ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

گودرزی: از نسل طلایی والیبال تشکر می‌کنم


وزیر ورزش و جوانان گفت: از نسل طلایی والیبال که موجب ایجاد نشاط شده‌اند تشکر می‌کنم.

خبرگزاری میزان: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی درباره موفقیت والیبال و حضور این تیم بعد از 52 سال در بازی‌های المپیک اظهار داشت: همان طور که قبلا گفتم، تیم ملی والیبال نه تنها می‌تواند راهی المپیک شود بلکه این توانایی را دارد که روی سکو هم برود.

وزیر ورزش و جوانان که به صورت تلفنی در ویژه برنامه صعود والیبال ایران به المپیک ریو صحبت می‌کرد، افزود: رئیس جمهور در 2.5 سال گذشته همه‌گونه همراهی و پشتیبانی را از برنامه‌های وزارتخانه داشته و خوشبختانه دولت تدبیر و امید نگاه تک‌بعدی در ورزش نداشته است و من از حمایت‌های حسن روحانی و اعضای هیئت دولت و همچنین بقیه کسانی که با حمایت‌های مادی و معنوی خود ورزش را در مسیر خوبی قرار می‌دهند، سپاسگزارم.

گودرزی گفت: دولت نگاه متوازنی در ورزش دارد و با وجود محدودیت‌های اقتصادی تلاش شده که در تمام رشته‌ها به خوبی سرمایه‌گذاری صورت بگیرد و نگاه متعادلی حاکم باشد.

وی با تشکر مجدد از قهرمانان والیبال ایران گفت: از نسل طلایی والیبال که موجب ایجاد نشاط شده‌اند و همچنین از زحمات کلیه زحمت‌کشان عرصه ورزش و مدیریت ارزشمند و همچنین کادر فنی که این تیم را می‌سازند و در نهایت باعث سربلندی می‌شوند، تشکر می‌کنم. ما این موفقیت را مصادره به نام خودمان نمی‌کنیم. سال‌هاست مدیران زیادی زحمت می‌کشند و نباید زحمات آنها را زیر سوال ببریم اما کار ارزشمندی که فدراسیون فعلی والیبال درباره استعدادیابی انجام داد، به نتیجه رسیده است و خوشبختانه باعث شده والیبال ایران با ثبات باشد. البته نوساناتی وجود دارد که در همه ورزش‌ها طبیعی است و مطمئن هستم که این استعدادیابی در سال‌های آینده باعث ایجاد نتیجه مثبتی در ورزش خواهد شد.


ویدیو مرتبط :
پاس گل طلایی دژاگه و تشکر برباتف

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تشکر ایرانی‌ها از ولاسکو و تیم ملی والیبال آرژانتیناخبار,اخبار ورزشی ,تیم ملی والیبال

 

اخبار ورزشی - والیبال قهرمانی جهان - لهستان
تشکر ایرانی‌ها از ولاسکو و تیم ملی والیبال آرژانتین

برخی از علاقمندان به والیبال در ایران با حضور در صفحه اجتماعی فدراسیون والیبال آرژانتین از خولیو ولاسکو و شاگردانش تشکر کردند.

به گزارش فارس، در آخرین روز از مسابقات مرحله دوم رقابت‌های قهرمانی جهان تیم ملی والیبال آرژانتین با هدایت خولیو ولاسکو توانست آمریکا را شکست دهد تا با این نتیجه تیم ایران راهی مرحله سوم مسابقات شود.

برخی از علاقمندان والیبال ایران برای تشکر از ولاسکو و تیم ملی والیبال آرژانتین راهی پیدا نکردند جز حضور در صفحه اجتماعی فدراسیون والیبال آرژانتین و ارسال پیام‌های تشکر و انتشار عکس‌های ولاسکو؛ آنها با این حرکت از تلاش بازیکنان آرژانتین و خولیو ولاسکو که تیمش هیچ شانسی برای صعود به مرحله بعدی مسابقات نداشت، اما با اقتدار مقابل آمریکا ظاهر شد، تشکر کردند.

تیم ملی والیبال ایران در مرحله سوم مسابقات قهرمانی جهان با تیم‌های آلمان و فرانسه همگروه است.

اخبار ورزشی - فارس