ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

ماگات: بسيار ترسو بوديم و باختيم 

 

ماگات: بسيار ترسو بوديم و باختيم

 

سرمربي تيم فوتبال شالكه گفت: نتيجه ديدار مقابل بايرن را چون خيلي با ترس بازي كرديم، واگذار كرديم.

فليكس ماگات اظهار داشت: وقتي تيمي بسيار با ترس بازي كند و جانب احتياط را رعايت كند، محكوم به شكست است. متاسفانه مقابل بايرن در بازي خانگي اين هفته، شالكه چنين وضعيتي داشت.
اين مربي كه فصل گذشته ولفسبورگ را به قهرماني رساند و پيش‌تر نيز سابقه هدايت مونيخي‌ها را داشت، افزود: اعتراف مي‌كنم مقابل ميهمان بيش از حد محتاط بوديم؛ در حاليكه برخي مواقع لازم است ريسك كرد. با اين شرايط، در حقيقت خود امكان دو گل حريف را مهيا كرديم.
او عنوان كرد: در بخشي از بازي، از حريف يك بازيكن بيشتر در زمين داشتيم؛ ولي اين برتري كمكي به ما نكرد. حتي متوجه نشديم بايد از كنار‌ه‌ها با سانتر از جناحين به دروازه بايرن نزديك شويم.
در اين جدال كه شب گذشته از هفته بيست‌ونهم بوندس‌ليگا در زمين شالكه انجام شد و هر سه گل آن در نيمه نخست شكل گرفت، فرانك ريبري در دقيقه 25 گل اول بازي را به ثمر رساند. يك دقيقه بعد توماس مولر، پديده جوان فصل جاري سرخ‌پوشان موفق شد مقابل 61 هزار تماشاگر حاضر گل دوم ميهمانان پرافتخار را به نام خود ثبت كند.
تيم ميزبان نيز در دقيقه 31 توانست يكي از دو گل دريافتي را توسط كوين كوراني پاسخ دهد.
در ادامه بازي گلي رد و بدل نشد؛ ولي بوردون از شالكه در دقيقه 90 و حميد آلتين‌توپ از بايرن در دقيقه 41 به علت خطا از زمين اخراج شدند.


ویدیو مرتبط :
5گل برتر"فلیکس ماگات" در بوندسلیگا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

چند ترفند بسيار جالب در ويندوز !!! 

ترفندهای کامپیوتری


1- براي ايجاد يک Folder بدون نام

 

اول يک Folder ايجاد مي کنيم و بر روي آن Right Click مي کنيم و گزيته Rename را انتخاب مي کنيم در همين حال کليد Alt را پايين نگه داشته و از شماره هاي سمت راست صفحه کليد شماره 255 را مي زنيم و بعد Enter مي کنيم .

 

 

2- چگونه گزارش مشکل در Windows Xp را غير فعال کنیم ؟

 

Control panel خود را باز کنيد. بر روي Performance and Maintenance کليک کنيد . سپس به قسمت System برويد . بر روي Advenced کليک کنيد . بر روي error reporting در زير پنجره کليک کنيد . Disable error reporting را انتخاب کنيد و با فشار بر روي Ok از صفحات خارج شويد .

 

 

3- کليد ميانبر Internet Explorer

 

Ctrl+Enter اين کليد در نوار آدرس اينترنت اکس پلورر باعث گذاشته شدن خودکار کلمه هاي www & com ميشود .

 


4- پاک کردن URL از نوار آدرس

 

اگر بخواهيد يکي از URL هايي که در نوار آدرس ديده ميشود را پاک کنيد بايد از ريجستري استفاده کنيم.

 

اين کليد را در ريجستري پيدا کنيد :

 

HKEY_CURRENT_USER\Default\Software\Microsoft\Internet Explorer\Typed URLs

 

به اين ترتيب در ستون سمت راست مي توانيد فهرس نشاني هايي که تايپ کرده ايد را ببينيد...روي هر کدام از آدرس هايي که نمي خواهيد راست کليک کنيد و گزينه Delete راانتخاب کنيد.