ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

نكونام مدرك مربیگری گرفت (+ عکس)کاپیتان سابق تیم ملی با جدیت در حال پیگیری کلاس‌های مربیگری است تا بتواند پس از اتمام دوران بازی در قامتی جدید به فوتبال برگردد.

 جواد نکونام با 151 بازی ملی، رکورددار پوشیدن پیراهن تیم ملی در ایران است.

وی آخرین سال فوتبالی خود را در تیم سایپا می‌گذراند اما با جدیت در حال گذراندن دوره‌های مربیگری است تا بتواند در قامت مربی به مستطیل سبز برگردد.

کاپیتان سابق تیم ملی این عکس را در صفحه شخصی خود در یکی از شبکه‌های مجازی به اشتراک گذاشت که پس از گذراندن دوره مربیگری برای دریافت مدرک C گرفته شده است.

اخبار,اخبار ورزشی,نکونام

 

 

اخبار ورزشی - میزان


ویدیو مرتبط :
مدرك حدیث كساء

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

الأهلی برای زندی مراسم خداحافظی گرفت/ احتمال مربیگری فریدون در الأهلیاخبار,اخبارورزشی,فوتبال ایران

 

 اخبار ورزشی - الأهلی برای زندی مراسم خداحافظی گرفت/ احتمال مربیگری فریدون در الأهلی

باشگاه الأهلی برای هافبک ایرانی خود مراسم خداحافظی گرفت. این احتمال وجود دارد که زندی دیگر نتواند پا به توپ شود. او از احتمال مربیگری در الأهلی خبر داد.

فریدون زندی هافبک سابق تیم ملی فوتبال ایران فصل گذشته در دیدار برابر المعیذر به شدت آسیب دید و فصل برای او به پایان رسید.

زندی از ناحیه پا دچار شکستگی شد و سران باشگاه الأهلی مجتبی جباری را به عنوان جانشین او انتخاب کردند. به نظر می‌رسد که آسیب‌دیدگی زندی جدی است و او دیگر نمی‌تواند فوتبال بازی کند.

باشگاه الأهلی برای زندی مراسم خداحافظی برگزار کرد و در این مراسم سران این باشگاه قطری از بازیکن ایرانی خود تقدیر کردند و هدایایی را برای او ترتیب دادند تا نشان دهند که قدردان بازیکن خود هستند و آسیب‌دیدگی باعث نمی شود تا او را فراموش کنند.

در این مراسم رئیس باشگاه الأهلی به زندی لوح تقدیری را اهدا کرد و جایزه‌ای را هم به پاس دو فصل حضورش در الأهلی به او داد. زندی هم از برگزارکنندگان این مراسم تشکر کرد و گفت: از اینکه باشگاه الأهلی مرا فراموش نکرده است بسیار خوشحال هستم. از این باشگاه به خاطر همه زحماتی که برای من کشید تشکر می‌کنم.

زندی درباره احتمال بازگشتش به مستطیل سبز گفت: برای اینکه به مرز آمادگی بدنی برسم به یک فصل استراحت نیاز دارم. بعد از آن سرنوشتم را مشخص خواهم کرد. این احتمال وجود دارد که به کادر فنی الأهلی اضافه و مربی این تیم شوم.

شیخ احمد بن حمد آل ثانی رئیس باشگاه الأهلی هم در سخنانی از زندی تشکر و قدردانی کرد و برای او شفای عاجل را آرزو کرد.
 اخبار ورزشی -  ایسنا