ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

چرا فردوسی پور به وزیر لقب "پدر ورزش" را داد؟اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

فردوسی پور در برنامه اش به محمود گودرزی لقب"پدر فدراسیون های ورزشی" ایران را داد.

عادل فردوسی پور در ابتدای برنامه نود،آنجا که داشت آیتم های ویژه برنامه امشبش را نشان می داد به دعوای بین کروش و اسدی اشاره کرد و گفت:«اختلاف زیاد شده است،طوری که وزیر ورزش و جوانان که مدتها بود کفاشیان را به حضور نمی طلبید امروز او را به وزارت خانه دعوت کرد تا درباره حواشی به وجود آمده از او توضیح بخواهد.»

این در حالی بود که عادل در وصف وزیر ورزش و جوانان گفت:«آقای گودرزی یک جورهایی پدر همه فدراسیون ها هستند و امیدوارم با برگزاری جلسات مختلف اختلاف هایی که در فوتبال ایران به وجود آمده فروکش کند.»

عادل فردوسی پور در حالی این لقب را به وزیر ورزش داد که پیش از این یک بار هم جواد خیابانی در افتتاحیه المپیاد ایرانیان زمانی که محمد علی آبادی داشت وارد زمین می شد با هیجان خاصی گفت:«احالا مهندس علی آبادی پدر ورزش ایران می آید روی سن.»اظهار نظری که باعث شد تا بعدها از جواد خیابانی انتقادهای زیادی شود.

البته به نظر فردوسی پور این بار در یک برنامه پر بیننده و با یک لحن خواهشی این حرف را برای پایان دادن مشکلات زد.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 


ویدیو مرتبط :
میکس سریال"مدینه"،"باغ سرهنگ"،"دودکش"و "حلقه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تیم ملی ایران قربانی رفیق بازی مقام دولتی / وزیر ورزش درباره "فدراسیون بی صاحب" پاسخ دهداخبار,اخبارورزشی, تیم ملی هندبال ایران


 اخبار ورزشی -  تیم ملی ایران قربانی رفیق بازی مقام دولتی / وزیر ورزش درباره "فدراسیون بی صاحب" پاسخ دهد

این نهایت میهن ستیزی است که یک مقام دولتی، تیم ملی که پرچم کشور را به دوش می کشد و نیز اعتبار ورزشی سرزمین اش را به سادگی آب خوردن قربانی رفیق بازی هایش کند و همچنان بر مسند امور باقی بماند.

یک سال پیش بود که تیم ملی هندبال ایران جواز حضور در رقابتهای جهانی که به میزبانی قطر برگزار می شود را به دست آورد. در آن زمان هیچ کس باور نمی کرد که اولین حضور جهانی هندبال ایران با مصیبتی به نام "بی صاحب بودن فدراسیون" همراه شود!

اینک ، کمتر از 20 روز تا جام جهانی هندبال باقی است. تیم ملی ایران در حالی با 24 تیم قدرتمند دنیا رقابت خواهد کرد که ماه هاست در گیر انتخابات ساده ای است که برگزار نشده و بدین ترتیب، فدراسیون هندبال، رئیس ندارد!

تا اواخر اردیبشهت امسال، فدراسیون هندبال رئیس داشت اما جلال کوزه گری در شرایطی کاملاً خاص و به دلیل "بازنشستگی" استعفا کرد.


از آن زمان تا کنون، برغم این که شمارش معکوس برای حضور ایران در جام جهانی هندبال به سرعت پیش می رود، عزمی در وزارت ورزش و جوانان برای سر و سامان دادن به فدراسیون بی صاحب، مشاهده نشده است تا مشخص شود که "تدبیر" دولت یازدهم، در این وزارت خانه ، کار نمی کند ، چه رسد به "امید" آن!

نکته این که ثبت نام کاندیداهای فدراسیون نیز انجام شده و همه چیز مهیای برگزاری انتخابات است و تنها کاری که مانده، این است که صاحبان رأی، ساعتی را گرد هم آیند و آراء خود را در صندوق بیندازند؛ اما چرا وزارت ورزش و جوانان تا بدین اندازه غیرمسؤولانه برخورد می کند، حکایت شگفت انگیزی است.


گفته می شود یکی از مقامات ذی نفوذ وزارت ورزش و جوانان، بر روی گزینه ای برای ریاست فدراسیون هندبال نظر دارد که دست بر قضا بازنشسته است. طبق قانون، بازنشستگان نمی توانند رئیس فدراسیون شوند مگر این که از هیأت دولت، مجوز خاص بگیرند.

اینک تیم ملی هندبال ایران که قرار است در مسابقات جهانی از آبروی ایران دفاع کند، فقط به این خاطر بدون رئیس فدراسیون مانده که یک مقام دولتی دلش می خواهد دوست بازنشسته اش را رئیس فدراسیون کند؛ بنابراین منتظر است تا بلکه لابی گری هایش  کار ساز شود و مجوز خاص هیأت دولت برای رفیق قدیمی از راه برسد!

این نهایت میهن ستیزی است که یک مقام دولتی، تیم ملی که پرچم کشور را به دوش می کشد و نیز اعتبار ورزشی سرزمین اش را به سادگی آب خوردن قربانی رفیق بازی هایش کند و همچنان بر مسند امور باقی بماند.

به راستی آیا وزیر ورزش و جوانان از آنچه در پیرامونش می گذرد خبر دارد؟ اگر خبر ندارد که باید صد افسوس به حال این وزارتخانه خورد که وزیرش در بی اطلاعی به سر می برد و اگر هم خبر دارد، که عذر بدتر از گناه است.

جناب آقای محمود گودرزی! وزیر محترم ورزش و جوانان!
از شخص شما انتظار پاسخ داریم. آیا شعار پاسخگویی رئیس جمهور را جامه عمل خواهید پوشاند؟!
راستی تقویم روی میزتان را نگاه کنید! چند "روز" دیگر تا حضور تیم ملی هندبال ایران در مسابقات جهانی قطر باقی مانده است؟

 

 اخبار ورزشی  -  عصر  ایران