دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

گرفتن ویزای انگلیس در ایران

از زمانی که اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران ممکن شد، بسیاری از مشکلات متقاضیان این ویزا نیز به فراموشی سپرده شد. اگر چه هنوز هم بعضی از متقاضیان این ویزا، به جهت تسریع مراحل ...
2 دقیقه پیش

دوره مدیریت پروژه و کنترل پروژه با MSP

پروژه چیست؟ پروژه به مجموعه ای از فعالیتها اطلاق می شود که برای رسیدن به هدف خاصی مانند ساختن یک برج، تاسیس یک بزرگراه، تولید یک نرم افزار و … انجام می شود. در همه پروژه ...

لامبورگینی آونتادور


موتور بزرگ و قدرتمند V12 و 6.5 لیتری این خودرو با توان 691 اسب‌بخار بیش از 18 کیلوگرم وزن دارد. این موتور که نسبت به موتور موسیه‌لگو باز هم سبک‌تر است، 7 سانتیمتر پایین‌تر درون شاسی تعبیه شده، 9درصد قویتر است و تا 20درصد بهره‌وری سوخت بالاتر خواهد داشت.

لامبورگینی جدید که فناوری‌های به کار گرفته‌شده در آن با تقریب بسیار بالایی منحصربه‌فرد هستند و دیگر نمی‌توان آنرا تقلیدی از نمونه‌های اسپرت آئودی به‌شمار آورد، رنگی اختصاصی دارد که نارنجی Argos نامیده می‌شود و از نام شهری به این اسم در یونان باستان اقتباس شده است.


ویدیو مرتبط :
لامبورگینی گالاردو در مقابل لامبورگینی آونتادور

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

لامبورگینی تولید آونتادور SV را به ۶۰۰ واحد محدود کرداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

لامبورگینی در نمایشگاه خودرو شانگهای از آونتادور LP 750-4 SV، که قرار است در یک سری محدود ۶۰۰ دستگاهی ساخته شود رونمایی کرده است.

ممکن است شما فکر کنید این تعداد بیش‌ازحد کم است، اما بهتر است زود قضاوت نکنید. طبق استانداردهای لامبورگینی، تولید ۶۰۰ واحد از یک مدل، تعداد کمی نیست. سال گذشته، این زیرمجموعه فولکس واگن درکل ۲۵۳۰ دستگاه خودرو در سراسر جهان به فروش رسانده است، درحالی‌که تاکنون فروش سال ۲۰۱۴ این شرکت، بهتر از سال جاری بوده است.

اخبار,اخبار اقتصاد,اخبارلامبورگینی , آونتادور LP 750-4 SV

۱۱۲۸ دستگاه از کل این فروش مربوط به آونتادور های کوپه و رودستر بوده است و این بدین معنی است که آوانتادور LP 750-4 SV تنها نیمی از فروش سالانه خط تولید آوانتادور را تأمین خواهد کرد.
این خیلی بد نیست، حتی اگر فروش ۶۰۰ دستگاه از آونتادور LP 750-4 SV در طول یک سال به انجام نرسد. فراموش نکنید که ما در حال صحبت کردن در مورد یک ماشین بسیار گران‌قیمت آن‌هم با استانداردهای لامبورگینی هستیم.

اخبار,اخبار اقتصاد,لامبورگینی, آونتادور LP 750-4 SV

در قلب این سوپر اسپرت از یک موتور ۱۲ سیلندر ۶.۵ لیتری تنفس طبیعی که توانایی تولید قدرتی معادل ۷۴۰ اسب بخار در دور ۸۴۰۰ و گشتاور ۶۹۰ نیوتن متر در دور ۵۵۰۰ را دارد، استفاده‌شده است. این مدل در مقایسه با نسخه استاندارد آوانتادور ۵۰ کیلوگرم سبک‌تر است و درنتیجه در ۲.۸ ثانیه صفر تا صد را پر می‌کند و می‌تواند با حداکثر سرعت بیش از ۳۵۰ کیلومتر بر ساعت تاخت‌وتاز کند.

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

قیمت این سوپر اسپورت در اروپا (بدون محاسبه مالیات) از ۳۲۷,۱۹۰ یورو شروع می‌شود، درحالی‌که مشتریان آن در ایالات‌متحده باید (بدون محاسبه مالیات) ۴۸۵,۹۰۰ دلار بابت آن پرداخت کنند.

 

 

اخبار اقتصادی -  پدال