ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

نکونام: توقعات از تیم ملی بالا رفته است


کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر می‌خواهیم به اهداف‌مان برسیم نباید اجازه دهیم چیزی ما را شگفت‌زده کند.

خبرگزاری تسنیم: جواد نکونام در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اردوی پرتغال برای ما اردوی بسیار مهمی بود. این اولین اردوی ما بعد از بازی‌های جام جهانی بود که توانستیم دور هم جمع شویم.

وی در ادامه افزود: هر روز سخت تمرین می‌کردیم و شرایط خوبی در این اردو داشتیم. در اردوی پرتغال سعی کردیم که همدیگر را بهتر بشناسیم و هماهنگ‌تر شویم. فکر می‌کنم تیم ملی در حال توسعه یک کار مهم است و این امر مهم نه تنها برای بازیکنان بلکه برای کادر فنی و مربیان هم هست.

کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان همچنین خاطر نشان کرد: کاری که ما در برزیل انجام دادیم توقعات مردم را از تیم ملی تغییر داده و بالا برده است. ما هنوز تمرکز سابق را داریم و مهمترین هدف‌مان این است که در مسابقات جام ملت‌ها به مراحل بالاتر صعود کنیم و بهترین عملکرد را در این رقابت‌ها از خود نشان دهیم. اگر بخواهیم به این اهداف برسیم نباید اجازه دهیم چیزی ما را شگفت‌زده کند.

نکونام در پاسخ به این سؤال که «شما چه کمکی می‌توانید به بازیکنان جوانتر داشته باشید؟»، گفت: تمام سعی و تلاشم را می‌کنم تا تجربیاتی که در تیم ملی کسب کردم به بازیکنان جوانتر منتقل کنم. در تمام زمان‌ها در تیم ملی حاضر هستم و از هیچ کمکی به بازیکنان جوان دریغ نخواهم کرد.


ویدیو مرتبط :
توقعات بالا در ازدواج!!!!!!!!!!منجر می شود به...............

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

درآمد سرانه مردم بسیار بالا رفته است 

 

درآمد سرانه مردم بسیار بالا رفته است

 

رئیس جمهور:

درآمد سرانه مردم بسیار بالا رفته است


ایران هیچ نیازی به اروپا ندارد/مسئولین ایرانی به هر كشوری سفر می‌كنند با استقبال گسترده‌ای مواجه می‌شوند/آنهایی كه در مقابل ایران قرار می‌گیرند منزوی هستند/تحریم‌ها موجب پیشرفت‌های بسیاری درایران شده است.

ایلنا:رئیس جمهور معتقد است اقتصاد ایران بسیار بزرگ و قوی است .درآمد سرانه مردم هم به طور متوسط بسیار بالا رفته وسرمایه‌گذاری در ایران به طور گسترده در حال افزایش است.
به گزارش ایلنا، محمود احمدی‌نژاد در گفت‌و‌گو با شبكه تلویزیونی «الان» امارات به سوالاتی پیرامون تحولات داخلی ، جهانی، انقلاب اسلامی و برنامه‌ریزی ایران برای دهه پیش رو پاسخ داد.
وی با بیان اینكه روابط ایران با همه كشورها دوستانه است، گفت: اروپایی ها در انتخاب مستقل هستند .اگر می خواهند تحت تاثیر آمریكا حركت و روابط خود را تنظیم كنند باید بدانند كه قدرت آمریكا در حال اضمحلال و روبه افول است در این صورت آنها هم به همراه آمریكا افول خواهند كرد اما اگر به طور مستقل با ملت و دولت بزرگ و مستقلی مانند ایران رابطه دوستانه و احترام‌آمیزی برقرار كنند به نفع خود آنها خواهد بود. ملت ایران از این رویكرد استقبال می‌كند اما اگر می خواهند دركنار آمریكا قرار بگیرند برای ما تفاوتی نمی كند.زیرا در زمان جنگ صدام علیه ایران كشورهایی مانند شوروی ، آمریكا وبسیاری از كشورهای اروپایی از او حمایت می كردند و ملت ایران در مقابل همه آنها با دست خالی و در محاصره اقتصادی ایستادگی كرد و از آن دوره با موفقیت عبور كرد. بی‌شك كسانی كه امروز در مقابل ایران باقی مانده‌اند بسیار كوچكتر از قدرت‌های آن زمان هستند.
رییس جمهور درپاسخ به اتهاماتی مبنی بر منزوی بودن ایران در جهان ،تصریح كرد:مگر همه دنیا اروپا در چند كشور اروپایی خلاصه می‌شود. در كنفرانس بازنگری ان‌پی‌تی، از سوی ایران مواضع و پیشنهاداتی مطرح شد، آمریكایی‌ها و اروپایی‌ها هم حرف‌هایی زدند ولی در نهایت بیش از 180 كشور جهان به با مواضع ایران همراهی كرده و رای دادند و این به روشنی كسانی كه منزوی هستند را مشخص می‌كند.
وی افزود:ملت ایران با همه ملت ها غیر از رژیم صهیونیستی و دولت امریكا ،رابطه بسیار صمیمی و دوستانه دارد به طوری‌كه ارتباطات و همكاری‌ها در زمینه‌های فرهنگی ،اقتصادی و سیاسی بسیار گسترده است .مسئولین ایرانی به هر كشوری سفر می‌كنند با استقبال گسترده‌ای مواجه می‌شوند اما آیا مسئولین آمریكا و برخی از كشورهای اروپایی حاضرند آزادانه در بین ملت‌ها حضور پیدا كنند ،این موضوع به روشنی كسانی كه منزوی هستند را معلوم می‌كند .در سراسر دنیا نام ایران با احترام همراه است و ملت‌ها به ایران علاقه‌مند هستند. آنهایی كه در مقابل ایران قرار می‌گیرند منزوی هستند.
احمدی‌نژاد در بخش دیگری از این مصاحبه درباره مهم‌ترین ویژگی‌های انقلاب اسلامی با بیان اینكه انقلاب اسلامی یك رویش و رنسانس جهانی است،اظهار داشت: انقلاب اسلامی مسیر حركت بشر را تغییر داد در شرایطی كه دنیای مادی همه شئون زندگی بشر را به تصرف خود درآورده بود ودر دو قطب لیبرالیسم و ماركسیسم اصولی مانند انسانیت، هویت، اخلاق، معنویت، خداپرستی و عدالت به فراموشی سپرده شده بود، انقلاب اسلامی فضا،اندیشه وراه جدیدی را دربرابر بشریت قرار داد.
رییس‌جمهور با تاكید براینكه امروز انقلاب اسلامی مهم‌ترین رویكرد ملت‌ها و تنها راه باقی مانده در برابر آنهاست،گفت: ماركسیسم شكست خورد و به تاریخ پیوست، لیبرالیسم هم در آستانه فروپاشی است بنابراین راهی جز یگانه‌پرستی، عدالت، دوستی و راه انبیاء الهی در برابر بشر باقی نمانده و این راهی است كه انقلاب اسلامی احیاء كرده است.
وی ادامه داد: امروز نه تنها ملت ایران زنده ،شاداب و مصمم‌ترین ملت دنیا است بلكه راه ایمان ،پاكی،عزت و عدالت را به روی همه بشریت باز كرده است. در گذشته ایران كشوری دست چندم ،تحت سلطه و وابسته بود اما امروز به كشوری پیشرفته ،قدرتمند و مستقل تبدیل شده است همچنین در گذشته ملت ایران ملتی تحقیر شده بود اما امروز ملتی عزیز ،صاحب نظر و موثر در تحولات جهانی به شمار می‌رود و همه این تغییرات از دستاوردهای انقلاب اسلامی است.
احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی درباره اولویت انقلاب اسلامی در دهه آینده خاطرنشان كرد:در دهه آینده وضعیت داخلی كشور به گونه‌ای خواهد بود كه راه انقلاب به همراه پیشرفت، عدالت و دوستی با سرعت هر چه بیشتر ادامه پیدا می‌كند. در سطح جهانی نیز علاوه بر حضور فعال برای تغییر نظام‌های ظالمانه حاكم برجهان، در مدیریت جهانی حضور فعال و اثرگذاری خواهد داشت.
ریس جمهور دربخش دیگری از این مصاحبه در پاسخ به سوالی در مورد حمله رژیم صهیونیستی به كاروان حامل كمك‌های انسانی به غزه اظهار داشت: رژیم صهیونیستی تنها برای ایجاد درگیری ،جنگ ،تجاوز و بحران ایجاد شده است. سرزمین فلسطین را اشغال و این رژیم جعلی را درست كردند تا دائماً در منطقه بحران، درگیری و جنگ ایجاد كنند.
احمدی‌نژاد با انتقاد از محاصره سه ساله غزه گفت:سه سال است مردم مظلوم غزه در محاصره آب ،غذا و دارو هستند. رژیم صهیونیستی جنگ بسیار سنگینی را علیه مردم غزه تدارك دید و اطلاعات حاكی است كه این رژیم در حال برنامه ریزی برای حمله مجدد به غزه است تشدید محاصره و جلوگیری از رسیدن كمك های انسانی به غزه هم در همین جهت انجام می‌شود.
رییس جمهور افزود:حمله به كاروان آزادی بار دیگرحقیقت ،موجودیت و اهداف این رژیم را آشكار كرد با این تفاوت كه دنیا در سه دهه گذشته درغفلت بود و در برابر جنایات آنها سكوت می‌كرد اما امروز دنیا بیدار شده و همه دولت‌ها و ملت‌ها علیه این رژیم موضع می‌گیرند. گرچه حمله رژیم صهیونیستی به كاروان آزادی براساس یك بر نامه‌ریزی بود اما در واقع آنها یك اشتباه بزرگ و تاریخی را مرتكب شدند كه مطمئنا گام بلندی در نزدیك كردن این رژیم به پایان عمرش خواهد بود.
رییس‌جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر واكنش كشورهای عربی در مقابل جنایت اخیر رژیم صهیونیستی اظهار داشت: از كشورهای عربی و اسلامی انتظار می‌رود به عنوان اولین اقدام با رژیم صهیونیستی قطع رابطه كرده و این رژیم را تحریم و به مردم غزه كمك كنند .باید محاصره غزه شكسته و حقوق ملت فلسطین به طور كامل اعاده شود. بی‌تردید مواضع سست و دوپهلو نمی‌تواند تاثیری در محیط سیاسی داشته باشد.
رییس جمهور در پاسخ به اینكه آیا بیانیه تهران شكل‌گیری حركت جدیدی در نظام بین الملل است،گفت:حتما همین طور است. برخی دولت‌ها كه 60 سال بر دنیا حاكم بودند تصور می‌كردند همه آینده جهان دراختیار آنهاست و همه دولت ها و ملت‌ها دقیقا همان مسیری را می‌روند كه آنها ترسیم كرده‌اند در این میان بیانیه تهران نشان داد كه جریان وجبهه جدیدی از دولت‌های مستقل با نگاهی مبتنی بر انسانیت،عدالت و دوستی به دنبال برپایی مناسبات جدیدی در جهان و نفی سلطه ،تحمیل و فشارهای استكباری است .حمایت بسیاری از كشورها از این بیانیه ،نظام یك سویه و انحصاری چند قدرت را با چالش جدی مواجه كرده و فضای جدیدی را در مناسبات جهانی به وجود آورده است.
احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی درباره وضعیت اقتصادی ایران، خاطرنشان كرد: دولت برنامه گسترده‌ای را برای اصلاح ساختارهای اقتصادی طراحی كرده است كه از نیمه دوم امسال به طور گسترده اجرا خواهد شد .امروز اقتصاد ایران بسیار بزرگ وقوی است .درآمد سرانه مردم هم به طور متوسط بسیار بالا رفته وسرمایه‌گذاری در ایران به طور گسترده در حال افزایش است.
رییس‌جمهور در پاسخ به سوالی مبنی براینكه زیان استفاده از انرژی هسته‌ای به مراتب از سود آن بیشتر است، اظهار داشت: این نگاه، اشتباه است .قیمت تولید برق با انرژی اتمی در مقایسه با تولید برق با سوخت فسیلی بسیار پایین‌‌تر است. بنابراین نه تنها ضرری وجود نخواهد داشت بلكه هزینه‌ها هم كاهش می‌یابد. همچنین در عرصه سیاسی مقابله ایران با دنیای غرب در موضوع هسته‌ای ،موجب اقتدار و پیشرفت كشورمان شده است.
احمدی‌نژاد با تاكید بر اینكه هزینه‌ای كه برای استقلال داده می‌شود ،سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید تاكید كرد:هزینه‌ای كه برای پیشرفت علمی پرداخت می‌شود سرمایه‌گذاری و سود است و ملت ایران بی‌تردید تاكنون سود كرده‌ است. شاید چنین تصور شود كه ایران به دلیل حركت در این مسیر بخاطر تحریم اقتصادی ضرر كرده اما تجربه نشان داده كه تحریم‌ها موجب سرعت بیشتر كشورمان در مسیر پیشرفت و خودكفایی شده است .بی‌شك اگر منتظر می‌ماندیم تا دیگران فن‌آوری‌های نوین و پیشرفته را در اختیارمان قرار دهند چه بسا ده‌ها سال دیگر هم به پیشرفت‌ها و جایگاه امروز دست پیدا نمی‌كردیم.
رییس جمهور در پاسخ به اینكه برخی معتقدند هزینه انرژی هسته‌ای با نیاز ایران برابری نمی كند،خاطرنشان كرد: اگر این سخن به معنای هزینه اقتصادی است كه تولید نیرو با انرژی اتمی ارزان تر از تولید نیرو با نفت است پس این روند با سود همراه بوده است و اگر به معنای تحریم فن آوریهاست كه 30 سال در تحریم هستیم ولی این تحریم‌ها موجب پیشرفت‌های بسیاری درایران شده است به طوریكه امروز صاحب فن آوری‌های بزرگ هستیم اما اگر به معنای هزینه در عرصه سیاسی باشد امروز ایران مقتدرتر از حتی پنج سال قبل است، مطمئنا در عرصه سیاسی هم قوی‌تر شده‌ایم بنابراین ضرری وجود ندارد.
وی در پاسخ به سوالی درباره روابط ضعیف ایران با كشورهایی مانند آلمان و فرانسه، خاطرنشان كرد:زمانی آلمان و فرانسه جز شركای اصلی تجاری ایران بودند اما امروز چنین نیست. امروز روابط ایران با اكثر كشورهای دنیا، بسیار گسترده‌تر از كشورهای اروپایی است. امروز ایران هیچ نیازی به اروپا ندارد ضمن اینكه برای ادامه حیات خود نیاز به تكیه كردن به یك قدرت بیگانه نداریم چرا كه ایران قدرتی بزرگ است و نیازی ندارد به كسی متكی باشد.
ر احمدی نژاد در پاسخ به این سوال كه چه زمان احساس كردید می‌توانید نقش بزرگی را ایفا كنید،گفت: من قطره ای از دریای ملت ایران هستم هنگامی كه انقلاب به پیروزی رسید این باور شكل گرفت كه ملت ایران می‌تواند اقدامات بزرگی انجام دهد و این اتفاق هم افتاد و البته كارهای بزرگی هم در راه است.
رییس جمهور در پاسخ به اینكه با گذشت یك سال از انتخاب مجدد به عنوان ریاست جمهوری اسلامی ایران چه تغییراتی در ایران ایجاد شده است ،اظهار داشت:اقتصاد ایران در حال پیشرفت است.ما درابتدای انقلاب، كشوری عقب مانده با اقتصادی كاملا وابسته و ضعیف بودیم در آن زمان شش میلیون بشكه نفت تولید می شد كه 600 هزار بشكه آن در داخل كشور مصرف و بیش از پنج میلیون بشكه صادر می شد اما امروز 2 میلیون و 400 هزار بشكه صادر می شود و ایران در همه عرصه‌های سیاسی،اقتصادی ،علمی و تكنولوژی در حال پیشرفت است البته سرعت پیشرفت در یك سال اخیر بیشتر شده و درسال‌های آینده بیشتر هم خواهد شد به طوریكه ایران به زودی به یك قدرت بزرگ اقتصادی دردنیا تبدیل خواهد شد.
احمدی‌نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار این شبكه درباره نگرانی از تشعشات نیروگاه بوشهر ،تصریح كرد: بالاترین استانداردهای ایمنی در نیروگاه بوشهر رعایت شده است و بنا براعلام كارشناسان،متخصصین و ناظرین آژانس بین المللی انرژی اتمی، مجموعه نیروگاه بوشهر از ایمنی كافی برخوردار است ضمن اینكه درحال حاضر بیش از ده میلیون نفر از مردم كشورمان در اطراف این نیروگاه و در شهرهای بوشهر، خوزستان و فارس زندگی می‌كنند و اگرمشكلی در این زمینه بود دولت ایران حساسیت لازم را نشان می‌داد. با نهایت دقت و استفاده از همه ظرفیت‌های تخصصی دنیا، ایمنی را در این مجموعه رعایت شده است و جای هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد. .
رییس جمهور در ادامه در پاسخ به سوالی درباره احتمال وقوع حادثه برای نیروگاه بوشهر خاطرنشان كرد: در همه جای دنیا امكان حادثه وجود دارد. بنابراین نگرانی درباره هر چیزی عمومی است اما به طورخاص درباره نیروگاه بوشهر نگرانی خاصی وجود ندارد.ضمن اینكه در دنیا بیش از 400 نیروگاه اتمی وجود دارد پس باید همه دنیا در خطر باشد و كسی نباید از انرژی اتمی استفاده كند.
احمدی نژاد افزود: معتقدیم كشورهای حاشیه خلیج فارس هم باید از نیروگاه اتمی برخوردار باشند این به نفع همه است كه از انرژی هسته‌ای به عنوان یك انرژی پاك استفاده كنند امروز به دلیل استفاده از انرژی فسیلی، تغییرات آب و هوایی خسارات سنگینی وارد كرده است. استفاده گسترده و فراوان از انرژی فسیلی موجب تولید گازهای گلخانه ای و تغییر آب و هوایی شده است درحالیكه استفاده از انرژی اتمی چنین تبعاتی را ندارد.
وی در بخش دیگری از این مصاحبه در پاسخ به سوالی درباره اعتقاد به امام زمان (عج) و تاثیر ایشان در حوادث امروز جهان ،خاطرنشان كرد:خداوند متعال پیامبران را برای هدایت بشر فرستاد. خدا به زندگی امروز بشر راضی نیست خدا انسان را نیافرید كه در جنگ ،كینه ،درگیری ،فقرو تبعیض زندگی كند. خداوند انسان را آفرید تا در صلح ،دوستی ،محبت ،عشق و پیشرفت زندگی كند. خدا انسان را آفرید تا تجلی علم، حكمت،قدرت ،رحمت ورافت خداوند باشد كه این امر در وجود پیامبران متجلی شده است .ماموریت پیامبران الهی تمام نشده زیرا باید در جهان حاكمیتی برقرار شود كه سرشار از محبت و عدالت باشد همه با هم دوست باشند و كسی بركسی برتری نداشته باشد.
احمدی‌نژاد خاطرنشان كرد:پیامبران وعده دادند كسی خواهد آمد كه این نیاز بشر را برآورده خواهد كرد. مسیحیان معتقدند حضرت عیسی(ع) می آید او در آسمان است اما بازخواهد گشت و عدالت را برپا می كند. ما مسلمانان هم معتقدیم فرزندی از فرزندان پیامبر اسلام حضرت مهدی (عج)خواهد آمد و حضرت عیسی(ع) هم او را یاری و همراهی خواهد كرد . راه زندگی امروز بشریت انتظار برای تحقق عدالت جهانی است.
رییس جمهور همچنین گفت:تلاش برای برپایی عدالت ،مقابله با ظلم و بی عدالتی و ترویج محبت ،عشق و برادری در مناسبات جهانی از نتایج اعتقاد به امام زمان(عج) و انتظار برای حاكمیت ایشان در زندگی انسان‌ها است. كسی كه منتظر امام زمان(عج) است باید پاك و صالح باشد ،سایر انسان‌ها را دوست داشته باشد ،خداپرست باشد ودر برابر بی‌عدالتی و ظلم مقاومت كند.
احمدی نژاد درباره ویژگی های مومنانی كه منتظر حضرت مهدی(عج)هستند،اظهار داشت:مومنان باید عشق به انسان‌ها و خدا را در دل خود تقویت كنند.امام زمان(عج) عاشق همه انسان‌هاست وهمه انسان‌ها را دوست دارد به دلیل اینكه برای همه انسان‌ها احترام قایل است بنابراین كسی كه می‌خواهد امام زمان (عج)بیاید باید برای همه انسان‌ها احترام قایل و همه را دوست داشته باشد. او می‌آید تا عدالت را برپا كند پس كسی كه می‌خواهد او بیاید باید در جهت عدالت حركت كند. او می‌آید تا صلح جهانی را برقرار كند پس هر كس به دنبال اوست باید تلاش كند صلح جهانی برپا شود. او می‌آید تا برابری ایجاد كند بنابراین كسی كه می‌خواهد امام زمان(عج) بیاید باید در برابر قانون و حق تابع باشد.
رییس جمهور درباره اقداماتی كه به تعجیل در ظهور امام زمان (عج)كمك خواهد كرد ،تصریح كرد:امام زمان(عج) خود را بر بشریت تحمیل نخواهد كرد او حقیقتی است كه باید انسان‌ها او را بخواهند در این صورت است كه خواهد آمد اگركسی او را دوست دارد باید كاری كند همه او را بطلبند و از او دعوت كنند كه بیاید. متاسفانه بدخواهان، مستكبران و كسانی كه ضد بشر هستند موضوع امام زمان(عج) را به صورت مغشوش و انحرافی معرفی می‌كنند. امام زمان(عج) نمی‌آید كه بجنگد او می‌آید كه جنگ را ریشه كن كند، او نمی‌آید كه خونریزی كند بلكه می‌آید تا خونریزی را ریشه كن كند، او نمی‌آید كه دشمنی ایجاد كند او می‌آید تا دشمنی را از بین ببرد. وجود او مانند پیامبرگرامی اسلام رحمت است.او می‌آید تا برادری ، صلح و محبت را تقویت كند بنابراین مومنان می‌توانند با اصلاح خود و محیطشان ،مطالبه عدالت و دعا برای امام زمان (عج) در ظهور ایشان تعجیل ایجاد كنند.
احمدی نژاد در بخش دیگری از این مصاحبه درباره نقش زنان در جامعه ایرانی خاطرنشان كرد: بیشتر زنان ایران الگو هستند. امروز آنها در علم، دانش، مدیریت، فرهنگ، هنر ودرفعالیت‌های مهم سیاسی حضور بسیار گسترده‌ای دارند. حضور زنان و دختران در بخش عمده‌ای از دانشگاه‌های ما پررنگ است و مراكز پژوهشی مهم ایران با حضور زنان اداره می‌شود. همچنین در عرصه فرهنگ و هنر حضور زنان بسیار گسترده است .زیباترین هنر دستی و صنایع دستی توسط بانوان ایرانی انجام می شود.
رییس جمهور ادامه داد:امروز در دولت ،خانم‌های متخصص و استادان دانشگاه درمدیریت سطح بالای كشور نقش ارزنده‌ای دارند. وزیر بهداشت ما یك استاد كامل دانشگاه است و در یكی از تخصصی‌ترین وزارتخانه‌ها مدیریت می‌كند. معاون علمی رییس‌جمهور یك خانم استاد دانشگاه است كه تمام مخترعان، مكتشفان و نخبگان ایرانی با او همكاری می‌كنند.معاون حقوقی رییس جمهور یك استاد دانشگاه است كه در تخصصی‌ترین موضوعات داخلی و خارجی ورود ومدیریت می‌كند. بانوان ایرانی دردانشگاه‌ها، مدارس، آموزش و پرورش وكارخانجات مدیریت‌های خوب و ارزنده‌ای را دارند.بالاتر از آن مادران ایرانی هستند كه فرزندانی شجاع، مومن و عالم را تربیت می‌كنند...../تحلیل:ایلنا