دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

لپ تاپ و کامپیوترشخصی در یک دستگاه +تصاویررایانه یکی از وسایل بسیار مهم در زندگی این روزها مردم است و نبود آن می تواند باعث برز برخی مشکلات نیز بشود چرا که امروزه بسیاری از کارها را می توان با رایانه ها انجام داد.

انتخاب از میان لپ تاپ و رایانه شخصی(PC) کاری بسیار دشوار است چرا که هر کدام ویژگی های خاص خودشان را دارند و می تواند در موارد مختلفی به کمک شما آیند.

"Kévin Depape" به تازگی دستگاهی را طراحی کرده است که می تواند انتخاب را بسیار آسان کند چرا که قابلیت تبدیل شدن میان رایانه شخصی و لپ تاپ را دارد.

کامپیوتر شخصی , طراحی جدید لپ تاپ

این دستگاه که به آن لپ تاپ "هیبریدی" نیز گفته می شود در ظاهر بسیار شبیه به لپ تاپ های ساده است اما با باز کردن آن متوجه خواهید شد که دارای کیبوردی قابل جدا شدن است.

شما می توانید از این دستگاه به عنوان یک لپ تاپ 14 اینچی استفاده کنید و یا اینکه اگر نیاز به رایانه خانگی دارید تنها کافی است تا کیبورد را جدا کرده و صفحه نمایش لپ تاپ را از وسط صاف کنید. حال شما یک رایانه با صفحه نمایش 21 اینچی دارید که با بلوتوث به کیبورد متصل شده است.

کامپیوتر شخصی , طراحی جدید لپ تاپ

تاچ پد لپ تاپ نیز میتواند از کیبورد جدا شده و به عنوان موس از آن استفاده کنید. این رایانه تمامی انرژی خود را از باتری میگیرد و البته در حالت رایانه شخصی بهتر است آن را به برق متصل کرد.

این لپ تاپ هیبریدی این روزها در حد طرح است و به نظر می رسد سونی کمپانی است که از آن حمایت می کند و قرار است تا چند سال آینده با گسترش صفحه های انعطاف پذیر آن را تولید و وارد بازار کند.

کامپیوتر شخصی , طراحی جدید لپ تاپ

کامپیوتر شخصی , طراحی جدید لپ تاپ

کامپیوتر شخصی , طراحی جدید لپ تاپ

کامپیوتر شخصی , طراحی جدید لپ تاپ

منبع:yjc.ir


ویدیو مرتبط :
ترکیب تصاویر برای ساخت تصاویر خارق العاده در فتوشاپ

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نقاشی رنگی با دستگاه تایپ +تصاویر"تایر کالاهان" هنرمندی است که با استفاده از ماشین های تایپ می تواند نقاشی های رنگی بکشد. این در حالی است که این دستگاه ها تنها رنگ سیاه دارند.
به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، ماشین های تایپ را حتما دیده اید که با مکانیزم جالبی کار می کنند و البته تنها برای تایپ کردن متن های ساده استفاده می شوند و رنگ سیاه درآنها حاکم است.

"تایر کالاهان" هنرمند آمریکایی است که دست به ابتکاری بسیار جالب زده و ماشین تایپش را به یک دستگاه برای نقاشی رنگی تبدیل کرده است و البته این کار را برای اولین بار در دنیا انجام داده است.
نقاشی با دستگاه تایپ , تصاویر نقاشی رنگی با دستگاه تایپ
این نقاش یک ماشین تایپ که مربوط به سال 1930 است را با تغییر دادن رنگ های هر کلید انجام داد. در ماشین های تایپ هر حرف یک کلید روی صفحه کلیدها دارد و یک دسته نیز روی قسمت حک کردن حروف برای آن وجود دارد. این هنرمند هر دسته و کلید را به یک رنگ در آورده است.

با فشردن هر کلید یک رنگ روی صفحه نقش می بندد و نقاشی با استفاده از تمامی رنگ ها به وجود می آید. به گفته کالاهان هر نقاشی نزدیک به یک هفته زمان می برد و نیاز به تمرکز بسیار بالایی دارد.

نقاشی های کالاهان در نوع خود به عنوان اولین به حساب می آیند و البته بسیار زیبا هستند. این نوع نقاشی بسیار سخت است چرا که فشردن یک کلید اشتباه ممکن است رنگی کاملا اشتباه را وسط نقاشی به ثبت برساند. این هنرمند قصد دارد در آینده نمایشگاهی از کارهایش را برپا کند.... /  yjc.ir

نقاشی با دستگاه تایپ , تصاویر نقاشی رنگی با دستگاه تایپ

نقاشی با دستگاه تایپ , تصاویر نقاشی رنگی با دستگاه تایپ

نقاشی با دستگاه تایپ , تصاویر نقاشی رنگی با دستگاه تایپ