اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

برخورد مرگبار 206 با گاردریل


سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از برخورد ۲۰۶ به گاردریل در بزرگراه یادگار امام خبر داد و گفت: متاسفانه این حادثه یک کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.

خبرگزاری مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران، از برخورد ۲۰۶ به گاردریل در بزرگراه یادگار امام خبر داد و گفت: متاسفانه این حادثه یک کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت.

سید جلال ملکی درباره جزییات این حادثه مرگبار گفت: ماموران آتش نشانی ساعت ۲۱:۵۱ دقیقه شب گذشته در جریان برخورد یک ۲۰۶ به گاردریل واقع در جنوب به شمال یادگار بالاتر از دادمان قرار گرفتند بلافاصله ایستگاه۳ به محل حادثه اعزام شد.

وی در ادامه با بیان این مطلب که یک دستگاه ۲۰۶ با ۳ سرنشین به دلیل نامشخص از مسیر منحرف و با گاردریل برخورد و وارد پیاده رو شدند، افزود: قبل از رسیدن آتش نشانان مردم ۲ نفر از سرنشینان که رنج سال آنها بین ۲۲ تا ۲۳ بود از خودرو خارج کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان این مطلب که آتش نشانان بلافاصله پس از حضور در صحنه سومین سرنشین را که بین آهن پاره ها قرار گرفته بود با تجهیزات هیدرولیکی خارج کردند، تصریح کر: هر سه سرنشین بلافاصله به عوامل اورژانش تحویل داده شد که متاسفانه یکی از مصدومان در لحظات اولیه جان خود را از دست داد.

ملکی گفت: محل حادثه به عوامل راهور برای بررسی علل حادثه تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: عملیات در ساعت ۱:۰۹ بامداد به پایان رسید.


ویدیو مرتبط :
برخورد -فراری- به گاردریل جاده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

برخورد مرگبار پژو 206 با گاردریل‌های بزرگراه بابایی/ زن جوان در دم جان باختسخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه خودرو پژو 206 با گاردریل‌های بزرگراه شهید بابایی و یک کشته در این حادثه خبر داد.

اخبار,اخبارحوادث  , حوادث  روز

جلال ملکی،سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوادث گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،در تشریح جزییات این خادثه گفت: ساعت 7:26  صبح امروز حادثه خودرویی در شرق به غرب بزرگراه شهید بابایی، نرسیده به پل هنگام به ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اعلام شد.

وی افزود:بلافاصله مأموران سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند که مشاهده شد یک دستگاه خودروی 206 با دو نفر سرنشین به دلیل نامشخصی از مسیر منحرف و به گاردریل‌های بزرگراه برخورد می‌کنند و واژگون شده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: پیش از رسیدن آتش نشانان یکی از سرنشینان این خودرو توسط شهروندان ار داخل خودرو خارج شده بود اما راننده خودرو در داخل ماشین محبوس بود که توسط آتش نشانان خارج و تحویل عوامل اورژانس شد.

ملکی خاطر نشان کرد: متاسفانه در این حادثه مرگ سرنشن خودرو که یک خانم خانم 24 ساله بود تاید شد و آتش نشانان در ساعت 8:52  عملیات خود را به پایان بردند.


  اخبار  حوادث  -  باشگاه خبر نگاران