ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

نكونام: حتی اگر یك بازیكن با من مخالف باشد از تیم ملی می‌روم 

نكونام: حتی اگر یك بازیكن با من مخالف باشد از تیم ملی می‌روم

 

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: حتی اگر یک بازیکن با من مخالف باشد حاضرم از تیم ملی خداحافظی کنم.

جواد نکونام در خصوص جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: خدا را شکر شرایط بسیار خوبی داریم و با تمریناتی که انجام داده‌ایم توانستیم هماهنگی لازم را بین بازیکنان ایجاد کنیم.

کاپیتان تیم ملی درباره شایعاتی مبنی بر اختلاف بازیکنان با وی یادآور شد: این صحبت‌ها به هیچ عنوان صحت ندارد و فقط از طرف افرادی عنوان می‌شود که به دنبال حاشیه‌سازی هستند. حتی اگر یک بازیکن با من مشکل داشته باشد، از تیم ملی می‌روم و همین‌جا اعلام می‌کنم که بدون هیچ تعارفی این کار را انجام خواهم داد.

وی افزود: من در کنار بازیکنان لذت می‌برم و جو بسیار صمیمانه‌ای بین افراد وجود دارد. کاپیتان باید در تیم محبوبیت داشته باشد در غیر این صورت نمی‌توان از تیم انتظار نتیجه گرفتن داشت.

نکونام عنوان کرد: قطبی باید به من به عنوان کاپیتان تیم نظرهای خود را بگوید و خیلی از آنها را به من تحمیل کند. همچنین من وظیفه دارم نظرات بازیکنان را به قطبی اعلام کنم. هیچ اختلاف نظری وجود ندارد و تیم ملی در آرامش کامل به سر می‌برد و روابط بین بازیکنان و سرمربی دوطرفه است.

وی درباره اولین دیدار برابر عراق تصریح کرد: نباید فقط به دنبال نتیجه گرفتن در این دیدار بود، چرا که پس از این بازی 2 دیدار دیگر نیز پیش‌رو داریم. ما باید در همه دیدارها با تمام قوا ظاهر شویم.


ویدیو مرتبط :
گزارشی از پیگیری وضعیت بازیكن دوپینگی تیم ملی عراق

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مطهری: رای مخالف ولی فقیه نشان از شکستن نظر رهبری نیست/ محاکمه موسوی و کروبی باید با احمدی نژاد باشداخبار,اخبارسیاسی, محاکمه موسوی و کروبی


اخبار سیاسی - مطهری:

رای مخالف ولی فقیه نشان از شکستن نظر رهبری نیست/ محاکمه موسوی و کروبی باید با احمدی نژاد باشد

مطهری ادامه داد: برگزار کردن دادگاه علنی متهمین سال 88 باعث خواهد شد که چنین فضایی در کشور از بین برود چرا که جمهوری اسلامی به فضای آرام نیاز دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رای مخالف ولی فقیه نشان از شکستن نظر رهبری نیست.

 به گزارش مهر علی مطهری شنبه شب در جلسه تحلیل آزادی بیان در جمع دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: در سال 88 ریشه فتنه به این دلیل بود که گروهی گفتند نظر رهبری با احمدی نژاد است به همین دلیل جامعه به دو بخش تقسیم شد.

وی ادامه داد: در حالی که رهبری هیچگاه در انتخابات رای خود را اعلام نمی کنند و اگر هم نظر رهبری و رای رهبری اعلام شود مابقی افراد می توانند آزادانه رای دهند.

مطهری افزود: مردم در انتخابات آزاد هستند و می توانند هر نظری را که داشتند نسبت به آن رای دهند. همانگونه که در استیضاح وزیر کار، رهبری مخالف این داستان بود ما من به دلیل خلاف های متعدد مرتضوی استیضاح را تا آخر پیگیری کردم.

نماینده مردم تهران در پاسخ به سئوال دانشجویی در خصوص احکام سال 88 گفت: به نظر من احکامی که برای تاج زاده و نبوی ارائه شد سختگیرانه بود در حالی که باید تخلفات آنها به صراحت و شفاف توضیح داده شود چرا که داشتن ارتباط با آمریکا و دیگران واضح و شفاف نیست.

وی در خصوص موسوی و کروبی نیز تاکید کرد: دادگاه این افراد باید به طور علنی و در مقابل دیدگان مردم برگزار شود.

احمدی نژاد باید محاکمه شود

مطهری تاکید کرد: طولانی شدن بدون محاکمه حصر موسوی و کروبی از لحاظ قانونی و شرعی مشکل دارد و اگر این افراد در حصر بمیرند نظام هزینه سنگینی را پرداخت خواهد کرد.

وی گفت: موسوی و کروبی از تخلفات مبرا نیستند اما اگر قرار است آنها محاکمه گردند احمدی نژاد هم باید محاکمه شود.

نماینده مردم تهران یادآور شد: خبرگزاری فارس در روز انتخابات 88 نتیجه ای را از آمار انتخابات اعلام کرد قبل از پایان زمان رای گیری که موسوی نیز به آن استناد و سپس اتفاقات روی داد.

مطهری ادامه داد:  برگزار کردن دادگاه علنی متهمین سال 88 باعث خواهد شد که چنین فضایی در کشور از بین برود چرا که جمهوری اسلامی به فضای آرام نیاز دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از اجتماع 9 دی گفت: اگر پس از انتخابات 88 دولت اجازه تجمع را داده بود و سخنان معترضین را پخش می کرد هیچگاه چنین اتفاقاتی نمی افتاد اما زمانی که مقام معظم رهبری در خطبه های نماز جمعه اعلام کردند که باید از تجمع خودداری شود تجمع کردن در نهم دی ماه بی مورد بود.

نماینده مردم تهران خاطرنشان کرد: حتی صدا و سیما نیز در اتفاقات پس از انتخابات 88 مقصر بود چرا که اجازه دفاع به معترضین نداد. در قانون اساسی ازادی اجتماعات وجود دارد و اگر پس از انتخابات به این نکته از قانون عمل شده بود هیچ گاه شاهد چنین اتفاقاتی نبودیم.

مطهری تاکید کرد: البته نباید غافل شد که کارهای بسیار غلط و اشتباهی انجام شد که نمونه آن پاره کردن عکس امام و برخی از رفتارها در روز عاشورای حسینی بود. البته در روز عاشورا گروهی نیز در حال عزاداری بودند که آنها هم مثل چوب های خشک و تر به پای یکدیگر سوختند.

وی تاکید کرد: نباید فراموش کنیم که اگر قالیباف در سال 88 و پس از انتخابات مسئولیتی برعهده داشت هیچ گاه شاهد اتفاقات پس از انتخابات نبودیم و به راحتی این موارد را مدیریت می کرد.

نماینده مردم تهران در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص وجود آزادی بیان در کشور گفت: در حال حاضر در بسیاری از موارد آزادی بیان وجود دارد ولی متاسفانه برخی از افراد در برخی از حوزه ها خطوط قرمز مصنوعی ایجاد کردند و حتی حوادث رخ داده در تاریخ انقلاب را نیز سانسور می کنند.

وی در خصوص نقش آیت الله منتظری در انقلاب گفت: برخی بدنبال حذف کردن آیت الله منتظری و اقدامات او بودند در حالی که باید واقع بینانه به آن نگاه کرد اگر او انحرافاتی داشته خدماتی را نیز به دنبال ارائه داده که باید به آنها توجه کرد.

مطهری گفت: برخی از ولایت فقیه برداشت اشتباه دارند و گمان می کنند کسی نباید فکر خلاف رهبری داشته باشد در حالی که شخص مقام معظم رهبری فرمودند مرز التزام به ولایت فقیه احکام حکومتی است. 

اخبار سیاسی - مهر