سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

خر طلبکار 

 

خر طلبکار

 

 

دوستان ملا که خرش را به اندازه خودش مي شناختند ، متوجه شدند که روز به روز ضعيف تر

 

مي شود . روزي به ملا گفتند : ملا ، مگر به خرت غذا نميدهي که اينقدر ضعيف شده ؟

 

ملا گفت : چرا ، شبي دو من جو از من جيره مي گيرد.

 

دوستانش گفتند : پس چرا اينقدر لاغر شده ؟

 

ملا نصرالدين گفت : هي بسوزه پدر نداري . بيچاره خرم جيره يک ماهش را از من طلبکاراست

 

خر طلبکار

 


ویدیو مرتبط :
کی ازین خر خر تر دیده که خر مثل خر بدوه ای خر کره خر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جدیدترین انتقادات متکی: دولت متکفل دین مردم نبوده و بنا نیست دین مردم را دولتی کنیم/ برخی خود را طلبکار انقلاب می‌دانندجدیدترین انتقادات متکی: دولت متکفل دین مردم نبوده و بنا نیست دین مردم را دولتی کنیم/ برخی خود را طلبکار انقلاب می‌دانند

منوچهر متکی که تا کنون از بیان جزئیات نحوه خروجش از کابینه کمتر سخن گفته است؛ انتقاداتی جدید را علیه برخی رفتارهای دولت کنونی عنوان کرد.

 

منوچهر متکی,اخبار انتخابات,انتقاد از احمدی نژاد

 

«در برخی از ادارات نمی‌توان بدون پرداخت رشوه کاری از پیش برد» و « دولت متکفل دین مردم نبوده و بنا نیست دین مردم را دولتی کنیم»؛ طاقدیسهای انتقادات وی در سخنرانی امشبش در نشست همیاران تهران جبهه پیشگامان خدمت بود.

وزیر برکنار شده امور خارجه که این روزها یکی از پنج عضو ائتلاف بزرگ اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری است، از جایگاه استراتژیک ریاست‌جمهوری سخن گفت و یادآور شد: قرار نیست که یک رئیس‌جمهور برنامه‌سازی کند و قرائت‌های مختلفی از دین را باز کند چرا که دولت متکفل دین مردم نبوده و بنا نیست دین مردم را دولتی کنیم. از این رو جایگاه رئیس‌جمهور در امر کشورداری بسیار استراتژیک است.

محمود احمدینژاد بارها و بارها در سخنرانیهایش از جلوههای مختلف دین، هدف از خلقت انسان، پردههایی از عبادت و حتی خلقت به دست انسان سخن گفته است.

متکی با تأکید بر اینکه دولت مسئول معیشت مردم است، گفت: جایی که باید قرائت‌ مختلف از دین تبیین شده و ارکان نظام هدایت و هماهنگ شوند جایگاه رهبری است که یک امر ایدئولوژیک محسوب می‌شود. لذا اگر دولتی به سمت ایدئولوژی‌سازی حرکت کند انحراف از جایگاهش آغاز می‌شود.

به گزارش فارس، این عضو ائتلاف اکثریت اصولگرایان با اشاره به اظهارنظر یکی از مراجع درباره تورم و گرانی و موضع‌گیری دولتی‌ها مبنی بر اینکه آنها نباید به این عرصه ورود کنند، ادامه داد: یکی از مراجع می‌گفت وقتی دولت به بحث امام زمان(عج) و دین مردم می‌پردازد ما نیز باید به فکر نان مردم باشیم.

وی همچنین با بیان اینکه برخی در انتخابات خواست خود را برای رسیدن به نتیجه انتخابات القاء می‌کنند اظهار داشت: ما جمعی را تشکیل داده‌ایم، چرا که معتقدیم با هم بودن رمز پیروزی در هر حرکت جمعی است. بنده در حوزه‌های مختلفی در عرصه کارزار کشورداری حضور داشته‌ام. سن و سال ما برای پز دادن گذشته است و ورودمان در این انتخابات برای ثبت در تاریخ نیست. بنده برای پز دادن و سهم‌خواهی به میدان انتخابات نیامده‌ام چرا که به لطف جمهوری اسلامی فرصت هرگونه خدمتی را داشته‌ام.

این عضو ائتلاف اکثریت اصولگرایان ادامه داد: شرایط امروز کشور را می‌توان در دو یا سه حوزه اقتصاد، روابط خارجی و رفتار مسئولان با یکدیگر تقسیم‌بندی کرد.

وی بر همین اساس به نزاع مسئولان دو قوه اشاره کرد و افزود: پیامد اول چنین نزاعی کاهش اعتماد عمومی نسبت به ارکان نظام و پیامد دیگر این است که افراد می‌گویند اگر آنها در سطوح بالا دعوا می‌کنند چرا ما در سطوح پایین دعوا نکنیم و از این رو می‌بینیم که در برخی از ادارات نمی‌توان بدون پرداخت رشوه کاری از پیش برد. ما نمی‌خواهیم هیچ کار مثبتی را در انقلاب نفی کنیم و دست کسانی را که به این ملت خدمت کرده‌اند را می‌بوسیم اما برخی خود را طلبکار انقلاب می‌دانند./خبرآنلاین