ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

گزینه‌های هدایت سیاه‌جامگان


مسئولان سیاه‌جامگان گزینه‌های سرمربیگری این تیم را مشخص کردند.

خبرگزاری تسنیم: مسئولان باشگاه سیاه‌جامگان پیش از قطع همکاری با رضا مهاجری گزینه‌های جانشینی او را مشخص کردند و از بین مجید نامجومطلق و رسول خطیبی یک نفر هدایت این تیم را به عهده خواهد کرد.

مذاکرات مالک باشگاه سیاه‌جامگان با این دو گزینه آغاز شده است و تا 24 ساعت آینده از بین نامجومطلق یا خطیبی یک نفر به عنوان سرمربی این تیم مشهدی انتخاب خواهد شد.


ویدیو مرتبط :
گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ترابیان: توافق مالی با گزینه هدایت تیم ملی فوتبال 

 

 

ترابیان: توافق مالی با گزینه هدایت تیم ملی فوتبال

 

رد خبر انتخاب کارلوس کرش

ترابیان: توافق مالی با گزینه هدایت تیم ملی فوتبال

سرپرست کمیته بین‌المللی فدراسیون فوتبال از توافق مالی با گزینه هدایت تیم ملی ایران خبر داد.

عباس ترابیان با رد خبر انتخاب کارلوس کرش به عنوان سرمربی تیم ملی ایران گفت: هنوز بحث‌های حقوقی در راه انتخاب سرمربی تیم ملی باقی مانده و باید ابتدا این بحث‌ها به سرانجام برسد و سپس کار نهایی صورت گیرد. در حال حاضر منتظر پاسخ دو گزینه فدراسیون فوتبال هستیم و اگر توافق صورت گیرد به احتمال فراوان تا آخر هفته سرمربی مشخص خواهد شد.

وی با بیان این که توافق مالی با گزینه هدایت تیم ملی صورت گرفته است گفت: مشکل مالی وجود ندارد و تنها بحث‌های حقوقی باقی مانده است که برای دو طرف مهم است. باید با وکلای گزینه‌های مورد نظر صحبت کنیم تا این مباحث حقوقی به سرانجام برسد. در حال حاضر منتظر هستیم که وکلای این دو گزینه نتایج مطالعه پیش قرارداد را به ما اعلام کنند.

ترابیان در ادامه با بیان اینکه ما نمی‌توانیم برای انتخاب مربیان بزرگ از اصولمان کنار برویم گفت: ما بر روی برخی اصول پافشاری داریم و به هیچ عنوان از این اصول که در واقع منافع کشورمان است عقب نشینی نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه یکی از این دو گزینه برای ما در اولویت هستند گفت: این گزینه علاقه‌ای بسیاری به ایران دارد و حتی از ما می‌خواست که اگر تا پیش از بازی با روسیه شرایط امضای قرارداد او با فدراسیون فوتبال مهیا نشد برای تماشای بازی ایران و روسیه به ابوظبی سفر کند اما ما موافق این اتفاق نبودیم.

ترابیان درباره انتخاب سرمربی تیم امید هم گفت: شخص گزینه سرمربی تیم ملی ایران، گزینه‌اش را برای تیم امید به ما اعلام کرده است که اگر با سرمربی تیم ملی بزرگسالان قرارداد ببندیم خود به خود سرمربی تیم امید هم انتخاب خواهد شد. آنها یک تیم هستند و فکر می‌کنیم اینطور منافع دو تیم ملی بزرگسالان و امید بیشتر لحاظ می‌شود.