اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

این زن گرانترین صدای دنیا را داراست!! + عکسزن , گرانترین صدای دنیا , صدای اپرای سوپرانو

به نقل از ماست اکسپنسیو و ویکیپدیا: لیست گران قیمت ترین صداهای جهان در اعلام شد که در این لیست، آنا نتربکودر در صدر گرانترین صداهای جهان قرار داشت.

آنا نتربکودر که اکنون ۴۰ساله می باشد، اصلیتی روسی دارد ولی شهروندی دوگانه روسی و اتریشی دارد و ساکن شهر وین است. نام مستعار وی که توسط هواداران این زن خوش صدا بر روی وی گداشته شده “بلیسیما” است.

زن , گرانترین صدای دنیا , صدای اپرای سوپرانو

درامد این زن خوش صدای روسی ۳٫۷۵ میلیون دلار سال است که اختلاف این سقف درامد نسبت به نفر دوم این لیست بسیار زیاد است.

زن , گرانترین صدای دنیا , صدای اپرای سوپرانو

صدای آنا نتریکودر گران قیمت ترین صدای اپرای سوپرانو در تاریخ اپرای آلمان نیز شناخته شده است../پارس ناز


ویدیو مرتبط :
10 تا از گرانترین همبرگرهای دنیا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

گرانترین الماس دنیا را چه کسی خرید؟ 

 

 

گرانترین الماس دنیا را چه کسی خرید؟

 

الماس صورتی توسط جواهر فروش لندنی با حضور کارشناسان الماس از امریکا ۴۶ میلیون دلار خریداریشد.


گرانترین الماس صورتی جهان به قیمت ۴۶ میلیون دلار توسط جواهرساز معروف در انگلیس خریداری شد.الماس ۲۴ قیراطی که تصور مرفت بین ۲۷ تا ۳۸ میلیون دلار بفروش رود توسط لورنس گراف در حراجی ساوث بی فروخته شد.

 

دیوید بنث مسوول ساوث بی که خود نیز در کار جواهرسازی است تایید کرد الماس صورتی را به قیمت ۴۶ میلیون دلار به جواهر سازی مستقر در لندن فروخته است.

 

به گفته کارشناسان نمونه الماس صورتی را در هیچ جای جهان نمی توان یافت و تنها نمونه مشابه آن ۶۰ سال قبل آنهم یکبار مورد خرید وفروش قرار گرفت و از آن تاریخ به بعد کسی چنین الماسی را با این وزن ندیده است.

 

چندین موسسه الماس شناسی از جمله الماس شناسی امریکا بر واقعی بودن این الماس تاییدیه صادر کرده اند. تا پیش از این رکورد گرانترین الماس دنیا متعلق به الماس آبی رنگ ۳۵ قیراطی بود که در سال ۱۹۷۸به قیمت ۲۴ میلیون دلار معامله شد. الماسهای رنگی بویژه صورتی و آبی و سبز بسیار نایاب و گران قیمت هستند.

 

هنوز معلوم نیست این جواهر فروشی الماس را برای چه کسی خریده و شایعات زیادی در این باره منتشر شده است. (معمولا افراد معروفی که نمی خواهند نامشان رسانه ای شود به جواهر فروشان دستور خرید را می دهند) برخی زن دیوید بکهام و برخی مدونا را سفارش دهنده این الماس می دانند که نخواسته اند با خرید مستقیم آن داستان را رسانه ای سازند.

 

برخی نیز خریداران متمول عرب را پشت داستان می دانند و باید منتظر ماند تا شایعات به حقیقت بپیوندد./خبر آنلاین