متفرقه


2 دقیقه پیش

با زخم های زندگی چه کنیم؟

در این سلسله مطالب مباحثی درباره زندگی معنای زندگی روابط و احساسات و ... توسط دکتر شیری ارائه خواهد شد. صبح بخیر: ممکن است شما هم مانند بسیاری از افراد جامعه برای حل مشکلات ...
2 دقیقه پیش

نظر آیت‌الله محقق داماد درمورد سید حسن

آیت الله سید مصطفی محقق داماد، برادر حضرت آیت الله سید علی محقق داماد در پاسخ به سئوالی در خصوص اجتهاد آیت الله سید حسن خمینی، گفت: نظر بنده در مورد ایشان همان نظر اخوی ...

فال روزانه جمعه 02 مرداد 1394ماه تولد

فال روزانه - جمعه 02 مرداد 1394

بز

فال روز متولدین فروردین:  معمولاً شما ترجیح می‌دهید به جای برنامه‌ریزی كردن و طبق برنامه مشخص كار كردن، به طور غریزی كاری را انجام دهید. شما زمانی كه ذهنتان را با برنامه‌ریزی‌ها و روابط محدود می‌كنید، احساس می‌كنید كه تحت فشار قرار گرفته‌اید، بنابراین وقتی احساس مسئولیت نداشته باشید،انرژی و زمان باارزشتان را نیز تلف می‌كنید. به جای مخالفت كردن با اصول و قوانین، آنها را سرمشق خود قرار داده تا بازده كاریتان بیشتر شود.

گاو

فال روز متولدین اردیبهشت: امروز شما به خودتان كاملاً اطمینان دارید، چرا كه می‌دانید كه چه كارهایی باید انجام دهید و الان هم طبق برنامه از پیش تعیین شده كارتان را شروع كرده‌اید. با وجود این شما چون فرصت تفریح كردن را از دست داده‌اید، كمی هم ناراحت هستید. ولی زیاد خودتان را به خاطر این موضوع ناراحت نكنید؛ شما همیشه می توانید تفریح كنید، اما كارهای واجب و فوری را نمی توانید به روز بعد موكول كنید.

اردیبهشت
دوقلوها

فال روز متولدین خرداد: امروز شما واقعاً دوست ندارید خیلی جدی باشید، ولی متأسفانه چاره دیگری ندارید.حتی فكر كردن به اینكه اتفاقاتی كه در خانه روی داده است را نادیده بگیرید، یك لغزش اجتماعی محسوب می شود. پرتحركی خانواده می‌تواند آشفته كننده باشد، اما حالا وقت این است كه به احساسات افراد دیگر نیز توجه كرده و با نوعی از فعالیت كه بر پایه سود و منفعت افراد درگیر است آشنا بشوید.

خرداد
خرچنگ

فال روز متولدین تیر: شما امروز به راحتی می‌توانید رفتارهای سرد و بی‌تفاوت افراد دیگر را تشخیص بدهید، برای اینكه می‌دانید این موضوع مثل این است كه احساسات خود را مخفی كنید. اما حالا ورق برگشته است. شما از نظر احساسی دست یافتنی هستید، اما شاید افراد دیگر خیلی مایل نباشند به حرفهای شما گوش بدهند. اگر بریتان امكان دارد روابطتان را محدود كنید و بحثهای حساستان را در یك روز دیگر و با فردی شایسته‌تر داشته باشید.

تیر
شیر

فال روز متولدین مرداد: امروز كار كردن شما را ناراحت می‌كند، چراكه شما فرصت خوش بودن و تفریح كردن را از دست داده اید. شما كارهای پیش پا افتاده زیادی برای انجام دادن دارید و می‌توانید خودتان را با انجام دادن این كارها سرگرم و خوشحال كنید. در مورد این موضوع منطقی فكر كنید و آنچه را كه می‌خواهید بر ضد اموری كه بیشترین اهمیت را دارند انجام دهید از قبل ارزیابی كنید. در حال حاضر پذیرفتن واقعیت از هر چیز دیگری مهم‌تر است.

مرداد

فال روز متولدین شهریور: شما امروز احساس خودمانی بودن می‌كنید، برای اینكه به یك راه حل منطقی دست یافته‌اید و می‌توانید آن را عملی كنید. خوشبختانه حالا شما كاملاً انعطاف پذیر هستید و انتظارات بیش از حد ندارید. حتی اگر آرزوی شما داشتن احساس رضایت كامل نباشد، شما قادر خواهید بود فواید اتفاقاتی كه می‌افتد را ببینید. قبول كردن شرایط و موقعیتهایتان در حال حاضر بدون هیچ تردیدی عملی قابل ستایش است.

شهریور

ترازو

فال روز متولدین مهر: امروز حوادث عجیبی برایتان اتفاق می‌افتد، برای اینكه قدرت تخیل شما خیلی قوی است و می‌تواند به واقعیت هم نزدیك شود. اما رویای شما لزوماً داشتن یك عالم طلا و داشتن رنگین كمان نیست. حتی در این روزهای روشن تابستانی شما به سمت مسائل حاشیه‌ای می‌روید. به جای شكایت كردن به خاطر انجام دادن كارهایتان، به خاطر توانایی‌هایی كه خدا بهتان اعطا كرده سپاسگزار باشید.

مهر
عقرب

فال روز متولدین آبان: همیشه قبل از اینكه گفتگویی را آغاز كنید، قبلاً به حرفهایی كه می‌خواهید بزنید فكر كنید، چرا كه امروز برقراری ارتباط از روی احتیاط خوشبختی شما را تضمین می‌كند. از سوی دیگر شاید نتوانید نظر مساعد دیگران را نسبت به نقطه نظرات خود جلب كنید. فهم اینكه شما ممكن است تمام حرفهایی كه زده می‌شود را به طور كامل متوجه نشوید، برای اینكه قبل از حرف زدن فكر كنید، دلیل خوبی است.

آبان

کماندار

فال روز متولدین آذر: امروز مشكل اصلی شما این است كه ترجیح می دهید تفریح كنید، ولی باید كارهایتان را تمام كنید. وظایف خیلی زیادتان باعث شده شما ترتیبی بدهید كه از انجام دادنشان فرار كنید و یا حداقل برای گردش كردن از خانه بیرون بروید. اما عاقلانه است كه تا موقعی كه كارهایتان را تمام نكرده‌اید این برنامه هایتان را به تعویق بیندازید، وگرنه هرگز نخواهید توانست از لحظه‌های خوشتان لذت ببرید.

آذر
بز

فال روز متولدین دی: شما دوست ندارید خیلی آسیب پذیر به نظر برسید، اما ماه به نشانه شما بازگشته است و مطمئناً می‌تواند شما را راضی كند. اگرچه شما از نظر احساسی لزوماً خیلی پرشور و حرارت نیستید، ولی كاملاً قادر هستید بدون اینكه به حریم دیگران تجاوز كنید در مورد احساسات خود صحبت كنید. حتی اگر می‌خواهید بازتر صحبت كنید، از محدودیتهایی كه آداب و رسوم معاشرت برایتان تعیین كرده است پیروی كنید.

دی
آبگیر

فال روز متولدین بهمن: حالا كه شما می‌توانید اصلاً به هیچ چیزی فكر نكنید، مسائل خصوصی زندگی شما اهمیت بیشتری پیدا كرده‌اند. البته از پا در آمدن با هر مشغولیت ذهنی كار درستی نیست، بنابراین باید بفهمید كه چگونه می توانید انرژی هایی كه برای این موضوع صرف كرده‌اید را آزاد كنید. پنهان كردن رازها با پنهان كردن واقعیت از زمین تا آسمان متفاوت است.

بهمن

دو ماهی که خلاف جهت هم شنامیکنند

فال روز متولدین اسفند: با ظاهرسازی‌های ناراحت كننده احساسی از موضوع اصلی دور نشوید، برای اینكه این جور حركات و رفتارها قابل تحمل نیستند. شما دوستانی دارید كه می‌توانید رویشان حساب كنید و امروز هم آنها به كمكتان می آیند. اما هیچ وقت از روی ظاهر دیگران قضاوت نكنید. شاید شما هیچ چیزی را راحت به دست نیاورده باشید، ولی در این كه كسانی از شما حمایت می‌كنند شكی وجود ندارد.

اسفند

 
ویدیو مرتبط :
صوت خطبه های نماز جمعه 02 مرداد 1394 بخش جوادآباد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فال روزانه جمعه 09 مرداد 1394ماه تولد فال روزانه - جمعه 09 مرداد 1394
قوچ

فال روز متولدین فروردین: امروز شما بى‌نهایت خوش بین هستید و حتى براى یك لحظه مى‌توانید به خودتان بقبولانید كه همه چیز عالى است. اما شما مسائل و مشكلات حل نشده‌اى هم دارید كه مربوط به گذشته‌تان هستند. به جاى اینكه وانمود كنید كه همیشه در زمان حال زندگی مى‌كنید با صحبت كردن در مورد موضوعاتى كه شما را به دردسر انداخته‌اند آسیب پذیرى خود را نشان دهید. شما از نتایج این گفتگوها شگفت زده خواهید شد.

گاو

فال روز متولدین اردیبشهت: امروز شما خیلى پرمشغله هستید و زیاد از این موضوع راضى نیستید، اما اطرافیانتان هم فعالیتهاى شما را محدود كرده‌اند و به شما فرصت زیاد كار كردن را نمى‌دهند. فراموش نكنید كه نگرش‌هاى شما به اندازه چیزهاى دیگر مى‌توانند در خوشبختى شما تأثیر داشته باشند. اگر شما شكایت كرده و غر بزنید مطمئناً روز خوبى نخواهید داشت. اما اگر انرژى‌هاى مثبت را جذب كنید و آن را به دوستانتان هم انتقال بدهید روزى بسیار خوب و عالى خواهید داشت.

فال روزانه
دوقلوها

فال روز متولدین خرداد: اگر حوادث غیر منتظره اى در محل كارتان روى داده و تقاضاهاى زیادى از شما مى شود واقعاً مهم نیست كه شما چه احساسى دارید. هنوز هم لازم است شما رقابت و عملكرد خود را به خوبى نشان بدهید. اما شما نمى‌توانید حدس بزنید كه تمام كردن كارهایتان چقدر طول خواهد كشید، بنابراین بهتر است كه هرچه زودتر كارتان را شروع كنید. اگر شما بیشتر از حد لازم صبر كنید، نمى‌توانید از استعدادهاى خارق العاده‌تان به نحو مطلوب استفاده كنید.

فال روزانه
خرچنگ

فال روز متولدین تیر: امروز كه ماه در نشانه شما قرار گرفته است شما نسبت به همیشه سرحال‌تر هستید، اما زیاد مشتاق نیستید كه دیگران بفهمند كه چه احساسی دارید. اما این موضوع می‌تواند یك گسستگى بین تفكرات منطقی و احساسات قلبى شما ایجاد كند. سعى نكنید كه دیگران را هم درگیر این كشكمش‌های درونى خودتان بكنید، برای اینكه آنها نمى‌توانند هیچ كمكى بهتان بكنند. حتی اگر شما تصمیم گرفته اید كه احساساتتان به صورت محرمانه و خصوصى باقى بمانند، ولی باید بیشتر بهشان توجه كنید.

فال روزانه
شیر

فال روز متولدین مرداد: گاهى اوقات وقتى كه شما در كارى موفق مى شوید برایتان سخت است كه خودتان را كنترل كرده و احساساتتان را ابراز نكنید، با وجود این زمانى كه شما از نظر احساسى ضربه مى‌خورید توانایى انجام این كار را دارید. به یاد داشته باشید حالا كه احساسات شما شكننده و حساس هستند، اگر ابراز بشوند نمى‌توانند به این شكلى كه در حال حاضر هستند مدت زیادى دوام بیاورند. در مورد خودتان با دید منفى قضاوت نكنید؛ شما خودتان مى دانید كه چه موقع احساسات خود را ابراز كنید.

فال روزانه

فال روز متولدین شهریور: امروز هیچ حرف ناگفته‌اى باقی نمانده است، اما شما باز هم نمى‌دانید كه چگونه در مورد تجربیات خود صحبت كنید. به جاى اینكه سعى كنید جملاتى مناسب برای تعریف كردن رویاها و تخلیات خود پیدا كنید، در مورد آنها با كسى صحبت نكنید، چون اكنون از این كار هیچ نفعی عاید شما نمى‌شود. شما بعدها براى تجزیه و تحلیل كردن و بحث كردن در مورد آنها وقت كافى خواهید داشت.

فال روزانه

ترازو

فال روز متولدین مهر: زمانى كه شما نیاز به حمایت عاطفى دارید، برایتان خیلى سخت است كه از یك دوست تقاضاى كمك كنید. درحالی‌كه ونوس سیاره بخت شما ازتان مى خواهد در مورد عواطف و كمكهایتان به دیگران صحبت كنید، اورانوس به شما مى گوید كه باید از شرایطى كه در آن قرار گرفته‌اید فرار كنید. شاید فرار كردن ایده خوبى به نظر برسد، اما هر وقت كه لازم باشد، شما دوست دارید همچنان پافشارى كرده و به دیگران كمك كنید.

فال روزانه
عقرب

فال روز متولدین آبان: احساسات شما نسبت به همیشه ژرف‌تر شده‌اند، اما در حال حاضر شما الزاماً دوست ندارید كه آنها را با كس دیگرى مطرح كنید. متأسفانه شما در شرایطى قرار خواهید گرفت كه نگه داشتن آنها پیش خود به صورت یك راز برایتان مشكل مى‌شود. حتی اگر شما دوست نداشته باشید كسى خلوتتان را به هم بزند ولى این اتفاق می‌تواند آزمون جالبى براپ شما باشد تا بتوانید به كسانى كه دوستشان دارید چیزى یاد بدهید.

فال روزانه

کماندار

فال روز متولدین آذر: زمانى كه به نظر می رسد شما روز خیلى خوبى را آغاز كرده‌اید، موردى پیدا می شود كه از شما را از درون عذاب مى‌دهد و جلوى خوشحالپ شما را می‌گیرد. وقتى كه یك موضوع احساسى لاینحل ظاهر مى‌شود شما نمی‌دانید چگونه با آن برخورد كرده و چگونه آن را حل كنید. به جاى تغییر دادن شرایط اخیر، اكنون سخت تر كار كردن مفید واقع خواهد شد. لازم نیست كه به افراد دیگر وابسته باشید تا شما را خوشحال كنند. فقط باید دید خود را تغییر بدهید.

فال روزانه
بز

فال روز متولدین دى: اعتماد كردن به احساسات درونی تان كار خیلى خوبى است، ولی وقتی كه یك نفر دچار دردسر مى‌شود، این اعتماد مى‌تواند كمی گمراه كننده باشد. شما مى‌خواهید به آن شخص نشان بدهید كه واقعاً نگران او هستید، اما تردید دارید. تردید شما به خاطر این است كه اگر یك بار احساسات خود را نشان بدهید، از این به بعد دیگران توقعات خیلی زیادی از شما خواهند داشت. ولى باید ریسك كرده و این كار را بكنید. درستكار بودن نسبت به فریب دادن دیگران نتایج خیلی بهترى برایتان به ارمغان مى آورد.

فال روزانه
آبگیر

فال روز متولدین بهمن: در حال حاضر حتى مواقعی كه شما در محل كار هستید، زندگى شما در روابطتان خلاصه شده است. همكارانتان در سر كار در مورد كارهایى كه انجام داده‌اند سر و صداى زیادى به راه می‌اندازند، اما شما زیاد تحت تأثیر قرار نمى‌گیرید. متأسفانه شما اصلاً نباید آنها را نقد كنید و هیچ قضاوت منفى اى داشته باشید، براى اینكه اگر امروز نقطه نظرهاى انتقادانه خود را ابراز كنید مؤثر واقع نخواهند شد. تا آخر این هفته از انجام این كار صرف نظر كنید و نظرات خود را ابراز نكنید.

فال روزانه

دوماهی که خلاف جهت هم شنا می کنند

فال روز متولدین اسفند: شما امروز با دیگران به مهربانى رفتار مى‌كنید، ولى دوست ندارید احساسات خود را نشان دهید. نگرانى شما به خاطر واكنشهاى دیگران نیست، نگرانى‌تان به خاطر این است كه زمانى كه نمى‌توانید عملكرهاى خود را كنترل كنید احساس ناراحتى مى‌كنید. پس الان بهتر است كه از این كار صرف نظر كنید. خوشبختانه شما مى‌توانید توانایى‌هایى كه در موردش صحبت نمى‌كنید را در كارتان نشان دهید و این موضوع تحسین همگان را برخواهد انگیخت.

فال روزانه