اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

انصارالله: آتش بس موقت در یمن


محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله گفت: در دیدار دیروز(جمعه) با اسماعیل ولد شیخ فرستاده سازمان ملل به یمن درباره برقراری آتش بس موقت در این کشور توافق شد.

خبرگزاری ایرنا: محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله گفت: در دیدار دیروز(جمعه) با اسماعیل ولد شیخ فرستاده سازمان ملل به یمن درباره برقراری آتش بس موقت در این کشور توافق شد.

به گزارش پایگاه خبری یمن فویس، عبدالسلام در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی فیسبوک نوشت: در دیدار با اسماعیل ولد شیخ فرستاده سازمان ملل به یمن با حضور سفیران اتحادیه اروپا بر سر برقراری آتش بس موقت در یمن تا آخر ماه مبارک رمضان توافق شد.

این در حالی است که رژیم متجاوز آل سعود همچنان به حملات هوایی خود به مناطق مسکونی صنعا و دیگر شهرهای یمن ادامه می دهد.

صدای انفجارهای پیاپی ناشی از تجاوز هوایی جنگنده های عربستان صبح امروز مناطق جبل عطان و جبل نقمفی در صنعا پایتخت یمن را لرزاند.

رژیم متجاوز آل سعود حملات خود به مناطق مسکونی شهرهای یمن از جمله صنعا را در ماه مبارک رمضان تشدید کرده است.

همچنین جنگنده های متجاوز عربستان دیشب و صبح امروز منطقه الشعف در شهر ساقین در استان صعده در شمال یمن را بمباران کردند.

رژیم متجاوز آل سعود در دو روز گذشته 225 بار صنعا را مورد حمله هوایی قرار داده است.

به گزارش منابع خبری از یمن، جنگنده های متجاوز عربستان چندین منطقه در شهر المخاء را طی چند نوبت مورد حمله هوایی قرار دادند.

عربستان با ائتلاف 9 کشور عربی منطقه به جز عمان به همراهی آمریکا از ششم فروردین سال جاری حملات گسترده ای را علیه یمن آغاز کرد تا عبد ربه منصور هادی رییس جمهوری مستعفی و فراری این کشور را به حاکمیت بازگرداند و از قدرت گرفتن انقلابیون یمنی که امنیت شهرهای این کشور را تامین می کنند، جلوگیری کند.

بر اثر این حملات تاکنون بیشتر تاسیسات زیربنایی، خدماتی، بیمارستان ها، مدارس و خانه های مردم این کشور ویران و هزاران یمنی از جمله صدها زن و کودک کشته و یا مجروح شده اند.


ویدیو مرتبط :
ادامه درگیری ها در یمن در آستانه آتش بس موقت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

انواع رنگ مو: موقت ، نیمه موقت و دایمآنهایی كه موهاییمشكی دارند، دوست دارند موهایشان را بلوند كنند و آنهایی كه موهایی به رنگ روشن‌تر دارند ، تمایل دارندكه با استفاده از رنگ مو، موهایشان را تیره كرده و چهره‌ای متفاوت را تجربه كنند. حالا فكرش را بكنید با هزار ذوق و شوق موهایتان را رنگ كنید و اصلا آن رنگ به شما نیاید، چه حالی پیدا می‌كنید؟

رنگ مو

رنگ‌ موهای موقت می‌تواند چاره كار شما باشند. رنگ‌موها انواع متفاوتی دارند كه رنگ موی موقت یكی از آنهاست. این رنگ‌ها فقط به اندازه یك بار شامپو زدن موها دوام می‌آورند و به آسانی با یك بار استحمام از روی سطح موها پاك می‌شوند.

این رنگ‌ها فقط ساقه مو را می‌پوشانند. بنابراین برای اینكه امتحان كنید كه آیا رنگ جدید مورد نظرتان به چهره شما می‌آید، می‌توانید از این رنگ موها استفاده كنید و در صورتی كه از نتیجه كار راضی بودید به سراغ انواع دائمی‌تر همان رنگ مو بروید. امارنگ‌هایی هستند كه به اندازه چهار تا شش بار شامپو زدن روی موها دوام می‌آورند، اینها رنگ موهای نیمه دائم یا نیمه موقتی هستند. اگر موهایتان سفید شده است، این رنگ مو را به شما پیشنهاد می‌كنیم چون پوشانندگی خوبی روی موهای سفید دارد.

رنگ مو

این رنگ موها خاصیت تقویت‌كنندگی دارد، ولی توجه كنید كه به دلیل آنكه فاقد پروكسیدهیدورژن (آب اكسیژنه) هستند نمی‌توانند موهای شما را بی‌رنگ یا روشن كنند. رنگ‌ موهایی كه معمولا از فروشگاه‌ها و یا سالن‌های آرایش تهیه می‌كنید، رنگ موهای دائمی هستند. در رنگ موی دائمی از آمونیاك و آب اكسیژنه (پراكسیدهیدروژن) برای رنگ كردن مو استفاده می‌شود.

مولكول‌های رنگ وارد پوسته مو شده و با شست و شو از بین نمی‌روند. این محصول بر رنگدانه‌های مو اثر می‌گذارد و آنها را روشن‌تر می‌كند، به همین علت است كه یك رنگ مو روی موهای افراد گوناگون به رنگ‌های متفاوت درمی‌آید. این رنگ مدت بیشتری روی موها دوام می‌آورد. پراكسیدهیدورژن (آب‌ اكسیژنه) یك ماده شیمیایی است كه به عنوان كاتالیزور عمل می‌كند و یك فرآیند شیمیایی را به راه می‌اندازد كه طی آن، رنگ به صورت مستمر بر روی مو قرار می‌گیرد. اكسیدان‌ها، قدرت‌های متفاوتی دارند.

رنگ مو

اكسیدان (۱۰)VOI‌ رنگ را فقط به مقدار جزئی باز می‌كند، (۲۰)VOI‌ قدرت بازكنندگی و روشن كنندگی بالایی برای پوشاندن موهای سفید دارد و اكسیدان (۳۰)VOI‌ قدرت و روشن‌كنندگی بالا با كمترین میزان رنگ را دارد.