سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

فیلم: مارها موجودات مرده را نمی خورند!


مارها هرگز حیوانات مرده را نمی خورند و از حرارت بدن جانور زنده بودنش رو تشخیص میدهند. صبح بخیر: مارها هرگز حیوانات مرده را نمی خورند و از حرارت بدن جانور زنده بودنش رو تشخیص میدهند. اما بعضی از قربانیان به طور غریزی، از این ترفند (خود را به مردن زدن) به عنوان آخرین راه برای نجات جان خود استفاده می کنند.

در این ویدئو شاهد یک آفتاب پرست زیرک و جالب خواهیم بود:

در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: مارها موجودات مرده را نمی خورند!


ویدیو مرتبط :
مارها و مارمولک های پرنده فیلم مستند گلچین صفاسا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قتل هولناک دوستان پس از تماشای فیلم "مرده‌ها"مردی در پی تحت تاثیر قرار گرفتن دیدن فیلم "راه رفتن مرده‌ها"، سه تن از دوستانش را با چاقو به قتل رساند.

  مردی اهل مکزیک در حال تماشا کردن فیلم "راه رفتن مرده‌‎ها" بوده که به یک باره به دوستانش که در منزل وی بودند، حمله می‌کند و آن ها را پس از ضرب و شتم، با چاقو با قتل می‌رساند.

بر اساس گزارش پلیس؛ "دیمون" مرد 23 ساله ای است که به علت مصرف زیاد الکل از حال طبیعی خود خارج میشود و در حالت توهم سه تن از دوستانش را به قتل می‌رساند.

پلیس در ادامه بیان کرد: همه قربانیان بین سن های 22 تا 26 بودند که پس از وحشت بسیار، مرگ هولناکی برایشان رقم خورد؛ همچنین عنوان فیلم نیز انگیزه‌ای برای قاتل ایجاد کرد که مست بودن وی او را در انجام این جنایت همراهی کرد.

دیمون در بازجویی پلیس گفت: دوستان من مرده بودند و در حال تلاش برای بهوش آوردن آنها بودم که مثل آدم زنده راه بروند و حرکت کنند.

وی افزود: آنها را با استفاده از گیتار الکترونیکی و بستن به اجاق مایکروفر شکنجه دادم، با سیم کتکشان زدم و بعد با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندم.

در تحقیقات گسترده تر پلیس، مشخص شد این متهم به علت مصرف بیش از حد الکل و مواد مخدر، دو سال در زندان بوده است.

پلیس مکزیک در پایان اضافه کرد: این متهم در بازداشت به سر می‌برد و پس از جمع آوری اسناد و مدارک بیشتر، پرونده وی به دادگاه ارجاع داده می‌شود.

اخبارحوادث  -  باشگاه خبرنگاران