دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

"لامازراتی" سفینه ای برای خیابان های آینده +عکس
اخبار علمی - "لامازراتی" سفینه ای برای خیابان های آینده +عکس

"مارک هولستر" طراحی است که در سال های اخیر روی یکی از پروژه های جذاب مازراتی کار کرده و حالا نتیجه آن خودروی زیبا و عجیب "لامازراتی" شده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، با کارخانه خودروسازی مازراتی حتما آشنا هستید چرا که چند مدل از محصولات این شرکت در شکور حضور دارند و سرو صدای بسیاری نیز به پا کرده اند اما خودروهای مازراتی نمونه های بسیاری دارد و هر کدام دارای ویزگی های خاص خود هستند. این شرکت برای آینده خود نیز تصمیم های جدی گرفته است.

"مارک هولستر" طراحی است که در سال های اخیر روی یکی از پروژه های جذاب مازراتی کار کرده و حالا نتیجه آن خودروی زیبا و عجیب "لامازراتی" شده است. این طرح از روی یکی از طرح های مفهومی فراری الهام گرفته شده است اما به تنهایی خودرویی جذاب و پر ابهت به نظر می رسد.

 

اخبار,اخبار علمی,خودرولامازراتی


طبق گفته این طراح خودرو قرار است در دسته "سوپرماشین" ها قرار بگیرد و بیشتر به درد مسابقات و البته شکست رکوردهای سرعت می خورد. این خودرو دارای موتوری با 12 سیلندر است که توان حرکتی بسیار بالایی  را در اختیار بدنه سبک و حالت آیرودینامیکی آن می گذارد تا تجربه سرعت های بالا آسان شود.

این خودرو قرار است شعار مازراتی که میگوید:"شکل زیبا،حضورقابل توجه و قدرت فنی" است به درجه ظهور برساند. هنوز صحبتی بر سال تولید و البته مواد به کار رفته در بدنه این خودرو نشده است اما به نظر می رسد برای سال 2020 اماده شود.

 

اخبار,اخبار علمی,خودرولامازراتی

 

اخبار,اخبار علمی,خودرولامازراتی

 

اخبار,اخبار علمی,خودرولامازراتی

 

اخبار,اخبار علمی,خودرولامازراتی

اخبار علمی - باشگاه خبر نگاران


ویدیو مرتبط :
#27 چرا به AMP نیاز داریم؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

"لیبیدو" خودرویی برای آینده +عکس"لیبیدو" خودرویی برای آینده +عکس

همه روزه طرح های بسیاری در مورد خودرو های آینده کشیده می شود. این که آیا این خودروها روزی وارد خیابان ها می شوند یا نه را فقط گذر زمان مشخص می کند اما نگاهی اجمالی به این طرح ها خالی از لطف نیست.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، کارخانه انگلیسی "آستون مارتین" را بیشتر طرفداران خودرو به طور کامل می شناسند. این کارخانه یکی از بزرگترین تولید کننده های خودرو در جهان است که در میان خودروهای این شرکت می توانیم به مدل های "ونکوییش" یا "دی بی 9" اشاره کنیم.

لیبیدو, آستون مارتین

خودروهای این شرکت اغلب بسیار گران قیمت هستند چرا که این خودروها همیشه از آخرین تکنولوژی ها بهره می برند. طرفداران این کارخانه در سراسر دنیا همیشه متظر مدل های جدید آن هستند.

"آستون مارتین" در مورد خودروهای آینده خود نیز تا به حال طرح هایی را ارائه کرده است. یکی از آن ها "لیبیدو" نام داد که در این مطلب قصد داریم به آن بپردازیم.

"لیبیدو" طرحی برای سال 2025 است و بیشتر طراحان می خواستند نشان دهند که خودروهای این شرکت در آینده به چه شکلی در می آیند.

لیبیدو, آستون مارتین

لازم به ذکر است که طراحان این خودرو گروهی دانشجو بوده اند که "آستون مارتین" از آن ها درخواست کرده بود تا آینده این شرکت را ترسیم کنند و آن ها نیز "لیبیدو" را خلق کردند.

"لیبیدو" قرار است در سال 2025 وارد بازار شود و به گفته مسئولین، این خودرو می تواند صنعت خودروسازی را تکان دهد. احتمال می رود که این خودرو موتوری الکتریکی داشته باشد. "لیبیدو" با توجه به پیشرفت های تکنولوژی یکی از لوکس ترین و سبزترین خودروها خواهد بود..../باشگاه خبرنگاران