ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واکنش حنیف به محرومیتش: خیالی نیست!اخبار,اخبار ورزشی,حنیف عمران زاده

حنیف عمران زاده هفته گذشته توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال یک جلسه از همراهی استقلال محروم شد.

  با توجه به اتفاقات رخ داده در مسابقه ملوان - استقلال و مصاحبه حنیف عمران زاده پس از این دیدار كه اتهاماتی به اعضای كمیته انضباطی زد، این كمیته حنیف عمران زاده را یك جلسه از همراهی آبی پوشان محروم كرد.


حالا استقلال در مسابقه بعدی خود حنیف را در اختیار نخواهد داشت. درمورد محرومیت حنیف، استقلالی‌ها چند مصاحبه انجام دادند و گفتند كه حق این بازیكن محرومیت نبوده اما خود حنیف انگار برایش این محرومیت مهم نیست. روزنامه گل به نقل از این بازیكن درباره محرومیتش نوشته است: «خیالی نیست!»


 اخبار  ورزشی  - خبر  انلاین 


ویدیو مرتبط :
گل زیبای حنیف عمران زاده به ملوان..!(کی روش حنیف را ببیند1)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واکنش تركیه به هشدار ایران: رادارهای ناتو علیه هیچ كشوری نیست 

 

واکنش تركیه به هشدار ایران: رادارهای ناتو علیه هیچ كشوری نیست

 

دولت ترکیه اعلام کرد که استقرار سیستم های رادار هشدار دهنده طرح سپر دفاع موشكی ناتو در خاك این كشور علیه هیچ كشور خاصی نیست.

سخنگوی وزارت خارجه تركیه با اعلام این موضوع در كنفرانس خبری روز جمعه خود افزود كه هدف این سیستم تنها دفاع از حریم كشورهای عضو ناتو است.

همچنین عبدالله گل رییس جمهوری تركیه پنج شنبه شب و پس از بازگشت از سفر خود به روسیه،  در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینكه با همتای روس خود درباره استقرار رادارهای هشدار دهنده سپر دفاع موشكی ناتو در خاك تركیه گفتگو كرده است ، افزود كه استقرار این رادارها در خاك تركیه علیه روسیه یا هیچ كشور خاصی نیست و تنها هدف سیستم دفاع ضد موشكی ناتو دفاع از حریم كشورهای عضو این پیمان امنیتی – دفاعی در برابر تهدیدات خارجی است.

با وجود اذعان دولت تركیه به این مساله ، اما وزرای دفاع ناتو در اجلاس آبان ماه سال گذشته خود در لیسبون و به هنگام تصویب این طرح یكی از دلایل استقرار این سیستم دفاع ضد موشكی را تهدیدات ناشی از موشك های دوربرد ایران اعلام كرده اند.

دولت تركیه هفته گذشته اعلام كرد كه تا پایان سال جاری میلادی پذیرای رادارهای هشدار دهنده طرح سپر دفاع شد موشكی ناتو در خاك خود خواهد بود.

بنا به اذعان كارشناسان دفاعی غربی هدف اصلی این سیستم مقابله با موشك های ایران است و بدین منظور استقرار رادارها احتمالا در منطقه ای نزدیك با مرز ایران خواهد بود.

ایران نسبت به استقرار این سیستم در خاك تركیه ابراز ناراحتی كرده است ، اما مقامات تركیه همچنان اصرار دارند كه این سیستم علیه هیچ كشور خارجی نیست و تنها هدف آن دفاع از اعضای ناتو است.

پیش از این مقامات تركیه برای موافقت با استقرار رادارهای هشدار دهنده طرح سپر دفاع شد موشكی ناتو شروطی را تعیین كرده بودند و از جمله اینكه این سیستم نباید علیه هیچ یك از كشورهای همسایه تركیه تعریف شود و نباید اطلاعات ناشی از این سیستم در اختیار اسراییل قرار بگیرد ، اما با این حال نظران بر این گمانند كه هدف اصلی این سیستم مقابله با موشك های ایران است و حتی دولت مسكو می گوید كه هدف اصلی این سیستم ، روسیه است.

هنوز محل دقیق استقرار رادارهای هشدار دهنده طرح سپر ضد موشكی ناتو در خاك تركیه تعیین نشده است اما ناظران بر این گمانند كه این رادارها كه بسیار شبیه به رادارهای هشدار دهنده استقرار یافته در خاك ژاپن برای مقابله با تهدیدات ناشی از موشك های كره شمالی است ، احتمالا در منطقه ای در جنوب شرق تركیه و نزدیك به مرز ایران مستقر خواهند شد..../تحلیل:عصرایران