ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ورزشگاه پر از تماشاگر و ۳۲ هزار صندلی خالی! / عکسرفتار غیرورزشی تماشاگران , بازیهای بوندس لیگا

 

باشگاه دینامو درسدن پس از رفتار غیرورزشی تماشاگرانش باید بازی با اینگلشتاد در بازیهای بوندس لیگا 2 را در ورزشگاه خالی انجام می داد.

به گزارش خبرآنلاین ،  با وجود محرومیت اعمال شده ، به درخواست هواداران برای این بازی هم اقدام به بلیط فروشی شد و هواداران تمامی 32 هزار بلیط این بازی را خریداری کردند تا حمایت کاملشان از باشگاه را نشان دهند.

مسئولان درسدن هم به پاس این حرکت شایسته ، ترتیبی دادند تا اکثر هواداران بتوانند بیرون ورزشگاه این بازی را روی صفحه نمایش بزرگ تماشا کنند.ویدیو مرتبط :
حضور یکصد هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

معاون وزیرعلوم: امسال حدود 300 هزار صندلی خالی داریم 

 

معاون وزیرعلوم: امسال حدود 300 هزار صندلی خالی داریم

 

معاون دانشجویی وزیر علوم، تحقیقات و فن آوری گفت: پیش بینی می شود با توجه به توسعه ظرفیت دانشگاه ها امسال حدود 300 هزار صندلی خالی داشته باشیم.

به گزارش واحد مرکزی خبر؛ آقای ملاباشی در پنجمین گردهمایی دانشجویان ایرانی فعال خارج از کشور افزود: سال گذشته حدود 200 هزار صندلی خالی در دانشگاهها داشتیم.

وی گفت: بر اساس برنامه پنجم توسعه کشور دانشگاه ها می توانند با داشتن امکانات اضافی و با اخذ هزینه های آموزشی و پژوهشی از داوطلبان، افزایش ظرفیت داشته باشند.

آقای ملاباشی افزود: از این طریق ادامه تحصیل برای بسیاری افرادی که به خارج از کشور می روند در داخل کشور فراهم می شود.

وی با بیان اینکه سال گذشته حدود 60 هزار نفر در دوره کارشناسی ارشد و شش هزار نفر در دوره دکتری پذیرش شدند افزود: پیش بینی می شود پذیرش دانشجویان ارشد امسال به حدود 100 هزار نفر و دکتری نیز به 10 هزار نفر افزایش یابد.

آقای ملاباشی افزود: در دوره های دکتری ، برای به روز شدن ارتباطات علمی و انجام کارهای پژوهشی، دوره هایی تحقیقاتی شش تا 9 ماه در وزارت علوم ،‌ پیش بینی شده وتوسعه یافته است.

وی گفت: از برگزاری اینگونه دوره های کوتاه مدت به جای بورسهای چهار ، پنج ساله استقبال می کنیم و سال گذشته حدود 750 نفر به این دوره ها و فرصت های تحقیقاتی اعزام شدند.

آقای ملاباشی افزود: پیش بینی می شود تا پایان برنامه پنجم پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری به حد لازم صورت گیرد.

وی گفت: انتقال دانشجویان ایرانی خارج از کشور در دوره های کاردانی به کارشناسی بدون هیچ دغدغه های انجام می شود.

وی با اشاره به تحصیل 60 تا 70 هزار ایرانی در خارج از کشور گفت: اگر همه این افراد به صورت یکجا درخواست انتقال به داخل کشور برای ادامه تحصیل در دانشگاههای داخلی را بدهند، بدون هیچ مشکلی در مدت دو هفته آنها را به دانشگاههای هم رده منتقل خواهیم کرد تا در داخل کشور ادامه تحصیل دهند.

در ادامه این نشست تعدادی از دانشجویان بخشی از مشکلاتشان از جمله میزان ارز دریافتی، جذب اعضای هیأت علمی، اشتغال، بورسیه، رنکینگ دانشگاهها و ادامه تحصیل در دانشگاههای داخلی را بیان کردند.

پنجمین گردهمایی دانشجویان فعال ایرانی خارج از کشور با شعار "معنویت و توسعه مخاطب" از امروز در مجتمع فرهنگی آموزشی آدینه آغاز به کار کرد..../تحلیل:عصرایران