ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

نکونام :به پرسپولیس نمی‌روم!نکونام پس از تمرین و در جمع هواداران:

برخی مسائل را نمی‌توانم تحمل کنم/ به پرسپولیس نمی‌روم

بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از پایان تمرین امروز در جمع هواداران گفت: برخی مسائل را نمی‌توانم تحمل کنم چون مشکلم مسائل شخصیتی است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

به گزارش  فارس، جواد نکونام پس از تمرین تیم استقلال در حالی که هواداران او را احاطه کرده بودند در پاسخ به سؤال یکی از آنها که پرسید ناراحتی‌اش با استقلال که در برنامه 90 مطرح کرده مسائل مالی است عنوان کرد: مشکل من مسائل مالی نیست البته باشگاه استقلال پولم را نداده است اما مشکل من چیز دیگری است.

وی ادامه داد: این مسئله به مشکلات شخصیتی برمی‌گردد. برخی مسائل به وجود آمده که نمی‌توانم آن را تحمل کنم. امیدوارم که این مسائل برطرف شود.

نکونام در مورد درخواست یکی از هواداران که گفت این مسائل را فراموش کنید و با قدرت به کار خود در ورزشگاه ادامه دهید، تاکید کرد:‌ صد در صد همین گونه است. با قدرت ظاهر خواهم شد و تمام تلاش خودم را می‌کنم.

وی در پایان در خصوص اینکه گفته می شود به پرسپولیس می رود، گفت: من از باشگاه النصر پیشنهاد دارم اما مطمئن باشید به پرسپولیس نمی‌روم.

کسانی که دوست داشتند از استقلال بروم خوشحال باشند/ حداقل یک سال فرصت می‌خواستم

مهاجم نیم‌فصل استقلال گفت: آنهایی که دوست داشتند از استقلال جدا شوم، خوشحال باشند چون به هدفشان رسیدند.

سیدامین منوچهری در گفت‌وگو با فارس، در خصوص جدایی‌اش از استقلال صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

سرانجام از استقلال جدا شدی، چرا؟

از هفته دوم قرار بود بروم. این اتفاق را آنهایی مطرح کردند که دوست داشتند از استقلال جدا شوم. روزنامه‌هایی بودند که از همان ابتدای حضورم در استقلال می‌گفتند باید مهاجم قوی به این تیم بیاید و منوچهری ضعیف است. هنوز هم آن روزنامه‌ها را دارم. خوشبختانه حداقل آنها به هدف‌شان رسیدند.

فارس: یعنی انصافا روزنامه‌ها در رفتنت تاثیر داشتند؟ پس نظر قلعه‌نویی چه می‌شود؟

همانطور که اشاره کردم خیلی‌ها دوست داشتند من در اینجا نباشم. من قلعه‌نویی را دوست دارم و تا آنجا که می‌توانستم تلاش کردم اما نظرشان این بود که از استقلال بروم و صحبتی باقی نمی‌ماند.

ظاهرا هنگامی که به استقلال آمدی ماشینت را فروخته بودی؟

این مسائل دیگر مهم نیست و گذشته‌ها گذشته است. من با جان و دل و تمام احساساتم به استقلال آمدم و اینجا هم موفق نبودم.

به نظر خودت عملکردت در استقلال خوب بود؟

نظر من مهم نیست و اینکه بد بودم یا خوب و یا متوسط را باید دیگران بگویند اما حداقل باید یکسال و نیم در استقلال و پرسپولیس بازی کنی چون بازی کردن برای این دو تیم شرایط خاصی دارد.

 مدیرعامل سایپا گفته گذشت زمان ثابت کرد منوچهری اشتباه کرد که به استقلال رفت.

از آقای حیدری تشکر می‌کنم چون نصیحت‌های او پدرانه است ولی خودشان هم می‌دانند اگر به استقلال نمی‌آمدم حسرتش در دلم می‌ماند. امیدوارم در آینده بتوانم موفق باشم.

 تیم جدیدت را مشخص نکردی؟

در حال مذاکره با نفت تهران هستم ولی یکسری مسائل هم باید حل شود تا به این تیم اضافه شوم.

 اگر روزی موفق شدی به استقلال برمی‌گردی؟

من همیشه استقلال را دوست دارم و انصافا می‌خواهم همیشه به این تیم کمک کنم اما این بار سعی می‌کنم با قدرت برگردم.

 صحبت خاصی نداری؟

از همه کسانی که من را دوست داشتند و دلشان برای من می‌سوخت تشکر می‌کنم ضمن آنکه از مدیرعامل سایپا ممنونم که حواسش همیشه به من است و امیدوارم سایپا هم در آینده موفق باشد./فارس

 


ویدیو مرتبط :
از شکستن سر ناظر فولاد-پرسپولیس تا تاثیر نکونام بر داور

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

درخواست هواداران از نکونام برای گلزنی به پرسپولیس/ نیکی کریمی استقلالی شداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

درخواست هواداران از نکونام برای گلزنی به پرسپولیس/ نیکی کریمی استقلالی شد

خبرگزاری فارس: هواداران تیم استقلال از جواد نکونام خواستند در دربی ۷۵ به پرسپولیس گل بزند.

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال از ساعت 18:30 امروز در کمپ مرحوم حجازی در حالی تمریناتش را پیگیری کرد که خسرو حیدریغایب بود. امیر قلعه‌نویی درباره این بازیکن اعلام کرد که حیدری تا سه هفته از میادین دور خواهد بود.

* حضور نیکی کریمی در تمرین امروز استقلال باعث تعجب تماشاگران و خبرنگاران رسانه‌های گروهی شد. کریمی که به همراه گروهش برای تهیه یک برنامه مستند فوتبالی به محل تمرین آبی‌پوشان آمده بود با استقبال چشمگیر عکاسان روبرو شد و مجبور شد به گوشه‌ای از زمین برود و به دور از چشم نمایندگان اصحاب رسانه به تهیه گزارش بپردازد.

* با توجه به اینکه تمرین آبی‌پوشان فردا و پس فردا پشت در‌‌های بسته برگزار می‌شود، حدود 300 نفر از هوادارن این تیم با حضور در کمپ مرحوم حجازی به تشویق بازیکنان و کادر فنی پرداختند. طرفداران تیم استقلال از جواد نکونام درخواست می‌کردند روز جمعه دروازه پرسپولیس را باز کند. در بخش دیگری از شعارها، آنها نیکی کریمی را به شدت تشویق کرده و او را استقلالی خطاب کردند.

* امیر قلعه‌نویی در ابتدای تمرین امروز حدود 10 دقیقه با بازیکنان تیمش صحبت کرد و از اهمیت بازی با پرسپولیس برای آنها سخن گفت. قلعه‌نویی خطاب به بازیکنان استقلال اعلام کرد که این بازی برای طرفداران حکم مرگ و زندگی را دارد و باید 3 امتیاز را از پرسپولیس بگیرند.

* گروه تصویربرداری مستند فوتبال به کارگردانی کریمی در طول برگزاری تمرین امروز مصاحبه‌هایی را با بازیکنان استقلال داد.

* در اواخر تمرین آبی‌پوشان طرفداران تیم استقلال علیه پرسپولیس و سردار رویانیان شعار می‌دادند و به تشویق فتح‌الله‌زاده می‌پرداختند. آنها همچنین علیه علی کریمی شعار می‌دادند و جواد نکونام را مورد تشویق قرار می‌دادند.

* تمرین تاکتیکی آبی‌پوشان که بیشتر به پاس‌های کوتاه، ارسال از جناحین و تمرین شوت‌زنی اختصاص داشت ساعت 19:55 به پایان رسید.

تیم فوتبال استقلال روز جمعه در ورزشگاه آزادی از ساعت 18 و در دربی هفتاد و پنجم به مصاف پرسپولیس خواهد رفت./فارس