقتول 27 ضربه چاقو و همه توسط یک نفر وارد شده که 15ضربه عمیق و بقیه سطحی بوده است و باتوجه به این‌که شدت ضربات یکسان بوده به این نتیجه رسیدیم قاتل یک نفر است.»

با رضایت اولیای‌دم، این زن تیر 76 با پرداخت دیه از زندان آزاد و از چوبه‌دار رهایی یافت. افسانه بعد از آزادی‌اش گفت: وقتی قاضی دستور داد برای همیشه دستبند از دستانم باز شود، فکر می‎کردم هنوز خواب می‎بینم.

قدیمی‌ترین زندانی زن
به خاطر مدت زمان طولانی که در زندان بود، معروف شد و لقب قدیمی‌ترین زندانی زن به او داده شد. او متهم بود تیر72 یکی از اقوام همسرش را کشته است. آن زمان اعتراف کرد به خاطر اختلافی که با مقتول داشت در دوغی که برای شام آورده بود سم ریخت و او را به قتل رساند.

او مدعی بود این کار را با همدستی شوهرش انجام داده و بعد از جنایت جسد را داخل خودرویش در منطقه‌ای در جنوب شهر رها کرده‌اند. در حالی که او مدعی بود مقتول را با مرگ موش به قتل رسانده، پزشکی قانونی اعلام کرد مرد میانسال با سم گیاهی کشته شده است.

او در مراحل بعدی دادگاه منکر قتل شد. 10 شهریور93، دور جــدید محاکـمه قدیمی‌ترین زندانی زن در شعبه 106 دادگاه عــمومی ـ جزایی شهرری برگزار شد.

در ابتدای جلسه، فاطمه همچنان بر بی‌گناهی خود اصرار و عنوان کرد من مرتکب قتل نشده‌ام. در ادامه اولیای دم مقتول 20 سال پس از این جنایت اعلام کردند با دریافت دیه حاضر به اعلام گذشت هستند. با پرداخت دیه این زن پس از 20 سال آزاد شد.

ادعایی که ثابت نشد
یکی دیگر از زنان خبرساز که قصاص شد دختر جوانی بود. او تیر 86 یک پزشک را با ضربه چاقو از پشت سر به قتل رساند و خیلی زود دستگیر شد. دختر جوان در بازجویی‌ها ادعا کرد مقتول قصد آزار و اذیت او را داشته و در دفاع از خود مرتکب قتل شده است.

او نتوانست ادعای خود را ثابت کند و به قصاص محکوم شد. حکم قصاص او سوم آبان سال 93 اجرا شد.

قاتل سریالی
هفته گذشته درباره او نوشتیم. مهین نخستین قاتل سریالی زن بود و توانست با این عنوان نام خود را در فهرست قاتلان سریالی ماندگار کند. مهین با پرسه در اطراف مساجد، زنان سالخورده را پس از نماز شکار می‌کرد و به بهانه رساندن آنها، زنان را سوار «رنو» خود می‌کرد. او سپس با آبمیوه مسموم طعمه‌هایش را بیهوش می‌کرد و بعد از خفه کردن زنان، طلاهایشان را سرقت می‌کرد.او 29 آذر 89 در زندان قزوین به دار مجازات آویخته شد.

فقط یک اشتباه

پای ثابت جنجالی‌ترین پرونده‌ها، قتل خانوادگی در کشور است.زن جوان در پی آشنایی با پسر جوانی خود را مجرد و دانشجو معرفی کرد. در ادامه اسماعیل شوهر این زن متوجه این رابطه شده و از همسرش می‌خواهد به بازی ادامه دهد. مرد جنایتکار خود را دایی همسرش معرفی می‌کند. او همچنین از سه پسرش نیز می‌خواهد مادرشان را عمه صدا کنند.

او در نخستین جنایت برای انتقامجویی خواهر پسر جوان را به خانه‌شان می‌کشاند و او را به قتل می‌رساند. بعد هم پسر جوان را به بهانه پیدا کردن گنج به دماوند برده و با همدستی دوستش او را می‌کشد. او در جنایتی دیگر گلوی دو پسر خود را می‌برد. دو پسرش شاهد قتل خواهر این پسر بودند. اسماعیل پس از قتل دختر جوان به او تجاوز کرده و جسدش را تکه تکه کرد. در این پرونده به خاطر دروغ زن جوان چهار نفر به قتل رسیدند. مرد جنایتکار همچنین همسرش را مجبور کرده بود با ابراهیم ازدواج کند و برای همسر خود و پسر غریبه جشن عروسی گرفته بود.سرانجام هم فاطمه و شوهرش قصاص شدند.

 


ویدیو مرتبط :
روده بر ترین و جنجالی ترین و خنده دار ترین اکشن هندی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رادیو اسرائیل: سخنان هاشمی جنجالی ترین سخنان در جریان رأی گیری بود* سندرسانه های ضد انقلاب , سخنان هاشمی رفسنجانی , برگزاری انتخابات

 

رادیو اسرائیل: جنجالی ترین سخنان را در جریان رأی گیری، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد.

به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، در ادامه انعکاس سخنان دو پهلوی هاشمی رفسنجانی که پس از انداختن رای خود به صندوق بیان کرد، سایت رادیو اسرائیل نیز از این سخنان هاشمی به عنوان هشدار هاشمی رفسنجانی نسبت به احتمال تقلب در انتخابات روز گذشته مجلس یاد کرد.

رادیو اسرائیل نوشت:« جنجالی ترین سخنان را در جریان رأی گیری روز جمعه 12 اسفند، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد. وی در جریان انداختن برگه رأی به صندوق گفت: «امیدوارم نتیجه انتخابات همانی باشد که مردم می خواهند و همان رأیی از صندوق بیرون بیآید، که مردم در صندوق انداخته اند».

این سایت در ادامه افزود: «ناظران گفتند رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با این سخنان، بار دیگر نسبت به احتمال تقلب در انتخابات هشدار داده است. او و همسرش، دو سال و نیم پیش نیز در روز انتخابات ریاست جمهوری، نسبت به احتمال تقلب به نفع محمود احمدی نژاد هشدار داده بودند».

گفتنی است هاشمی رفسنجانی، هنگام انداختن رای خود به صندوق در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی، با گفتن این جمله که " انشاء‌الله نتیجه انتخابات همان رایی باشد که مردم به صندوق می‌اندازند" بدون ارائه هیچ شاهد و قرینه ای علاوه بر زیر سوال بردن سلامت انتخابات و مراجع قانونی برگزار کننده آن، توهین بزرگی را به مجموعه عظیم صدها هزار نفری دست اندرکار برگزاری انتخابات مرتکب شده و همانند انتخابات قبل زمینه را برای اشوب وزیرسوال بردن سلامت انتخابات توسط دشمنان نظام و مردم فراهم نموده است . نگاهی گذرا به اخبار رسانه های استکباری، حاکی از ذوق زدگی بلندگوهای صهیونیستی از این اظهارات ضد امنیت ملی است گفتنی است چندی قبل رهبر معظم انقلاب در خصوص تلاش برخی از افراد برای تشکیک در سلامت انتخابات تذکراتی را فرموده بودند.../جام نیوز


رسانه های ضد انقلاب , سخنان هاشمی رفسنجانی , برگزاری انتخابات