ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ناراحتی شدید استیلی از داوری ها علیه ملوان


حمید استیلی، ناراحتی خود را از ثبت مساوی 0-0 برابر نفت تهران در بندر انزلی وعدم اعلام یک پنالتی مسلم به نفع والبته به ظن ملوانان وکارشناسان حاضر با سند ومدرک ابراز کرد.

ورزش سه: حمید استیلی، ناراحتی خود را از ثبت مساوی 0-0 برابر نفت تهران در بندر انزلی وعدم اعلام یک پنالتی مسلم به نفع والبته به ظن ملوانان وکارشناسان حاضر با سند ومدرک ابراز کرد.

سرمربی ملوانان وستاره سابق فوتبال ملی،اعتقاددارد 11 امتیاز امسال ملوان با اشتباه داوران از کف ملوان خارج شده است.

استیلی که در زمان عصبانیت هم از حریم اخلاق ومنطق خارج نشده است میگوید من برای ادعایم سند ومدرک دارم واهل فرافکنی وادعای کذب برای توجیه نتایجم نیستم،فیلم کارشناسی داوری بازیهای ما حداقل از نگاه برنامه 90 وجوددارد،در این برنامه هم وکارشناسی ها که در یک فایل 10 دقیقه ای ذخیره است وقصد ارائه آن را به مراجع ذیصلاح داریم،پنالتی های ما برابر سایپا،صبا،تراکتورسازی،سیاه جامگان،استقلال تهران واستقلال خوزستان نادیده گرفته شده است وحالا در بازی برابر نفت تهران هم در صحنه ای مدافع این تیم سیامک کوروشی توپ را با دست لمس کرد که اولا دستش از بدنش کاملا باز بود ومسیر توپ هم تغییر کرد هرچند به جز این صحنه داور بازی آقای صالحی داوری خوبی داشت.

استیلی گله هایش را با این جملات ادامه میدهد که :اگر در صحنه های کارشناسی داوری حداقل یک بار اشتباه به نفع ما بود میگفتم مسیر اتفاقات واشتباهات سهوی همین است اما از این اشتباهات یک بار هم هیچ صحنه ای به نفع ما نبوده است،ما در این 7 بازی 4 بار مساوی و3 بار باخته ایم وبا این 7 پنالتی 11 امتیاز از دست داده ایم.


ویدیو مرتبط :
اعتراض شدید مورینیو به داوری ها علیه چلسی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

ناراحتی شدید قلعه نویی از خیانت مدافع ملی پوش/ تازه‌ترین تصمیمات علیه مدافع حاشیه‌سازاخبار,اخبار ورزشی ,امیر قلعه نویی

 

اخبار ورزشی - ناراحتی شدید قلعه نویی از خیانت مدافع ملی پوش/ تازه‌ترین تصمیمات علیه مدافع حاشیه‌ساز

صادقی با وجود اینکه برای آشتی با قلعه نویی عجله داشت و گفته بود شنبه به تمرینات می رود اما این کار را نکرد و اصلا نمی تواند هم این کار را بکند.

 اگر پای برادر داماد قلعه‌نویی در ماجرای درگیری پس از بازی با سایپا وسط نبود، امیرقلعه‌نویی همان روز اعلام می‌کرد که دیگر صادقی را نمی‌خواهد اما وقتی پای برادر داماد وسط آمد، قدری قلعه‌نویی عقب‌نشینی کرد. سرمربی استقلال می‌دانست که به دلیل درگیری برادر دامادش با صادقی ممکن است بازنده دعوا با صادقی شود به همین دلیل در نشست خبری پیش از بازی با پیکان وقتی با این سوال مواجه شد که آن روز در ورزشگاه آزادی چه گذشت تنها به گفتن این جمله که یک مساله درون خانوادگی است و حل می‌شود بسنده کرد. امیر قلعه‌نویی اما دوست ندارد با صادقی ادامه دهد.

این مدافع بلایی به سر استقلال آورده که فقط قلعه‌نویی عذابش را حس می‌کند. صادقی در شرایطی که مصدوم بود با استقلال قرارداد بست و هیچ کس را در جریان ماوقع مصدومیتش قرار نداد و یکدفعه راهی اتاق عمل جراحی شد و به باشگاه استقلال اعلام کرد که نمی‌تواند در تمرینات پیش فصل شرکت کند.

این رفتار را قلعه‌نویی نویی کلاه گذاشتن سر استقلال و حتی خیانت می‌داند به همین دلیل علاقه‌ای به ادامه همکاری با صادقی ندارد اما به دلیل اینکه در ماجرای آن روز پای برادر دامادش وسط آمد قدری دست به عصا حرکت می‌کند.

در عین‌حال خود صادقی هم تمایلی به ماندن در استقلال ندارد. به گوش او رسانده‌اند که اگر همین حالا از استقلال بروی خیلی بهتر است که استقلالی‌ها خودشان تو را بیرون کنند. مشکل دیگری هم هست. کامران صاحب‌پناه، رییس هیات‌مدیره باشگاه استقلال که مسوول امضای چک‌های بازیکنان است و او دستمزد بازیکنان را می‌پردازد می‌خواهد مبلغ قابل توجهی از قرارداد این بازیکن را کم کند.

 

صاحب‌پناه تا کنون صحبتی پیرامون ماجرا نکرده اما ظاهرا او می‌خواهد فردا که دوباره کار به حسابرسی و این حرف‌ها کشید بابت پرداخت دستمزد کامل صادقی درحالی که تا کنون 5 هفته برای استقلال بازی نکرده و احتمالا 5 هفته دیگر دور از میدان خواهد بود، بازخواست نشود.

 

گفته می‌شود مبلغ 600 میلیون تومان از قرارداد صادقی با باشگاه استقلال کسر خواهد شد تا غیبت‌های این بازیکن در بازی‌های نیم‌فصل جبران شود البته اگر این بازیکن فصل بعد هم در استقلال باشد چراکه خودش هم دیگر علاقه‌ای به تداوم حضور در استقلال ندارد و وقتی وضعیت موجود را می‌بیند دوست دارد استقلال را به مقصد تیم دیگری ترک کند.

 

صادقی از رفتن به لیگ قطر گفته بود اما روشن نیست که چه تیمی خواهان جذب این مدافع باشد. شاید هم در نهایت صادقی را در یکی دیگر از تیم‌های داخلی ببینیم. هر احتمالی در قبال این مدافع وجود دارد.
اخبار ورزشی - بانک ورزش