ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واکنش نیلسون به شایعه آزارغیراخلاقی رساندن به یک دختر جوان در آسانسوراخبار,اخبار ورزشی , نیلسون کوریا

 

امیدوارم این شایعات را کسانی که باعث جدایی من از پرسپولیس شدند، نساخته باشند

دروازه بان پرسپولیس گفت:من اصلا محمدزاده، رییس کمیته اخلاق را نمی شناسم و تا به حال هم او مرا دعوت نکرده است.

 نیلسون کوریا در واکنش به تشکیل پرونده ای در کمیته اخلاق در رابطه با آزار و اذیت یک خانم از سوی بازیکن خارجی لیگ و اینکه اکثر کدهایی که داده شده نزدیک به او بوده، اظهار داشت: بهتر است جواب این صحبت ها را اصلا ندهم زیرا من با خانواده ام در همان ساختمان خیابان فرشته که این دوستان گفته اند، زندگی می کردم و درست نیست که درباره چنین شایعه بی ارزشی حرف بزنم.

وی ادامه داد: اگر چنین موضوعی وجود داشته، چطور تا زمانی که من ایران بودم، این مسائل را عنوان نکردند و مرا نخواستند؟ حالا که از ایران رفتم، پشت سر من صحبت می کنند. من اصلا محمدزاده، رییس کمیته اخلاق را نمی شناسم و تا به حال هم او مرا دعوت نکرده است.

نیلسون در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم این شایعات را کسانی که باعث جدایی من از پرسپولیس شدند، نساخته باشند. شاید فکر می کنند وقتی تیمشان نتیجه نگرفت، با این صحبت ها می توانند ذهن مردم را گمراه کنند و برای خودشان یک دلیل غیرمنطقی برای جدایی من بیاورند. من حرف های زیادی دارم که اگر این ماجرا ادامه پیدا کند،  قطعا آنها را خواهم گفت که آبروی برخی آقایان برود.

همچنین بیات، مدیربرنامه های نیلسون در واکنش به شایعات مطرح شده، به کاپ گفت: متاسفانه این خبر را ابتدا چند روزنامه درج کرده اند که مطمئنا پس از بررسی بیشتر از آنها شکایت می کنیم. اگر این دوستان اسم نیلسون را آورده باشند، قطعا شکایت خواهیم کرد و سند و مدرک می خواهیم. وقتی محمدزاده تا به حال با من تماس نگرفته، قطعا این مساله مربوط به نیلسون نیست وگرنه قطعا به من می گفت.
اخبار ورزشی - کاپ

 


ویدیو مرتبط :
دزدی وحشیانه از دختر جوان در آسانسور..!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش جالب یک دختر جوان بعد از جراحی دندان عقل +تصاویراخبار گوناگون - واکنش جالب یک دختر جوان بعد از جراحی دندان عقل +تصاویر

اخیرا ویدئوی بسیار جالبی در فضای مجازی منتشر شده است که واکنش جالب یک دختر جوان بعد از جراحی دندان عقلش را به نمایش می کشد.

اخیرا ویدئوی بسیار جالبی در فضای مجازی منتشر شده است که واکنش جالب یک دختر جوان بعد از جراحی دندان عقلش را به نمایش می کشد. این دختر امریکایی 15 ساله بعد از جراحی دندان عقلش در حالی که اشک می ریزد رو به دوربین به مادرش میگوید چرا دکتر لب پایینی او را بریده است. او با گریه میگوید لبش را حس نمیکند .

 

اخبار , اخبار گوناگون , جراحی دندان عقل

 

مادرش در حالیکه میخندد سعی میکند با یک رژلب که روی لب او میکشد ثابت کند او لب دارد اما این دختر با گریه میگوید میداند که آنها سعی میکنند او را آرام کنند اما او لب ندارد و اضافه میکند آرزو داشته از رژ لب های گوناگون استفاده کند اما حالا بدون لب از زندگی سیر شده است. مادرش میگوید وقتی اثر بی حسی جراحی از بدن او خارج شد به این فیلم کلی خندیده است ، آنها این فیلم را در یوتوب منتشر کردند و تا کنون بیش از 180 هزار نفر این فیلم را دیده اند.

 

اخبار , اخبار گوناگون , جراحی دندان عقل

اخبار گوناگون - پرداد