ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

مورینیو: ادبیات او تجاری است اما پول همه چیز نیست 

مورینیو: ادبیات او تجاری است اما پول همه چیز نیست

 

سرمربی رئال مادرید پس از صحبت با مالک باشگاه منچسترسیتی گفت: از لحاظ مالی در حدی هستم که بگویم پول همه چیز نیست.

خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی رئال مادرید پس از تماس تلفنی با مالک عرب باشگاه منچسترسیتی انگلیس که به اصرار وکیل این شخص برقرار شده بود به خبرنگاران گفت: ادبیات شیخ منصور تجاری و غیر منطقی بود. او بدون این که نظر مرا بپرسد بلافاصله پس از احوال‌پرسی اولیه خواست قیمت مرا بداند و این برای من تا حدود توهین آمیز بود.

آقای خاص تاکید کرد: به هر حال این ادبیات او است و دلخور نیستم اما مسئله این است که برای من پول همه چیز نیست و دلیلی ندارد اعتبار تاریخی خود در رئال مادرید را به بهای پول‌های شیخ منصور در من‌سیتی رها کنم.

مورینیو در خصوص ال‌کلاسکیو دربی اسپانیا گفت: هیچ استرس یا مشکلی در کار نیست. ما یک بازی بسیار سخت برابر اتلتیکومادرید پیش رو داریم و این بازی بسیار مهم‌تر از بازی با بارسلونا است.


ویدیو مرتبط :
1392/11/17:کری:مسیر مراودات تجاری با ایران باز نیست..؟؟!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رییس باشگاه بارسلونا: گوآردیولا مثل مورینیو نیست كه همیشه اعتراض كند 

 

 

رییس باشگاه بارسلونا: گوآردیولا مثل مورینیو نیست كه همیشه اعتراض كند

 

رییس باشگاه بارسلونا: گوآردیولا مثل مورینیو نیست كه همیشه اعتراض كند

رییس باشگاه بارسلونا پاسخ انتقادهای مورینیو را داد.

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید به برنامه‌ریزی فشرده لالیگا و انجام بازیهای تیمش در فاصله زمانی کم اعتراض کرده بود که ساندرو راسل رییس باشگاه بارسلونا در سخنانی به انتقادهای وی پاسخ داد. مورینیو معتقد بود در تنظیم بازیهای بارسلونا ملاطفت بیشتری صورت می‌گیرد و این عادلانه نیست.

ساندروراسل در پاسخ به انتقادهای مورینیو گفت: در تیم‌مان بازیکنانی داریم که هر زمانی که برای آنها مشخص شود، آماده بازی کردن هستند. شنبه، یکشنبه یا چهارشنبه برای آنها فرقی نمی‌کند.

رییس باشگاه بارسلونا ادامه داد: تنها تفاوت در اینجاست که گوآردیولا برخلاف مورینیو عادت به اعتراض و سروصدا ندارد و کارش را انجام می‌دهد. گوآردیولا هرگز تاکنون راجع به تقویم بازیها از خودش ناراحتی نشان نداده است. او آدمی است که هیچگاه اعتراض نمی‌کند.

ساندرو راسل در مراسم افتتاحیه فستیوال راگبی ایالت کاتالان به این اظهارنظر پرداخت.