سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

قاچاق سیگار به صورت حرفه ای و جالب


قاچاق سیگار به صورت حرفه ای و جالب


در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: وینسنت گربه ای با پاهای تیتانیومی


ویدیو مرتبط :
نقاشی کشیدن حرفه ای با دود سیگار(بسسسیار جالب و دیدنی)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جمع‌آوری یك میلیون نخ سیگار قاچاق در تهران 

 

 

جمع‌آوری یك میلیون نخ سیگار قاچاق در تهران

 

 

شركت دخانیات ایران پیش از این نیز درباره آلوده بودن سیگارهای مارلبورو هشدار داده بود و این سیگار هم‌اكنون به صورت كاملا قاچاق وارد كشور می‌شود.

از زمان اجرای برنامه جمع‌آوری سیگارهای قاچاق از بازار در تابستان امسال طی مدت 12 روز حدود یك میلیون نخ سیگار و 208 كیلوگرم تنباكوی معسل قاچاق از بازار تهران جمع‌آوری شده است.

یك كارشناس صنعت دخانیات ایران در این باره توضیح داد: این سیگارهای قاچاق از 80 دكه روزنامه‌فروشی، چند مركز عمده‌فروشی، 240 فروشگاه و 10 واحد زیرپله‌ای جمع‌آوری شده‌اند.

وی با بیان این‌كه در سال جاری تاكنون همچون سال گذشته روند قاچاق سیگار به كشور صعودی بوده است، خاطرنشان كرد: وزارت بهداشت باید دو درصد از عوارض سیگار را كه دریافت می‌كند، به مبارزه با دخانیات و فرهنگ‌سازی در جهت كاهش مصرف سیگار اختصاص دهد، اما به نظر می‌رسد این وزارتخانه این مبلغ را صرف امور دیگری مانند ساخت خانه‌های بهداشت می‌كند.

این فرد همچنین در واكنش به اظهارات دبیر اجرایی جمعیت مبارزه با دخانیات گفت: شركت دخانیات ایران پیش از این نیز درباره آلوده بودن سیگارهای مارلبورو هشدار داده بود و این سیگار هم‌اكنون به صورت كاملا قاچاق وارد كشور می‌شود.

وی با بیان این‌كه شركت دخانیات ایران نمونه سیگارهای مارلبورو را برای كشف احتمال وجود اورانیوم ضعیف شده در آن‌ها به سازمان انرژی اتمی ایران ارسال می‌كند، افزود: مافیای سیگار در ایران به صورت اختاپوسی عمل می‌كند و قاچاقچیان به هر نحو ممكن سعی می‌كنند سیگار مارلبورو را وارد بازار ایران كنند.

گفتنی است، در سال گذشته واردات رسمی سیگار به كشور با كاهش 50 درصدی نسبت به سال 1387 به حدود 11 میلیارد نخ رسید. از سوی دیگر قاچاق سیگار به كشور نیز در سال قبل رشد 173 درصدی را تجربه كرد..../تحلیل:عصرایران