ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واکنش عمران زاده به عکس منتشر شده بر روی جلد روزنامه پیروزی+عکس
اخبار ورزشی - عکس چاپ شده از من فتوشاپ است/ در حال غذا خوردن هستم نه قلیان کشیدن!

مدافع تیم فوتبال استقلال عکس منتشر شده بر روی جلد روزنامه پیروزی را فتوشاپ خواند و گفت: اقدام آنها غیرحرفه ای بود.

حنیف عمران زاده در گفتگو با  مهر با بیان این مطلب، افزود: از عکسی که بر روی جلد این روزنامه به چاپ رسیده بود بسیار خندیدم و هر کسی که آن را می بیند متوجه می شود که این عکس فتوشاپ است.

وی در ادامه افزود: حالت صورت من طوری است که هیچ وقت نمی توانم با این حالت قلیان بکشم. این عکس فتوشاپ شده است و کاملا نشان می دهد که در حال خوردن غذا هستم نه کشیدن قلیان.

عمران زاده در ادامه خاطرنشان کرد: تمام کسانی که از صبح امروز این عکس را دیده اند با من صحبت کرده و همه به جعلی بودن این عکس اعتراف کرده و کلی هم به حرکت غیرحرفه ای این روزنامه خندیده اند.

مدافع تیم استقلال در پایان خاطرنشان کرد: برخی از دوستان در آستانه دربی به دنبال این هستند تا با این حواشی، وضعیت استقلال را پرحاشیه جلوه بدهند و از این آب گل آلود ماهی بگیرند.

اخبار,اخبارورزشی, قلیان  کشیدن فوتبالیست

اخبار ورزشی - مهر


ویدیو مرتبط :
عکس العمل فوق منشوری حنیف عمران زاده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش روزنامه‌ پیروزی به شکایت عمران‌زاده


سردبیر روزنامه‌ "پیروزی " به شکایت بازیکن استقلال از خود واکنش نشان داد.

ایسنا: حسین قدوسی در واکنش به شکایت حنیف عمران‌زاده از خود اظهار کرد: این عکس در فضای مجازی منتشر شده و پیش از این هم یکی از سایت‌های ورزشی از آن استفاده کرده بود. روزنامه‌ پیروزی هم امروز این عکس را کار کرد.

او در پاسخ به این سوال که هدف روزنامه‌ پیروزی از انتشار این عکس پیش از داربی چه بود، گفت: وقتی یک سری دوستان برای محرومیت دو بازیکن پرسپولیس تلاش می‌کنند و به این قضیه دامن می‌زنند، ما هم یک عکس را منتشر ‌کرده‌ایم. متاسفانه بعضی از دوستان با اقداماتی به دنبال محروم کردن صادقیان و مسلمان بودند. قصد متشنج شدن فضا پیش از داربی را نداشته‌ایم. اتفاقا جو زمانی متشنج می‌شود که باشگاه استقلال رسما بیانیه‌ای علیه پرسپولیس منتشر می‌کند و حتی در آن بیانیه داور احتمالی داربی هم از حملات آنها مصون نمی‌ماند. این کار بود که جو را متشنج کرد و باشگاه پرسپولیس هم مجبور شد به این بیانیه پاسخ دهد.

 روزنامه‌ "پیروزی" امروز در صفحه نخست خود عکسی از حنیف عمران‌زاده و سیدمهدی رحمتی را در حال کشیدن قلیان منتشر کرد. بازیکن استقلال هم در واکنش به این اتفاق از سردبیر این روزنامه‌ به دادسرای عالی فرهنگ و رسانه شکایت کرد.