ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واکنش حنیف عمران زاده به ماجرای دلخوری اش در تمرین استقلالاخبار,اخبار ورزشی,حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده مدافع استقلال اعلام کرد که عصبانیتش در تمرین تیم به دلیل درد پا و خوب تمرین نکردن بوده نه چیز دیگری.

 روز گذشته رسانه ها خبر دادند که مظلومی از حنیف عمران زاده خواسته دور زمین بدود و حنیف به همین دلیل عصبانی شده. امروز هم باشگاه استقلال این مدافع را به کمیته انضباطی دعوت کرد. اما عمران زاده در صفحه اینستاگرام خود به این موضوع واکنش نشان داد و نوشت: «الکی داستان درست نکنید خواهشا. پایم کمی درد می کرد برای همین اجازه گرفتم و رفتم دور زمین. عصبانیتم برای درد پایم بود و اینکه نتوانستم خوب تمرین کنم.»


عمران زاده در حالی این ادعا را دارد که مظلومی از او خواسته وزنش را کم کند. مظلومی از مدافع تیمش خواسته وزن خود را تا 89 کیلو پایین بیاورد اما حنیف پس از گذشت چند هفته هنوز حدود 93 کیلوگرم است. مظلومی هم نمی خواهد تا زمانی که او وزنش را کم نکرده، از حنیف در ترکیب تیمش استفاده کند.

 

اخبار ورزشی - خبرآنلاین

 


ویدیو مرتبط :
گل زیبای حنیف عمران زاده در تمرین استقلال

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حنیف عمران‌زاده تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات استقلال منع شداخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

حنیف عمران‌زاده تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات استقلال منع شد

به گزارش فارس، در دقیقه 90 بازی امروز استقلال و العین، در حالی ‌که امیر قلعه‌نویی قصد داشت در دقایق پایانی حنیف عمران‌زاده را وارد میدان کند به او گفت تا از پشت دروازه به کنار زمین بیاید اما عمران‌زاده با تأخیر این کار را انجام داد و همین امر باعث شد تا قلعه‌نویی از این تعویض منصرف شود و به عمران‌زاده اعلام کرد که به رختکن برود.

قلعه‌نویی قصد داشت سیدایمان موسوی را جایگزین کند که سوت پایان بازی زده شد.

به همین دلیل کادر فنی باشگاه استقلال تصمیم گرفت که این بازیکن تا اطلاع ثانوی سر تمرینات استقلال حاضر نشود./فارس