اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

آماده‌باش ارتش سوریه برای عملیات نظامی بی‌سابقه علیه تروریست‌ها 

 

آماده‌باش ارتش سوریه برای عملیات نظامی بی‌سابقه علیه تروریست‌ها

فارس: همزمان با اعلام خبر آماده‌باش ارتش سوریه منابع خبری از آغاز عملیاتی بیسابقه علیه گروهکهای مسلح تروریستی در سوریه خبر دادند.

 

گزارش‌های خبری در سوریه از اتخاذ تصمیمی قطعی برای آغاز عملیاتی بیسابقه و گسترده در شهرهای مختلف سوریه علیه گروهکهای مسلح تروریستی خبر میدهد.

 

به گزارش پایگاه خبری الاقتصادی سوریه، قرار است این عملیات تحت عنوان «پرچم اسد» علیه گروهکهای مسلحی انجام شود که در چند ماه اخیر در سوریه فعال شده‌اند.

پایگاه خبری سیریان‌دیز نیز به نقل از منابع سوریه آگاه اعلام کرد که هدف این عملیات پاکسازی نهایی شهرهای سوریه از تروریست‌هاست.

این عملیات با پوشش خبری خبرنگاران همراه خواهد بود تا پس از اجرای آن، حقیقت برای افکار عمومی سوریه نیز به نمایش گذاشته شود.

گفته می شود این عملیات از شهر عامودا و جبل الزاویه در شمال سوریه آغاز و تا روستاها در مرز اردن ادامه می یابد و بر مرزهای لبنان و روستاهای مشترک با آن که لانه‌ای برای اختفای گروهک های مسلح شده است، متمرکز می شود.

دستور آماده‌باش بشار اسد

بشار اسد حکمی تحت عنوان «آماده‌باش سراسری» صادر کرد که معنای آن آماده‌باشی کلی در سراسر سوریه است. بدین معنا که کشور به طور کلی و نیروهای مسلح به طور خاص از حالت صلح وارد حالت جنگی میشوند تا برای دفاع از حاکمیت کشور آماده شوند.

با فعال شدن گروهکهای مسلح در سوریه که از ماه مارس گذشته در شهرهای مرزی سوریه مانند درعا ظاهر شدند، تاکنون بیش از 500 نفر از نیروهای امنیتی و ده‌ها نفر از مردم این کشور کشته شده‌اند..../فارس


ویدیو مرتبط :
عملیات ارتش سوریه بر علیه تروریست های سلفی !!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ترکیه برای انجام عملیات نظامی در سوریه آماده می شود  حمله نظامی ترکیه به سوریه,بشار اسد,سقوط بشار اسد,عملیات نظامی در سوریه,روزنامه هاآرتص,اخبار سیاسی

 

ترکیه برای انجام عملیات نظامی در سوریه آماده می شود

یک روزنامه صهیونیستی تأکید کرد، ترکیه خود را برای انجام عملیات نظامی در خاک سوریه آماده می کند.

به گزارش قدس انلاین به نقل از  العالم، روزنامه "هاآرتص" در گزارشی با ادعای اینکه نظام سوریه عناصر پ ک ک را برای عملیات در ترکیه تشویق می کند، نوشت: حزب کارگران کردستان آنکارا را به عملیات نظامی در سوریه مجبور می کند.

این روزنامه افزود: ترکیه اخیرا سوریه را به استفاده از حزب کارگران برای انجام عملیات هجومی ضد ترکیه محکوم کرده است.

هاآرتص به نقل از منابع آگاه ترک تأکید کرد که ترکیه پس از کنفرانس دوستان سوریه در آوریل آینده، خود را برای عملیات نظامی در سوریه آماده می کند./قدس آنلاین