ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

پاسخ ایران به AFC: مصوبه سهمیه بندی جدید را قبول نداریم 

پاسخ ایران به AFC: مصوبه سهمیه بندی جدید را قبول نداریم

 

فدراسیون فوتبال ایران در پاسخ به سؤال AFC اعلام کرد مصوبه جدید لیگ قهرمانان آسیا را قبول ندارد.

به گزارش جام نیوز به نقل از فارس، مصوبه جدید مسئولان برگزارکننده لیگ قهرمانان آسیا با نارضایتی بسیاری از فدراسیون‌های عضو AFC روبه‌رو شد. در مصوبه جدید خیلی از فدراسیون‌ها علاوه بر جریمه شدن به دلیل نقص در ارائه مدارک با کاهش سهمیه در لیگ قهرمانان آسیا مواجه شدند.

فدراسیون فوتبال ایران نیز یکی از معترضان به مصوبه جدید کنفدراسیون فوتبال آسیا بود.

از چهار سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا دو سهمیه قطعی کاهش پیدا کرد و ایران صاحب دو سهمیه قطعی و دو سهمیه در پلی آف شد.

روز گذشته در اقدامی جدید از سوی AFC برگه‌های نظرسنجی در خصوص مصوبه جدید لیگ قهرمانان آسیا به فدراسیون‌ها ارسال شد. در این نظرسنجی از فدراسیون‌ها پرسیده شده بود آیا این مصوبه جدید را قبول دارند یا خیر. فدراسیون فوتبال ایران نیز در نامه‌ای مفصل و با ذکر دلایل اعلام کرد این مصوبه را قبول ندارد.

جواب این نظرسنجی به احتمال زیاد این هفته اعلام می‌شود.


ویدیو مرتبط :
نحوه سهمیه بندی گازوئیل

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تغییرات جدید در سهمیه‌بندی بنزین... 

تغییرات جدید در سهمیه‌بندی بنزین

 

تغییرات جدید در سهمیه‌بندی بنزین/تورم روانی افزایش قیمت رامهار می کنیم . رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت با اعلام اعمال تغییرات جدید در قیمت و نظام سهمیه بندی بنزین از سال ۸۹ ، از تدوین برنامه اجرایی"حمایت از قانون هدفمندی یارانه ها" در دولت خبر داد و گفت: برای مهار تورم روانی حاصل از افزایش قیمت سوخت آماده ایم.


رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت با اعلام اعمال تغییرات جدید در قیمت و نظام سهمیه بندی بنزین از سال ۸۹ ، از تدوین برنامه اجرایی"حمایت از قانون هدفمندی یارانه ها" در دولت خبر داد و گفت: برای مهار تورم روانی حاصل از افزایش قیمت سوخت آماده ایم.


محمد رویانیان در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اینکه از سال آینده قیمت و نحوه سهیمه بندی بنزین قطعا با تغییرات جدیدی همراه است، گفت: در سه ماهه نخست سال ۸۹ نظام سهمیه بندی فعلی بنزین با سهمیه ۲۶۰ لیتر ادامه می یابد، اما در دوره تابستانی بسته به سیاستهای اجرایی قانون هدفمندی یارانه ها تغییراتی در قیمت و نحوع عرضه آن ایجاد خواهد شد.


این عضو کابینه دولت با اشاره به اینکه تاکنون سناریوهای مختلفی برای قیمت و نحوه عرضه حاملهای انرژی به ویژه بنزین و گازوئیل در دولت مورد بررسی قرار گرفته است، تصریح کرد: اما تاکنون دو سناریو نسبت به سایر پیشنهادها برای اجرا محتمل تر به نظر می رسد.


رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت کشور با تاکید بر اینکه به موازات بررسی سناریوهای مختلف تاکنون جداول مختلف قیمتی برای حمل و نقل تعریف و مورد بررسی قرار گرفته است، بیان کرد: همچنین برای اجرای احتمالی هر یک از این سناریوها برنامه ریزی های جداگانه ای پیش بینی شده است.


رویانیان همچنین با تاکید بر اینکه دولت برای مدیریت مصرف و تورم حاصل از تغییرات قیمتی سوخت در سال آینده تمهیدات لازم را پیش بینی کرده است، اظهار داشت: با برنامه ریزی های به عمل آمده جلوی هر گونه تورم روانی و خیالی حاصل از تغییرات قیمتها را می گیریم.


وی با اشاره کنترل ضربتی آثار تورم روانی افزایش قیمت سوخت توسط دولت، بیان کرد: برای جلوگیری از افزایش نرخ حمل و نقل و عدم تاثیر آن بر روی سایر بخشهای دیگر برنامه اجرایی " حمایت از قانون هدفمندی یارانه ها" در دولت مصوب و به وزارت اقتصاد و دارایی ابلاغ شده است.


این مقام مسئول با اشاره به ضرورت بستر سازی لازم برای اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، تبیین کرد: برنامه حمایت از قانون هدفمندی یارانه ها زودتر از اجرای خود قانون در کشور پیاده سازی و اجرایی می شود.