ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

پارگی رباط صلیبی چشمی تأیید شد


معاون پزشکی باشگاه استقلال از پارگی رباط صلیبی روزبه چشمی خبر داد.

خبرگزاری فارس: معاون پزشکی باشگاه استقلال از پارگی رباط صلیبی روزبه چشمی خبر داد.

دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه استقلال در خصوص آسیب دیدگی روزبه چشمی در دیدار با پدیده اظهار داشت: متاسفانه این بازیکن روز گذشته از ناحیه زانو دچار مشکل شدیدی شد که بلافاصله برای گرفتن MRI اقدام شد.

وی افزود: امروز هم کمیسیون پزشکی داشتیم که متخصصین، اتفاق نظر بر پارگی رباط صلیبی چشمی و انجام عمل جراحی در این ناحیه داشتند.

 این بازیکن برای کاهش تورم نیاز به فیزیوتراپی دارد. روز چهارشنبه هم از او تست گرفته خواهد شد تا زمان عمل جراحی مشخص شود. چشمی پیش از این سابقه مصدومیت در این ناحیه نداشته است.


ویدیو مرتبط :
درمان پارگی رباط صلیبی قدامی-ACL Reconstruction

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آخرین وضعیت بهداد سلیمی پس از پارگی رباط صلیبیاخبار,اخبار ورزشی , فدراسیون وزنه برداری

رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری با اعلام این خبر که خوشبختانه پارگی رباط صلیبی شدید نیست خاطرنشان کرد: قوی ترین مرد جهان مشکلی برای حضور در المپیک 2016 ندارد.

دکتر داود باقری در این مورد خاطرنشان کرد: لحظاتی پیش گزارش اولیه M.R.I زانوی بهداد سلیمی را بررسی کردیم که خوشبختانه مشخص شد پارگی ACL یا همان رباط صلیبی پای بهداد شدید نیست و با انجام عمل ارتروسکوپی می توان به بهبود آسیب دیدگی او امیدوار بود.

باقری درباره زمان احتمالی بازگشت بهداد گفت: صحبت کردن دراین باره کمی زود است و تا جواب نهایی M.R.I نیاید نمی توان نظر داد، اما در بهترین حال یک ماه و در بدترین حالت دو ماه زمان می برد تا بهداد سلیمی بتواند دوباره تمریناتش را از سر بگیرد. این یعنی انشالله او مشکلی برای حضور در المپیک نخواهد داشت و با دعای خیر مردم خیلی زود دوباره به وزنه برداری باز خواهد گشت.

رییس کمیته پزشکی فدراسیون وزنه برداری درباره احتمال اعزام بهداد سلیمی به خارج از کشور هم گفت: قطعا برای بهبودی هرچه سریع تر این قهرمان افتخارآفرین هرکاری که لازم باشد صورت خواهد گرفت. مطمئنا بعد از نهایی شدن گزارش های پزشکی، با چند فوق تخصص داخلی و خارجی هم مشورت خواهیم کرد تا بهترین تصمیم درباره بهداد سلیمی اتخاذ شود. آنچه مسلم است او باید هرچه زودتر پای خود را جراحی کند و این کار حتی اگر یک روز زودتر انجام شود به نفع او خواهد بود.

 

اخبار ورزشی - سایت فدراسیون وزنه برداری