ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

واكنش فردوسی پور به یک شایعه عجیباخبار,اخبار ورزشی ,عادل فردوسی‌پور

 

اخبار ورزشی - واكنش فردوسی پور به یک شایعه عجیب؛ من اصلا بازیگری بلد نیستم

مجری برنامه 90 درباره عكسی كه از وی منتشر شده گفت: «من در کل 10 دقیقه سر لوکیشن کلاه قرمزی حاضر شدم و با عوامل برنامه و عروسک‌ها عکس یادگاری گرفتم.»

پس از اینکه خبر حضور عادل فردوسی‌پور در لوکیشن ویژه برنامه کلاه قرمزی برای جام‌جهانی و بازی او کنار عروسک‌ها منتشر شد، سوالات زیادی در این خصوص مطرح شد.

در هر حال عکسی که در صفحه فیس بوک برنامه و حتی خود سایت برنامه منتشر شده بود و فردوسی پور در کنار عوامل عکسی به یادگار گرفته بود باعث و بانی انتشار چنین خبرهایی هم شده بود.

فردوسی‌پور در این باره می‌گوید: «من در کل 10 دقیقه سر لوکیشن کلاه قرمزی حاضر شدم و با عوامل برنامه و عروسک‌ها عکس یادگاری گرفتم. این ماجرا مربوط به دو سال پیش است. اصلا قرار نبود من در کلاه قرمزی بازی کنم. آن زمان هم هنوز صعود تیم ملی به جام‌جهانی قطعی نشده بود، که مثلا من بخواهم در ویژه برنامه جام‌جهانی بازی کنم. اصلا من بازیگری بلد نیستم. انتشار چنین خبرهایی عجیب و غریب است.»

فردوسی‌پور درباره اینکه چطور به این برنامه رفته است هم گفت: «من دو سال پیش به برنامه 90 رفتم که در آن قرار بود یک قسمت برنامه 90 را مدل‌سازی کنند. من به اصرار و دعوت سازندگان رفتم و اتفاقا زیاد هم آنجا نماندم.»

البته فردوسی‌پور درباره اینکه چرا قبول نکرده است که همان زمان در مجموعه بازی کند، زیاد صحبت نمی‌کند و می‌گوید که تمرکزش روی ویژه‌برنامه جام‌جهانی 2014 برزیل است.

در هر حال به‌نظر می‌رسد که عوامل مجموعه کلاه قرمزی به نوعی از بازی نکردن فردوسی‌پور ناراحت هستند و به همین دلیل چنین عکسی را منتشر کردند.

نکته عجیب این است که هوتن شکیبا، فردی که صدای او روی عروسک دیوی است به برخی سایت‌ها گفته است: «فردوسی‌پور علاوه‌بر دو سال پیش، امسال در روزهای عید که داشتیم برنامه ضبط می‌کردیم به لوکیشن برنامه‌ها آمد و سر زد و قرار بود قسمتی ضبط شود اما در نهایت حاضر نشد جلوی دوربین برود و به این ترتیب فردوسی‌پور در ویژه برنامه جام‌جهانی کلاه قرمزی حضور ندارد.»

آنونس ویژه برنامه جام‌جهانی کلاه قرمزی، روی سایت برنامه گذاشته شده و اتفاقا در شبکه‌های اجتماعی هم خیلی زیاد به اشتراک گذاشته شده است.
اخبار ورزشی - روزنامه فرهیختگان

 


ویدیو مرتبط :
واكنش عجیب رونالدو به گل اول گرت بیل

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

واكنش متكی به شایعه استعفایش 

 

 

منوچهر متكی، وزیر خارجه در واكنش به شایعه استعفایش گفت: پاسخگویی به شایعات داخلی در اولویت كاری ما نیست.

متكی چهارشنبه در نشست خبری مشترك با همتای ارمنستانی خود، در پاسخ به سوال ایرنا مبنی بر اینكه عده‌ای تلاش دارند برای تضعیف سیاست خارجی كشورمان شایعه استعفای شما را مطرح كنند، تاكید كرد: ما معمولا به شایعاتی كه در خارج از كشور مطرح می‌شود، جواب می‌دهیم و پاسخگویی به شایعات داخلی در اولویت پاسخگویی ما نیست.

وی همچنین در پاسخ به سوالی دیگر در رابطه با استعفا و پناهندگی یك دیپلمات و یك رایزن فرهنگی ایران در اروپا گفت: دیپلمات‌ها و مامورین اداری جمهوری اسلامی ایران در ماموریت‌هایی كه به خارج از كشور اعزام می‌شوند، باید بعد از اتمام آن، به كشور بازگردند.

متكی افزود: این افراد اگر مشكلاتی داشته باشند، باید آن را از طریق كارشناسان كنسولی ما مطرح كنند تا به این مسائل رسیدگی شود..../تحلیل:عصرایران