ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

یک ایرانی قهرمان فیزیک بدنی دنیا شد +عکساخبار,اخبار ورزشی ,بدنساز ایرانی

یک ایرانی به مقام قهرمان قهرمانان فیزیک بدنی دنیا رسید.

 بنیامین جهرمی بدنساز ایرانی روز گذشته به مقام قهرمانی فیزیک بدنی دنیا رسید، عنوانی که پیش از این به هیچ ایرانی دیگری اختصاص نیافته بود. این رقابت ها به میزبانی آمریکا برگزار شده بود.

این برای جهرمی پایان کار نبود چرا که مطابق رسم فدراسیون جهانی بدنسازی، پس از مشخص شدن قهرمانان هر دسته وزنی و قدی، تمام آنها یک بار دیگر به‌روی سن می‎روند تا قهرمانِ قهرمانان یا به‌اصطلاح اورال مسابقات با نظر داوران تعیین شود که نماینده کشورمان موفق به کسب این عنوان شد.

جهرمی با کسب عنوان اورال مسابقات فیزیک فستیوال آرنولد مجوز حضور در مسابقات مستر المپیای فیزیک را کسب کرد.

در زیر تصویری از این ورزشکار را مشاهده می کنید

 

اخبار,اخبار ورزشی ,بدنساز ایرانی

 

اخبار,اخبار ورزشی ,بدنساز ایرانی

 

اخبار,اخبار ورزشی ,بدنساز ایرانی

اخبار ورزشی - جام نیوز

 


ویدیو مرتبط :
قدرت بدنی مرد ایرانی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بنیتس: می‌خواهیم قهرمان دنیا شویم 

 

بنیتس: می‌خواهیم قهرمان دنیا شویم

 

ماسیمو موراتی، مالک، رافا بنیتس، سرمربی و خاویر زانتی، کاپیتان اینتر در مصاحبه با خبرنگاران در مورد حضور تیم در جام باشگاه های جهان صحبت کردند.

بنیتس در گفتگو با خبرنگاران گفت:" تیم می تواند باز هم پیشرفت کند. هنوز بازیکنان مصدوم زیادی داریم. با بازگشت هر کدام از بازیکنان، ما تیم بهتری را خواهیم داشت.

من از تلاشی که بازیکنان در دو بازی اخیر انجام دادند، تشکر می کنم. من به بازیکنانم افتخار می کنم." جام باشگاه های جهان به زودی آغاز می شود و بنیتس از اهمیت شروع خوب در این مسابقات گفت.

" فکر می کنم بتوانیم قهرمان شویم. من اعتقاد دارم که علاوه بر اسکودتو، می توانیم سایر جام ها را نیز به دست بیاوریم."

موراتی نیز که در این کنفرانس مطبوعاتی بنیتس را همراهی می کرد، گفت:" من اعتقاد زیادی به بنیتس و کادر فنی اش دارم ولی در عین حال می دانم که باید در ژانویه چند خرید خوب انجام دهیم."

و در نهایت خاویر زانتی، کاپیتان نرآتزوری، گفت:" ما واقعا می خواهیم در جام باشگاه های جهان خوب کار کنیم. قهرمانی در این رقابت ها به معنای این است که ما همچنان در این باشگاه در حال تاریخ سازی هستیم."