ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

کمالوند: منتظر یک شجاعیان دیگر باشید


سرمربی تیم گسترش فولاد اعتقاد دارد تیمش ظرف روزهای آینده کامل می شود و برای کسب سهمیه آسیایی در لیگ برتر می جنگد.

ورزش سه: فراز کمالوند درباره شرایط گسترش فولاد، جذب بازیکنان سرشناس، برنامه های آینده، هدفگذاری باشگاه و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

مذاکره مالی با خلعتبری 3 دقیقه هم طول نکشید

ما بهترین خریدها را تا الان داشتیم. شاید برای کسی باورکردنی نباشد که قرارداد خسوس با گسترش فولاد فقط 700 میلیون تومان باشد اما ما بهترین خرید را با مناسب ترین قیمت انجام دادیم. خلعتبری هم دیروز به جمع ما اضافه شد. او بچه خوب و منطقی است که مذاکره مالی مان با خلعتبری 3 دقیقه هم طول نکشید. او از امکانات باشگاه واقعا خوشش آمد و گفت دوست دارم در چنین باشگاهی که آرامش در آن حکم فرما است بازی کنم.

جذب دفاع و هافبک میانی

تقریبا به چیزی که می خواهیم نزدیک می شویم. ما باید در روزهای آینده یک مدافع و یک هافبک میانی را به جمع نفرات خود اضافه کنیم که در این صورت گام بلندی را برداشته ایم.

منتظر یک شجاعیان دیگر باشید

امسال علاوه بر خلعتبری و دخسوس، مسعود ابراهیم زاده و مهران فرضیات را هم جذب کردیم. ابراهیم زاده که شاگرد خودم بوده و قطعا می تواند به ما کمک کند. درباره فرضیات هم باید بگویم او یک بازیکن جوان و قدرتمند است. شک نکنید همانطور که داریوش شجاعیان را به فوتبال ایران معرفی کردم، امسال فرضیات را به فوتبالدوستان می شناسانم. اهالی فوتبال منتظر دیدن یک مدافع وسط خوب به نام مهران فرضیات باشند.

برای کسب سهمیه می جنگیم

هدفگذاری باشگاه برای لیگ شانزدهم این است که در جمع 6 تیم بالای جدول قرار بگیریم اما ما می‌خواهیم پا را فراتر بگذاریم و برای کسب سهمیه آسیایی بجنگیم. امیدوارم بتوانیم مسیری که مورد نظرمان است را در پیش بگیریم.

همیشه با تراکتور تعامل داشتیم

سعید آقایی بازیکن ارزشمندی برای ما بود اما ما همیشه با باشگاه تراکتورسازی تعامل داشتیم. اکنون که آجورلو آمده یک رفیق دیگرمان به باشگاه تراکتورسازی راه پیدا کرده و با حضور امیر قلعه نویی دو رفیق خوب در تراکتورسازی داریم. با توجه به نیاز باشگاه تراکتورسازی تصمیم گرفتیم آقایی در این تیم بماند.

تشکر از مدیران

جا دارد از مالک و مدیریت باشگاه تشکر کنم. آقایان زنوزی و سمندر از هیچ کمکی به ما برای جذب بازیکنان مورد نظر دریغ نکردند. واقعا زحمات زیادی کشیدند و امیدوارم بتوانیم جواب اعتمادشان را بدهیم. همچنین از هواپیمایی آتا هم ممنونم که اسپانسر باشگاه است و کمک های زیادی انجام می دهد.


ویدیو مرتبط :
منتظر باشید

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

منتظر «تمدید» دیگر باشید!اخبار,اخبار سیاست خارجی , مذاکرات ایران و 5+1

احتمال ادامه مذاکرات هسته ای حتی بعد از دهم ژوئیه وجود دارد. هم موگرینی و هم لاوروف تاکید کرده اند هنوز مشکلاتی وجود دارد که حل نشده است که ظاهرا تعداد آنها حدود هشت مسئله است. البته لاوروف وزیر خارجه روسیه معتقد است امکان حصول توافق تا چند روز آینده وجود دارد.

الجزیره انگلیسی پیش بینی کرد احتمال ادامه مذاکرات هسته ای حتی بعد از دهم ژوئیه وجود دارد.

به گزارش انتخاب به نقل از شبکه تلویزیونی الجزیره انگلیسی ، هم موگرینی و هم لاوروف تاکید کرده اند هنوز مشکلاتی وجود دارد که حل نشده است که ظاهرا تعداد آنها حدود هشت مسئله است.

البته لاوروف وزیر خارجه روسیه معتقد است امکان حصول توافق تا چند روز آینده وجود دارد.

لوران فابیوس وزیر خارجه فرانسه و لاوروف و وزیر خارجه چین وین را ترک می کنند و آماده اند تا هر زمان که طرفها در مذاکرات به توافق نزدیکتر شده اند دوباره به وین بازگردند. البته هیچ ضرب الاجل جدیدی تعیین نشده است و فقط گفته می شود چند ساعت یا چند روز گفتگوها ادامه پیدا می کند. البته به نظر می رسد توافقنامه موقتی که در ژنو امضا شده بود، دست کم تا جمعه یعنی دهم ژوئیه ادامه پیدا می کند.

البته برخی این را ضرب الاجل جدیدی تلقی می کنند اما ممکن است این زمان نیز تمدید شود و این دومین بار است که در این دور از گفتگوها مهلت مذاکرات تمدید می شود.

جیمز بیز افزود به نظر می رسد تحریم های تسلیحاتی علیه ایران یکی از هشت موضوع اختلافی باشد.

برخی از تحریم ها مستقیما به مسئله هسته ای ایران مربوط نمی شود و به تسلیحات متعارف مربوط است که یکی از آنها مربوط به موشک های بالستیک است و البته تحریم های کلی تسلیحاتی علیه ایران نیز یکی دیگر از این تحریم هاست. به نظر می رسد این خود یکی از مشکلات بر سر راه توافق است.

البته از حرف های لاوروف که با خبرنگاران داخلی کشورش مصاحبه کرده بود این طور بر می آید که موضوع ابعاد احتمالی نظامی برنامه هسته ای ایران در گذشته حل شده باشد.

 

اخبار سیاست خارجی - انتخاب