ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

"Footbrawl" عجیب ترین ورزش دنیا +عکسفوتبال , تکواندو

 

به نظر شما از ترکیب چهار ورزش : فوتبال ، راگبی، تکواندو و هاکی چه چیز حاصل می شود؟ استرالیایی ها از دهه 80 میلادی به این سو با ترکیب کردن این 4 رشته " Footbrawl " را ابداع کردند.

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، هدف از این ورزش رساندن توپ و فرستادن آن به دروازه حریف است. اما هرگز فکر نکنید که این حرکت آسان است. بازیکنان در این رشته ورزشی لباس ورزش رزمی را به تن کرده و کلاه و هگو به تن می کنند. در این میان شخصی که باید توپ را به دروازه حریف برساند علاوه بر تحرک داشتن و پشت سرگذاشتن حریفان باید به مبارزه پرداخته و با وارد کردن ضربات دست و پا راه خود را باز کرده و به دروازه حریف برسند.

 

فوتبال , تکواندو

 

تاریخچه این رشته ورزشی به دهه 80 میلادی و به ایالت کوینزلند استرالیا برمی گردد ." گلن پارملی" به عنوان یک مربی رزمی در این ایالت از این ورزش ترکیبی که اختراع او بود برای افزایش توانایی هنرجویان خود بهره می برد. در ابتدا این افراد بدون هیچ گونه پوشش محافظی مبارزه می کردند و در ادامه به منظور حفاظت بیشتر از پوشش های حفاظتی استفاده شد.

این بازی بین دو تیم 5 نفره برگزار می شود و در طول بازی می توانید تا حریف خود را به زمین زده و یا به او لگد بزنید. البته باید بدانید که این ضربات بایستی به مانند ورزش تکواندو باشد و توپ را نیز می توان با دست و یا با پا به سمت دروازه پرتاب کرد.../باشگاه خبرنگاران جوان


ویدیو مرتبط :
از "مهربون ترین سارق ایران" تا "نظرسنجی عجیب خبرآنلاین"

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عجیب‌ترین پورت"USB" دنیا (+عکس) 
اخبار علمی - عجیب‌ترین پورت"USB" دنیا (+عکس)

دانشمندان دریک طرح ابتکاری موفق به ساخت یک چراغ قوه‌ی استثنایی با استفاده از پورت "USB" شده‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، پزشکان یک چراغ قوه‌ی منحصر بفرد درست کرده‌اند که می‌تواند حتی در سر بطری‌های مختلف قرار گرفته نور از خود پراکنده نماید.
 
گفتنی است، این چراغ قوه در حقیقت یک در پوش قابل شارژ با برندی دارای پورت "USB" است که می‌تواند از طریق اتصال به پورت "USB" در دستگاه کامپیوتر شارژ شود.

 

اخبار,اخبار علمی,چراغ قوه هوشمند

 

اخبار,اخبار علمی,چراغ قوه هوشمند

 
بررسی‌ها نشان می‌دهند، هر بار شارژ کامل این دستگاه حدود یک ساعت به طول می‌انجامد و می‌تواند برای حدود دو ساعت و نیم به نورافشانی بپردازد.
 
گفتنی است، قیمت این چراغ قوه‌ی منحصر به فرد 15 دلار برآورد شده است.
 
این چراغ قوه هوشمند «Bottleight» نامدارد و حتی قابل کنترل در روشن و یا خاموش بودن از طریق چرخش توسط کاربران است.
 
طراحان این چراغ قوه امیدوار به فروش جهانی موفق این محصول ابتکاری هستند.
اخبار علمی - باشگاه خبرنگاران