سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

عکس: سیاهه فروشی


بازار فروش وسائل و تجهیزات آئین سوگواری ، تعزیه خوانی و عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع).


ویدیو مرتبط :
گزارش با موضوع کم فروشی و گران فروشی در بازار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جرارد فروشی نیست 

 

یك انگلیسی جانشین كاپلو می‌شود

 

سرمربی جدید لیورپول گفت: استیون جرارد بازیکن محوری تیم من محسوب می‌شود و به تیمی واگذار نخواهد شد.

"روی هاجسون" اظهار داشت: من با استیوون جرارد ملاقات داشتم و با او به مدت دو ساعت صحبت کردم. در این جلسه به او گفتم قصد فروش‌اش را نداریم. همینطور از افکار و ایده‌های بازیکن محوری تیم مطلع شدم که برایم بسیارمفید بود.

مربی لیورپول که تا پایان فصل گذشته هدایت تیم فولام را برعهده داشت، افزود: در کل مذاکرات‌مان بسیار مثبت بود. جرارد به عنوان نماینده بازیکنان از شرایط و روحیات نفرات تیم برایم گفت و متوجه شدم بازیکنان لیورپول بسیار با تعصب و با انگیزه هستد و برای موفقیت تیم نهایت جانفشانی را می‌کنند.

هاجسون گفت: موقع انجام مذاکرات میان من و تیم، به مسئولان خاطر نشان کردم در صورتی حاضر به حضور در اینجا هستم که بازیکنانی مثل جرارد حفظ شوند و آنها نیز پذیرفتند.