ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

مظلومی سرمربی استیل آذین زاگرس(گهر لرستان) شداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

مظلومی سرمربی استیل آذین زاگرس شد

پرویز مظلومی به عنوان سرمربی استیل‌آذین زاگرس منصوب شد.

پس از آن كه با تغییرات مدیریتی آیت الله زاده به عنوان مدیرعامل جدید استیل‌آذین زاگرس انتخاب شد، او هم پرویز مظلومی را به عنوان سرمربی جدید این تیم انتخاب كرد تا پس از جدایی مهدی تارتار از كادر فنی این تیم، سرمربی فصل پیش استقلال هدایت تیم لرستانی را بر عهده بگیرد.

این تیم در حال حاضر با 7 امتیاز در رده هفدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد./ایسنا


ویدیو مرتبط :
گهر زاگرس 2_3 پیکان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

هدایتی اینجا، هدایتی آنجا/ گهر لرستان هم تبدیل به استیل آذین شد!هدایتی اینجا، هدایتی آنجا/ گهر لرستان هم تبدیل به استیل آذین شد!

طبق گفته حسین هدایتی باشگاه گهر لرستان توسط برادر وی خریداری و نام آن به استیل آذین تغییر یافت. ناصر ابراهیمی و فرهاد کاظمی گزینه های مربیگری این تیم هستند

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

سایت گل- باشگاه گهر لرستان به شرکت استیل آذین و حسین هدایتی واگذار شد. حسین هدایتی که در این فصل باشگاه ملوان را خریداری کرده است، در این مورد اظهار داشت: در راستای کمک به فوتبال ایران تصمیم گرفتیم که باشگاه گهر لرستان را خریداری کنیم. از همین رو برادرم این کار را انجام داد و حسن هدایتی مالک باشگاه گهر لرستان شد و قرار است در هفته جاری در لیگ برتر با نام استیل‌آذین لرستان به میدان برویم.

وی افزود: 100 درصد سهام این باشگاه به ما واگذار شده‌است و ظرف 48 ساعت آینده سرمربی، مدیرعامل و سایر اعضا را انتخاب خواهیم کرد.هدایتی ادامه داد: سعی می‌کنیم با درست کردن زیرساخت‌های لازم کاری کنیم که بازی‌های گهر در همان لرستان انجام شود و امیدوارم به هدف‌مان در این‌باره برسیم. برادرم برنامه‌های ویژه‌ای برای این تیم دارد که سعی خواهد کرد آن‌ها را هرچه سریعتر در این تیم اجرایی کند.

اسماعیل حیدرپور مدیر اجرایی تیم فوتبال گهر دورود ضمن تایید این خبر گفت: در حال حاضر قوه قضاییه مالک باشگاه گهر بوده و چون شهرداری دورود نتوانست به تعهدات مالی خود در قبال این باشگاه عمل کند تصمیم بر واگذاری مسئولیت تیم به حسن هدایتی گرفته شد. وی افزود: به احتمال فراوان رضا آیت الله زاده مدیر عامل باشگاه گهر خواهد شد و طی 24 ساعت آینده نیز سرمربی جدید تیم معرفی می خواهد شد.

مدیراجرایی تیم گهر دورود در خصوص گزینه های سرمربیگری تیم گهر گفت: در حال حاضر فرهاد کاظمی و ناصر ابراهیمی گزینه های اصلی هدایت تیم گهر در ادامه رقابت های لیگ برتر هستند که قرار است هدایتی ابتدا با این دو گزینه برای هدایت تیم گهربه طور جداگانه وارد مذاکره شود.

گفتنی است از آنجایی دو باشگاه نمی تواند مالک مشترک داشته باشد، بنابراین حسین هدایتی وظیفه خرید باشگاه گهر را به برادرش محول کرده است. هدایتی به جز ملوان و گهر، یک تیم نیز با نام استیل آذین در لیگ دسته دوم دارد./گل