ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

معروف: امیدوارم توقعات از ما به جا باشد


کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: من فقط امیدوارم که توقعات مردم از تیم ملی والیبال به جا باشد.

خبرگزاری تسنیم: سعید معروف در مراسم بدرقه تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: با جدیت و نظم اردوهای تیم ملی والیبال آشنا هستم و می‌دانم در مدتی که در کنار تیم ملی نبوده‌ام، همه بازیکنان با قدرت تمرین کرده‌اند و کاملاً آماده هستند.

معرف ادامه داد: مردم از ما توقع زیادی دارند و عاملی که این توقع را در آنها به وجود آورده خود ما هستیم. مردم حتما چیزی در تیم ملی دیده‌اند که تا این حد از ما توقع دارند. من فقط امیدوارم که این توقعات به جا باشد. مردم بدانند که هیچ کدام از ما نه در تمرین و نه در بازی برای تیم ملی کم نمی‌گذاریم.

پاسور تیم ملی والیبال ایران تصریح کرد: فقط یک سال تا المپیک باقی مانده و ما به دنیال کسب سهمیه المپیک هستیم. تلاش ما در این فرصت باقی مانده، مضاعف خواهد بود. اما اینکه چه مقامی را کسب کنیم باید تا روز و مراسم اهدای جوایز صبر کنیم و ببینیم چه عنوانی به ما خواهد رسید.

تیم ملی والیبال روز بیستم اردیبشهت برای حضور در دیدارهای تدارکاتی فنلاند و جمهوری چک راهی اروپا می‌شود و سپس برای برگزاری نخستین بازی خود در لیگ جهانی به آمریکا می‌رود.


ویدیو مرتبط :
فیلم كمر(قیشوردی)بازی منامن امیدوارم بعد اموزی نداشته باشد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نوری: امیدوارم دعوت نشدنم به تیم ملی فنی باشد 

نوری: امیدوارم دعوت نشدنم به تیم ملی فنی باشد

 

کاپیتان سابق ملوان انزلی گفت: امیدوارم دعوت نشدنم به تیم ملی فنی باشد و به مسائل دیگر ارتباطی پیدا نکند.

پژمان نوری در مورد وضعیت خود در تیم الامارات گفت: شرایط در این تیم اماراتی خوب است. 25 روز در تونس اردو زده بودیم و روز گذشته به امارات بازگشتیم. چند بازی خوب در تونس انجام دادیم و یک دیدار هم با العین در جام اتصالات خواهیم داشت. پیش از این تیم ما با نفرات جوان و نوجوانش در این جام شرکت کرده بود.

نوری ادامه داد: امیدوارم دعوت نشدنم به تیم ملی به بحث فنی مربوط شود و نظر سرمربی باشد زیرا من به نظر سرمربی احترام می‌گذارم. اما دوست ندارم دعوت نشدنم به خاطر بحث مصدومیت باشد که این مسئله برایم گران تمام می‌شود زیرا من مصدوم نیستم و سه بازی خوب برای الامارات در تونس انجام دادم.

کاپیتان فصل گذشته ملوان در مورد اینکه چرا ملوان در این فصل نتایج بدی گرفت،‌گفت: ابتدای فصل به این تیم رسیدگی نشد و در نتیجه تیم اکنون با مشکل مواجه شده است. ضمن اینکه ملوان تیم جوانی است و اگر بتواند در یکی دو بازی پیروز شود به شرایط خوب گذشته برمی‌گردد.

بازیکن سابق پرسپولیس در مورد نتایج بد این تیم در لیگ برتر ایران هم گفت: پرسپولیس بدشانسی می‌آورد و بیش از حد هم حاشیه دارد اگراین حاشیه‌ها جمع شود می‌تواند دوباره در کورس قهرمانی قرار بگیرد.