ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

یک سورپرایز برای استقلالی ها"اخبار,اخبارورزشی,فوتبالیستها درمجموعه پایتخت 3

 

اخبار ورزشی - یک سورپرایز برای استقلالی ها؛ نقش آفرینی حنیف و رحمتی در پایتخت3

سری سوم مجموعه پایتخت در حال فیلمبرداری است و گروه ساخت سریال سخت در تلاش هستند تا بتوانند فیلمبرداری سریال زیاد طولانی نشود.

  طبق برنامه گروه ساخت سریال، فیلمبرداری سریال تا 10 فروردین طول خواهد کشید.


نکته جالب اینجاست که بدانید پس از حضور کفاشیان و آندو تیموریان در بخشی از این فیلم، امروز سیدمهدی رحمتی و حنیف عمران زاده جلوی دوربین این سریال می‌روند. مطمئنا حضور عمران‌زاده که خودش بچه محل «نقی» و «ارسطو» است در این سریال بسیار جالب خواهد بود.
اخبار ورزشی - بانک ورزش


ویدیو مرتبط :
استقلالی ها ببینن ((داربی 76)) (نبینی استقلالی نیستی)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سورپرایز مهاجم استقلالی برای پرسپولیسی‌ها


مهاجم تیم سایپا یک تی‌شرت نارنجی به تن داشت که تصویر زنده‌یاد هادی نوروزی روی آن دیده می‌شد و زیر عکس نوشته شده بود: "24 ابدی".

جام نیـوز: میلاد میداودی که به خاطر سابقه 4 نشان دادن‌هایش حتی با پیراهن سایپا، مورد غضب پرسپولیسی‌ها بود و حتی برخی هواداران قرمز قصد کرده بودند عصر پنج‌شنبه آزادی را برای او جهنم کنند قبل از شروع بازی کلی از سکوها ناسزا شنید.
 
با این حال در همان زمان گرم کردن میداودی به یکی از خبرنگاران کنار زمین گفت: «امروز گل می‌زنم و یک شگفتی برای هواداران پرسپولیس دارم.»
 
میداودی در این بازی سه بار صاحب موقعیت گلزنی شد که موقعیت دقیقه 55‌اش صددرصد بود اما با کارهای اضافه بعد از دریبل لوبانوف نتوانست به گل برسد و ماریچ روی خط دروازه ناکامش گذاشت.
 
میداودی که فصل قبل یک گل سه امتیازی و زیبا به پرسپولیس زده بود این بار بعد از ناکامی در گلزنی بعد از پایان بازی کنار بنگر عکس یادگاری گرفت و می‌شد حدس زد شگفتی‌اش برای هواداران پرسپولیس چه بوده.
 
او یک تی‌شرت نارنجی به تن داشت که تصویر زنده‌یاد هادی نوروزی روی آن دیده می‌شد و زیر عکس نوشته شده بود: "24 ابدی".

سورپرایز مهاجم استقلالی برای پرسپولیسی‌ها