ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

4مجیدی در دیگ جوشان قرمز!فرهاد مجیدی,کفاشیان

4مجیدی در دیگ جوشان قرمز!

عدد چهاری که فرهاد مجیدی نشان داده است به یک سمبل در بین هواداران استقلال تبدیل شده است،مثل عدد شش سرخپوشان.

 فرهاد مجیدی یکی از آن چهار‌های تاریخی را نشان داد. او در فصلی که از استقلال به قطر رفت، منفور شد اما با نشان دادن عدد 4 در بازی پرسپولیس و الغرافه، تمام محبوبیت از دست رفته‌‌اش را بازگرداند.

 

او در استادیومی مملو از تماشاگران پرسپولیس، این بار با بغل پای جادویی خود کاری نکرد که استقلالی‌ها برایش سر و دست بشکنند، این انگشتان مجیدی بودند که او را از فرش به عرش رساندند. فرهاد بعدها در هنگام عقد قرارداد بازگشت به استقلال نیز، عدد 4 را به دوربین‌ها نشان داد.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


4 تایی کفاشیان!
این عکس برای کفاشیان دردسر زیادی درست کرد. نشان دادن عدد 4 و رسانه‌ای شدن این عکس. کفاشیان بعدها گفت: «من که نمی‌دانستم 4 و 6 یعنی چی؟ بعداً که عکس منتشر شد فهمیدم. به خاطر همین رفتم عدد 6 را هم نشان دادم تا به نوعی جبران شود!» خیلی زود عکس 6 تایی کفاشیان نیز منتشر شد تا تسکینی باشد برای دل هواداران پرسپولیس.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


4 مقابل رویانیان!
شوخی‌های طرفداران هنوز ادامه دارد. در این عکس می‌بینید که طرفداری در کنار رویانیان دیده می‌شود و عدد 4 را مخفیانه نشان داده. حالا، اغلب بازیکنان استقلال و پرسپولیس هنگام عکس گرفتن سعی می‌کنند حواسشان جمع باشد. جالب اینجاست که برای طرفداران این تبدیل به یک کری شده. فقط لازم است که یک استقلالی این کار را بکند تا پرسپولیسی‌ها برای جبران این عکس هجوم بیاورند!

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


4 در آمریکا!
حامد حدادی هم با این عکس استقلالی بودن خودش را نشان داد البته او برای آزار طرفداران پرسپولیس، تنها از اهرم خودش استفاده نکرد بلکه به همراه دو بازیکن ممفیس، عدد 4 را نشان داد. در بین بسکتبالیست‌ها صمد نیکخواه نیز استقلالی است و در عکسی که از او موجود است، عدد 4 را نشان داده است.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


سرگرمی حنیف
حنیف عمران‌‌زاده را باید یکی از پیشروها در نشان دادن عدد 4 نام برد. او در جشن قهرمانی استقلال وقتی قصد داشت به سمت سکوی قهرمانی برود، مقابل دوربین تلویزیونی عدد 4 را نشان داد تا آشوبی به دل هواداران پرسپولیس بیندازد. حنیف اصولاً در اغلب عکس‌هایش عدد 4 را نشان می‌دهد. در این عکس هم می‌بینید که حتی در رختخواب نیز دست از کری‌خوانی برای پرسپولیسی‌ها برنمی‌دارد.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


حاجی مثل یک هوادار!
این عکس محشر و فوق‌‌العاده فتح‌ا...‌‌زاده در لابه‌لای هواداران استقلال نیز تیر خلاصی است از سوی او به سمت پرسپولیسی‌ها! فتح‌ا...‌‌زاده هرجا یک پرسپولیسی ببیند عدد 4 را نشان می‌دهد و از جام‌های استقلال می‌گوید اما جالب اینجاست که او با افتخارات مربی‌ای برای پرسپولیسی‌ها کری می‌خواند که در استقلال نگهش نداشت‌؛ پرویز مظلومی. در این عکس، فتح‌ا...‌‌زاده مثل یک طرفدار عدد 4 را نشان می‌دهد.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


4 در سینما
گلچینی از کری‌خوانی اهالی سینما برای پرسپولیسی‌ها. این عکسی است که در اغلب سایت‌های اجتماعی و در صفحه طرفداران استقلال مشخص می‌شود. این نشان می‌دهد 4 تایی‌ها به سینما هم بدجور نفوذ کرده. در این عکس‌ها رضا عطاران، برزو ارجمند، حمید فرخ‌نژاد، امیر جعفری، پویا امینی، عارف لرستانی، سیامک انصاری، سعید آقاخانی و... دیده می‌شوند که خنده‌کنان برای پرسپولیسی‌ها این‌طور کری می‌خوانند.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


وقتی حوصله سر می‌رود...
شواهد نشان می‌دهد، گهگاه که بازیکنان استقلال حوصله‌شان در فرودگاه یا اردو سر می‌رود، به محض دیدن یک عکاس عدد 4 را نشان می‌دهند. در این عکس هم مشاهده می‌کنید که حنیف عمران‌زاده، فرزاد حاتمی و حسن اشجاری که البته دو تای آخری حالا در استقلال نیستند، به قرمزها عدد 4 را نشان می‌دهند.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


طفل آبی!
این هم یکی از بامزه‌ترین عکس‌هایی است که طرفداران استقلال در سایت‌های اجتماعی رو کرده‌اند. ظاهراً یکی از طرفداران از همین حالا تکلیف آبی یا قرمز بودن بچه‌‌اش را با نشان دادن عدد 4 مشخص کرده است.

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


فابیوی استقلالی
از بین بازیکنان خارجی هم فابیو را باید بازیکنی متعصب به استقلال دانست. او اینقدر تعصب داشت که در مصاحبه‌ای با خبرورزشی و در روزهای ابتدایی حضورش در جمع آبی‌ها گفت: «هیچ‌وقت به پرسپولیس نمی‌روم، من یک استقلالی هستم.»

 

فرهاد مجیدی,کفاشیان


کریمی هم نفهمید!
این هم نمونه‌ای از کری‌خوانی طرفداران برای هم. فردی کنار کریمی ایستاده و عدد 4 را نشان می‌دهد. این عکس در مالزی گرفته شده و پیش از حضور کریمی در مراسم بهترین‌های آسیا. جالب اینجاست که تب 4 و 6 در خارج از ایران داغ‌تر است. در زمان آخرین اردوی تیم‌ملی در دبی، خیلی از طرفداران از این کارها کردند که نزدیک بود حتی کار به کتک‌کاری بکشد!/خبرآنلاین

 


ویدیو مرتبط :
دیگ بخار، دیگ آبگرم، روغنجوش، خرید راه اندازی مشاوره نگهداری

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دریافت ۱۴ کارت قرمز در یك دقیقهبازیکنان فوتبال لیگ منطقه ای شهر ازمیر واقع در غرب ترکیه با دریافت ۱۴ کارت قرمز در یک دقیقه ، رکورد دریافت کارت در یک بازی را شکستند.

 

کارت قرمز

 

به گزارش ایرنا، پایگاه اینترنتی "رادیو تلویزیون دولتی ترکیه(تی.آر.تی)" روز جمعه نوشت: در بازی فوتبال بین تیم های آلچاتی اسپور با یشیل تپه در لیگ منطقه ای شهر ازمیر در هفته جاری ۱۴ بازیکن این دو تیم در یک دقیقه از داور مسابقه کارت قرمز گرفتند.

 

در پی مشاجره بازیکنان دو تیم در دقیقه ۸۹ بازی به علت گرفتن خطا به سود تیم آلچاتی اسپور، داور به ۱۴ بازیکن در عرض یک دقیقه کارت قرمز نشان داد و سپس ازی را تعطیل کرد.

 

بنا بر اعلام فدراسیون فوتبال ترکیه، در این بازی هیچ امتیازی به طرفین بازی تعلق نگرفته است.

 

هنوز از جریمه دو تیم و بازیکنان اخراجی خبری مخابره نشده است.