ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ونگر: آرسنال فوق العاده بود


سرمربی تیم فوتبال آرسنال لندن پس از پیروزی مردانش برابر ساندرلند از عملکرد بازیکنان خود تمجید کرد و بازی تیمش را فوق العاده خواند.

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال آرسنال لندن پس از پیروزی مردانش برابر ساندرلند از عملکرد بازیکنان خود تمجید کرد و بازی تیمش را فوق العاده خواند.

آرسن ونگر پس از پیروزی 3 بر یک تیمش برابر ساندرلند در نشست خبری خود گفت: در یک بازی پیچیده به پیروزی رسیدیم و این برای من ارزشمند بوده و از اهمیت بالایی برخوردار است.

ونگر ادامه داد: وقتی تیم حریف گل تساوی بخش بازی را به ثمر رساند، تیم من نه تنها عقب نشینی نکرد بلکه بر شدت حملات خود نیز اضافه کرد و این دقیقا همان آرسنالی است که من دوست دارم هواداران تماشایش کنند.

سرمربی فرانسوی آرسنال افزود: ژیرو گل به خودی را با تلاشش جبران کرد و این در حالی بود که من برای راضی بودن از او منتظر گلزنی نبودم، او بازیکن بزرگی است و اشتباهش کاملا قابل چشم پوشی بود. باید به ساندرلند احترام ‏گذاشت زیرا بسیار سازمان یافته بودند و در ضد حملات بسیار خطرناک ظاهر شد، لیگ برتر امسال مثل یک جنگ تمام عیار است.


ویدیو مرتبط :
کلیپ زیبا از آرسنال و ونگر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ونگر:‌ آرسنال فقط یك مدافع میانی می‌خرد 

 

ونگر:‌ آرسنال فقط یك مدافع میانی می‌خرد

 

رد همه شایعات

ونگر:‌ آرسنال فقط یك مدافع میانی می‌خرد

سرمربی تیم فوتبال آرسنال گفت: در فصل نقل و انتقالات زمستانی تنها یک مدافع میانی جذب خواهیم کرد.

آرسن ونگر اظهار داشت: خط حمله و میانی تیم اینک وضعیت دلپذیری دارد و ما کمبودی را احساس نمی‌کنیم. در خط دفاع در مجموع شرایط خوبی حاکم است ولی احساس می‌کنم به یک مدافع میانی تازه نیاز داریم.

او ادامه داد: به آنچه رسانه‌‌ها در مورد آرسنال و خریدهایش گزارش می‌دهند، کاری ندارم اما این را می‌دانم که ما در تکاپو برای جذب مدافع میانی هستیم.

وی تصریح کرد: در ماه ژانویه یعنی زمان نقل و انتقالات زمستانی با دقت حرکت خواهیم کرد تا خرید وسط فصل خوبی انجام دهیم.