ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

کواچ سرمربی پروجا شد


سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران مجدداً به عنوان سرمربی تیم پروجا ایتالیا انتخاب شد.

خبرگزاری تسنیم: با وجودی که تیم پروجا در بازی گذشته خود توانست پیاچنزا را شکست دهد و در 10 بازی گذشته تنها 3 بار شکست خورده است، دانیل کاستلانی، سرمربی آرژانتینی اینتیم جای خود را به اسلوبودان کواچ، سرمربی پیشین تیم ملی ایران داد.

از قرار معلوم رئیس باشگاه پروجا که از وضعیت این تیم در جدول رده‌بندی و نحوه هدایت تیم توسط کاستلانی رضایت ندارد، کواچ را که به تازگی از هدایت تیم ملی ایران کنار گذاشته شده و محبوبیت و موفقیت‌های بی‌نظیری در پروجا کسب کرده جانشین سرمربی آرژانتینی تیمش کرد.


ویدیو مرتبط :
نحوه آنالیز اسلوبودان کواچ در پروجا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش کواچ به شکست 3 بر صفر برابر ایتالیا / اظهار نظر سرمربی ایتالیا درباره ایراناخبار,مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال 2014

اخبار ورزشی - مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال 2014 - فلورانس
کواچ: در مجموع نتیجه خوبی گرفتیم/ از حالا به مسابقات قهرمانی جهان فکر می‌کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: در مجموع در مسابقات لیگ جهانی 2014 نتیجه خوبی گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، اسلوبودان کواچ پس از شکست 3 بر صفر برابر ایتالیا اظهار داشت: من معتقدم از دیروز بهتر بازی کردیم، اما این مقدار کافی نبود و ما باز هم اشتباه‌های زیادی داشتیم، البته این مسابقات در بالاترین سطح است و این شرایط و نوسان طبیعی است.

وی با بیان اینکه ایتالیا در خاک خودش برای کسب مدال برنز مقابل ما ایستاد، ادامه داد: این مسابقات و این سطح را تا به حال بازیکنانم تجربه نکرده‌اند. ما در مجموع نتیجه خیلی خوبی گرفتیم. به مرحله نهایی صعود کردیم و به آن هم اکتفا نکردیم و به جمع چهار تیم برتر نیز راه یافتیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران عنوان کرد: در این حالی است که دومین بار است که لیگ جهانی را تجربه می‌کنیم و سایر تیم‌ها هر کدام قدمت زیادی در لیگ جهانی دارند. ما باید در مسابقات آخر بعضی چیزها تغییر می‌دادیم، البته در این مرحله ما چند نفر را نیز تغییر داده بودیم، چرا که مجبور بودیم این کار را انجام دهیم.

وی افزود: از امروز برای مسابقات قهرمانی جهان تلاش می‌کنیم و تنها به آن فکر می‌کنیم؛ مسابقاتی که اهمیت آن خیلی زیاد است. من بازیکنان خوب و تیم قدرتمندی دارم. این مسابقات خیلی سخت و طولانی بود و بازیکنانم تجربه خیلی خوبی در این رقابت‌ها کسب کردند.

 

------------------------

 

بروتو: رویارویی ایران و ایتالیا در رده‌بندی از بداقبالی بود/ ایران واقعاً قدرتمند است

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: این واقعاً بد اقبالی بود که ایران و ایتالیا در رده‌بندی با هم بازی کنند، چراکه هر دو شانس حضور در فینال را داشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مائورو بروتو پس از پیروزی 3 بر صفر برابر ایران اظهار داشت: از پیروزی برابر ایران بسیار خوشحال هستم و امیدوارم بودم که بتوانیم ایران را در این مسابقه شکست دهیم. اصلاً فکر نمی‌کردم و مطمئن نبودم که بتوانیم ایران را با این نتیجه شکست دهیم.

وی ادامه داد: ایران در این مسابقات عملکرد خیلی خوبی داشت و واقعاً به یک تیم قدرتمند شده است. ایران تیم خطرناکی برای ما در این مرحله بود. آنها توانستند برزیل را شکست دهند و روسیه را تا مرز شکست ببرند و یک امتیاز از روسیه گرفتند که منجر به حذف آنها از لیگ جهانی شد که این کار خیلی بزرگ و غیرقابل انکاری است.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا خاطرنشان کرد: همین موضوع ما را نگران کرده بود؛ ایران خیلی با انرژی بازی می‌کند و یک والیبال مدرن را به نمایش می‌گذارد. این واقعاً بد اقبالی بود که ایران و ایتالیا در رده‌بندی با هم بازی کنند، چراکه هر دو شانس حضور در فینال را داشتند.
اخبار ورزشی  - فارس