ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

چه شد که رفیق قلعه نویی تیم خرید و دایی را سرمربی کرد!اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دوست نزدیک امیر قلعه نویی تیم صبا را خرید ولی ترجیح داد مربی دیگری را انتخاب کند

کاپیتان موسوی، مدیرعامل شرکت هواپیمایی زاگرس، چهره ای آشنا برای فوتبالی هاست. او در چند سال گذشته و در چند برهه، با وجود بی پولی استقلال پرواز رایگان برای آبی ها چارتر کرد. امیر قلعه نویی هم بارها در مصاحبه هایش از او حرف زد و گفت، به دلیل رفاقتی که با هم دارند، این کار را کرده است.

 

در این شرایط به نظر می رسید اگر روزی موسوی وارد فوتبال شود و باشگاهی را بخرد، سراغ رفیق شفیقش می رود و او را روی نیمکت می گذارد اما موسوی پس از خرید صبا، علی دایی را سرمربی این تیم کرد! گویا این مسئله بی ربط به نتایجی نیست که امیر در دو فصل گذشته در استقلال به دست آورد و موسوی هم رودربایستی را کنار گذاشت، تا دایی را به تیمش ببرد.

 

البته مراودات اقتصادی دایی و موسوی هم کم نیست. گویا آنها در جزیزه کیش کار اقتصادی می کنند. موسوی و شرکتش اخیرا با هزار میلیارد تومان تمام دارایی ثابت سرمایه دار معروف از جمله هتل داریوش و پارک دلفین ها را خریداری کرد. فعالیت های او در کیش در حالی زیاد شده که دایی هم در این جزیره دست به کارهای تجاری زده است.عه نویی تیم صبا را خرید ولی ترجیح داد مربی دیگری را انتخاب کند

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 


ویدیو مرتبط :
آیا قلعه نویی سرمربی استقلال می ماند؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

چه کسی سرمربی پیکان می شود؟ / تردید بین علی دایی و امیر قلعه نوییاخبار,اخبار ورزشی ,علی دایی

پیکانی ها در حال انتخاب سرمربی فصل آینده خود هستند.

 پیکان تهران پس از آنکه با حکم کمیته استیناف سرنوشتی متفاوت پیدا کرد، حالا به دنبال انتخاب سرمربی فصل آینده خود و بستن تیمی برای لیگ برتر است. پیکانی ها تا همین یک هفته قبل به فکر حضور در لیگ دسته اول بودند اما الان یک تیم لیگ برتری هستند و می خواهند یکی از بهترین و مطرح ترین مربیان ایران را انتخاب کنند.


پیکان تهران برای نیمکت خود دو گزینه مطرح را مد نظر دارد؛ علی دایی و امیر قلعه نویی. سرمربیان سابق استقلال و پرسپولیس مد نظر پیکان هستند و این باشگاه برای جذب یکی از آن ها تردید دارد. گرچه خود مربیان مذکور هم برای حضور در پیکان شرایطی دارند.


در مورد پیکان بزرگ ترین تردیدی که وجود دارد این است که آیا این تیم فصل آینده در لیگ برتر حضور خواهد داشت؟ گرچه با حکم کمیته استیناف پیکان در لیگ برتر ابقا شده و فصل بعد در این لیگ بازی خواهد کرد، اما همچنان علامت سوال هایی درباره برگزاری بازی پلی آف وجود دارد. از طرفی مس کرمان هم پیگیر برگزاری بازی پلی آف است تا باز هم شانس خود را برای حضور در لیگ برتر امتحان کند.


حالا پیکان در دوراهی دایی و قلعه نویی مانده و خود این مربیان هم برای حضور در این تیم تردیدهایی دارند چراکه پیکان وضعیت مناسبی ندارد. از بازیکنان فصل گذشته پیکان، 15 نفر قراردادشان تمام می شود و با این حساب لیست این تیم خالی می شود. قلعه نویی به مدیران پیکان گفته باید دید که در این بازار نقل و انتقالات می شود 15 بازیکن را جذب کرد یا نه.


اگر قلعه نویی سرمربیگری پیکان را قبول کند، با توجه به اینکه در فصل نقل و انتقالات نمی شود به راحتی 15 بازیکن جدید جذب کرد، ممکن است اکبر محمدی سرمربی سابق تیم ملی جوانان را به عنوان دستیار خود انتخاب کند تا به کمک او تعدادی از بازیکنان خوب و جوان را به پیکان ببرد.


هاشم یکه زارع، مدیرعامل کارخانه ایران خودرو که سال 84 عضو هیات مدیره استقلال بود، تجربه کار با قلعه نویی را دارد و خودش هم استقلالی است. با این حساب شانس قلعه نویی برای حضور در پیکان بیشتر است.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین