اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

استقبال سوئدی ها از محمد رسول الله


فیلم "محمد رسول‌الله(ص)" در دو سانس و توسط انجمن محلی یاران منتظر با حضور کارگردان این فیلم در محل سینما پارک شهر استکهلم اکران شد با استقبال مطلوب سوئدی‌ها و مسلمانان مقیم این کشور مواجه شد. تابناک: فیلم "محمد رسول‌الله(ص)" در دو سانس و توسط انجمن محلی یاران منتظر با حضور کارگردان این فیلم در محل سینما پارک شهر استکهلم اکران شد با استقبال مطلوب سوئدی‌ها و مسلمانان مقیم این کشور مواجه شد.

«مجید مجیدی» پس از اکران فیلم به روی صحنه رفت و ضمن قدردانی از استقبال سوئدی‌ها گفت: دین اسلام دین دوستی و صلح و پیامبر اسلام(ص)، پیامبر رحمت است و تعجب است که چرا با توجه به تمرکز این فیلم بر وجه رحمانی اسلام، برخی مسلمانان به مخالفت با آن پرداخته‌اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دلایل ایجاد تصویر خشن و تروریستی از اسلام مربوط به کم‌کاری مسلمانان است.

کارگردان فیلم "محمد رسول‌الله(ص)" بیان کرد: در حالیکه درباره عیسی مسیح(ع) بیش از ۲۰۰ فیلم، درباره حضرت موسی(ع) بیش از ۱۰۰ فیلم و درباره بودا که پیامبر الهی نبوده بیش از ۴۰ فیلم ساخته شده است؛ اما در خصوص پیامبر اسلام(ص) تنها یک فیلم توسط «عقاد» آن هم چند دهه پیش ساخته شد.

مجیدی در پایان سخنان خود از علمای کشورهای اسلامی در خواست کرد که در زمانه تسلط داعش و تصویر خشونت آمیز از اسلام فیلم "محمد رسول‌الله(ص)" را با دقت تماشا کنند و با سعه صدر بیشتری با آن برخورد کنند.

استقبال سوئدی ها از محمد رسول الله


ویدیو مرتبط :
استقبال پرشور مردم از فیلم محمد رسول الله (ص)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

استقبال فوق العاده از فیلم محمد رسول الله


رضا سعیدی پور، مدیر سینما آزادی، از پیش فروش بلیت های فیلم «محمد رسوال الله (ص)» ابراز رضایت کرد و گفت: با توجه به اینکه روز چهارشنبه، چهارم شهریور ماه اولین روز اکران فیلم «محمد رسول الله (ص)» است، استقبال بسیار فوق العاده ای از این فیلم شده است.

خبرگزاری ایسکا نیوز: رضا سعیدی پور مدیر سینما آزادی با اشاره به فروش فوق العاده فیلم «محمد رسول الله (ص)» در روز اول گفت: 95% بلیت های روز اول این فیلم به صورت اینترنتی به فروش رفته و با توجه به اینکه روز چهارشنبه، روز شروع اکران فیلم «محمد رسول الله(ص)» است اما استقبا فوق العاده ای از آن به عمل آمده تا جایی که حتی در بعضی از سئانس های این فیلم ظرفیت سالن تکمیل شده و دیگر بلیت فروشی نداریم.

او افزود: دو سالن برای اکران تجهیز شد و به سالن های نمایش دهنده این فیلم اضافه شد اما با وجود استقبال فراوان مجبور شدیم که 3 سالن دیگر هم که در حال تجهیز شدن بودند را در روز اول اضافه کنیم تا در سه سئانس پایانی سینما آزادی با 5 سالن این فیلم را نمایش دهیم.

سعیدی پور در مورد فروش روزهای پنجشنبه و جمعه فیلم «محمد رسول الله(ص)» گفت: خرید اینترنتی را برای روزهای پنجشنبه و جمعه مجددا باز گذاشته ایم که باز هم در مجموع استقبالخوبی شد.

مدیر سینما آزادی در مورد ارزیابیش از اختصاص دو سرگروه به فیلم «محمدرسول الله(ص)» اظهار داشت: توانایی فیلم برای جذب مخاطب بسیار مهم است در غیر این صورت اگر تمام سینماهای کشور را هم به یک فیلم اختصاص دهند اگر فیلم توانایی لازم را برای جذب تماشاچی نداشته باشد، نمی فروشد، درست است که روی کاغذ به این فیلم دو سرگروه اختصاص داده شده اما باید دید که در فروش چقدر مردم از فیلم استقبال خواهند کرد.

او افزود: تبلیغات خود مردم برای افزایش مخاطبان فیلم بسیار مهم است و اگر در روز اول مردم پس از دیدن فیلم آن را دوست داشته باشند با تبلیغات می توانند تماشاچیان بیشتری را به سینما بکشانند.

رضا سعیدی پور در پایان، پیش بینی خود را از فروش فیلم «محمد رسول الله(ص)» اینگونه عنوان کرد: خوشبختانه این فیلم از ابتدا با استقبال خوبی مواجه شده است اما با این حال باید دید در هفته اول اکران، مردم چقدر برای دیدن این فیلم به سینما می روند اما پیش بینی می کنم که فروش بسیار خوبی داشته باشد.