اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

آنالیز جدید قیمتی سوزوکی ویتارا اعلام شدسوزوکی ویتارا  ,  قیمت سوزوکی ویتارا

آنالیز جدید قیمتی سوزوکی ویتارا اعلام شد

مرکز ملی رقابت متوسط تغییرات هزینه های تولید سوزوکی ویتارا را اعلام کرد که بر اساس آن، میانگین درصد تغییر قیمت خودروی سوزوکی ویتارا در سال 1391 نسبت به سال 90 براساس نرخ ارز مبادله ای اعلام شده است.

در جدول ارائه شده، محاسبات بر اساس اطلاعات آنالیز قیمتی نهاده های تولید خودروی سوزوکی ویتارا اعلامی از سوی مرکز ملی رقابت ارائه شده است. بر این اساس، میانگین درصد تغییر قیمت سوزوکی ویتارا با گیربکس اتوماتیک در سال 1391 نسبت به سال 90 براساس نرخ ارز مبادله ای 70 درصد و بر اساس نرخ ارز آزاد نیز 94.2 درصد بوده است.

بر اساس جدول ارائه شده، میانگین درصد تغییر قیمت  سوزوکی ویتارا با گیربکس دستی سال 1391 به سال 90 بر اساس نرخ ارز مبادله ای 70.1 درصد و بر اساس نرخ ارز آزاد 94.4 درصد بود.

جدول متوسط تغییرات هزینه های تولید سوزوکی ویتارا

سوزوکی ویتارا  ,  قیمت سوزوکی ویتارا

 

پیش تر مرکز ملی رقابت متوسط تغییرات هزینه های تولید محصولات شرکت های پارس خودرو، مرتب و بهمن را اعلام کرد که براساس آن، میانگین درصد تغییر قیمت خودرو در سال 1391 نسبت به سال 90 براساس نرخ ارز مبادله ای اعلام شده است.

همچنین در بخش دیگری از آنالیز ارائه شده، میانگین درصد تغییر سال 1391 به سال 90 بر اساس نرخ ارز آزاد نیز ارائه شده بود.

در جدول ارائه شده، محاسبات بر اساس اطلاعات آنالیز قیمتی نهاده های تولید هر خودرو اعلامی از سوی مرکز ملی رقابت که توسط خودروسازان ارائه شده، انجام شده است.

جدول متوسط تغییرات هزینه های تولید محصولات شرکت های پارس خودرو، مرتب و بهمن

 

سوزوکی ویتارا  ,  قیمت سوزوکی ویتارا

خبرنگاری مهر


ویدیو مرتبط :
نسل جدید سوزوکی ویتارا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تصاویر نسخه جدید از سوزوکی ویتارا


سوزوکی اول از همه برای اینکه سوزوکی ویتارای خود را تبدیل به یک کراس اوور اسپرت کند، ویرایشی را بر روی طراحی خودرو اعمال کرده است و همانطور که می‌بینید، جلوپنجره رادیاتور به صورت خونه خونه‌های 5تایی اصلاح شده و پروژکتورهایی جدید نیز به مجموعه امکانات روشنایی این خودرو افزوده شده است

وب‌سایت خودروبانک: شرکت خودروسازی ژاپنی سوزوکی قصد دارد نسخه‌ای S از سوزوکی گرند ویتارا ارائه کند که به یک پیشرانه 1.4 لیتری بوسترجت مجهز شده است.

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا

سوزوکی اول از همه برای اینکه سوزوکی ویتارای خود را تبدیل به یک کراس اوور اسپرت کند، ویرایشی را بر روی طراحی خودرو اعمال کرده است و همانطور که می‌بینید، جلوپنجره رادیاتور به صورت خونه خونه‌های 5تایی اصلاح شده و پروژکتورهایی جدید نیز به مجموعه امکانات روشنایی این خودرو افزوده شده است و در اطراف مه شکن‌ها نیز نواری مشکی رنگ نصب شده تا چهره‌ای اسپرت به این خودرو ببخشد.

علاوه بر این‌ها، رینگ‌های زیر شاسی هم تبدیل به چهارقلوهایی 17 اینچی شده‌اند که با رنگ مشکی براق خود جلوه‌ای ویژه از این کراس اوور آسایی به نمایش گذاشته‌اند. در داخل کابین هم پیرو سیاست‌های سوزوکی، شاهد پدال‌هایی جدید آلومینیومی، لهجه‌های قرمز رنگ در حاشیه ساعت بالای داشبورد و دریچه‌های هوا و همچنین دوخت‌هایی مرئی قرمز رنگ برای اتصال روکش ها به یکدیگر هستیم.

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا

موتور 1.4 لیتری بوسترجت هم که اول کار در مورد آن صحبت کردیم، می‌تواند در دور 1500 دور بر دقیقه حداکثر 220 نیوتن متر گشتاور در کنار قدرتی 140 اسب بخاری تولید کند که در خروجی تبدیل به حداقل شتاب صفرتاصد 10.2 ثانیه‌ای می‌شود، البته اگر از دستی یا اتوماتیک بودن جعبه دنده آن صرف نظر کنیم.

در آهر هم سوزوکی قیمت نسخه دستی را 20 هزار و 899 پوند و نسخه اتوماتیک را 22 هزار و 249 پوند در بازار انگلستان اعلام کرده است.

ارایه نسخه‌ای اسپرت از سوزوکی ویتارا